Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A keresztényke a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A keresztényke a szex miatt házasodnak ilyen hamar? (nagyon fiatalon is max 1-2 év)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom legalább 2 év kell, addigra nincs rózsaszín köd, a másiknak a rosszabb oldalát is megismered, ő is a tiedet, stb.

Nem értem ezeket a nagy keresztényeket, akik 1 évek alatt már házasodnak.

A szex sürgeti őket ennyire? Ha nem az, akkor mi? Vagy hova sietnek? Elszalad a ló?


2013. dec. 18. 09:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
90%

Az előző félreértése pedig rosszindulatú. Nem az a téma, hogy te mikor szülsz, vagy egyáltalán szülsz. Történetesen az egyáltalán nem érdekel.

Sajnálom,hogy ennyire nem lehetett a 24,28-t megérteni.

2013. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit, hogy nem írtam, hogy nem szeretnék családot. Dehogynem szeretnék, de nem most. Hidd el, ráér az 30 felé is bőven. Szeretnék éretten, tapasztalatokkal gazdagon családot alapítani, megkeresni és megimserni alaposan a megfelelő embert hozzá, és nem elkapkodni. Szeretném, ha egy normális mintát tanulna el madj a gyerekem és két kiegyensúlyozott, frusztrációktól mentes ember lenne körülötte. Nem szeretnék kitermelni egy elcseszett gyereket akit 20 évesen hozott össze két szerencsétlen, aztán a szülők összes nyűgje-baja, idegeskedése, frusztrációja a gyereken csatta, mivel egyik sem valósította meg a céljait és önmaga igényeit. (tisztelen tényleg a kivételnek, akik érettek ehhez fiatalon is, de valljuk be, a többség nem ilyen)
2013. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
67%os, te hány éves vagy? mi a végzettséged? szültél? tanultál?
2013. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
83%

Hu, jol kifogtal, kereszteny vagyok es szuz is. 8 honapja vagyunk egyutt, ugy tervezzuk masfel ev mulva lesz eskuvo.

(huszonevesek vagyunk) Tudod, ez valahogy ugy nez ki, hogy nalunk nincs rozsaszin kod. Azt ugyanis a hormonok okozzak, es az erintesek fokozzak. Mi ugy vagyunk egyutt, hogy az erinteseket lekorlatozzuk, es egymas lelkenek megismeresevel foglalkozunk. Olyan temakrol is nyugodtan beszelgetunk fel ev utan, ami egy vilagi kapcsolatban elkepzelhetetlen. Igy a masfel-2 ev, nalunk boven eleg egymas alapos kiismeresere. Egy vilagi kapcsolatban, ha epp nincs mit mondani a masiknak, jon egy szerelmes csok, kezfogas, ami anyira emelyit, hogy fel se tunik, a beszed hianya. Nalunk ez kizarva, mi folyamatosan beszelgetunk, ismerkedunk. Ha erdekel a tema, olvasd el 1-2 ilyen kapcsolat tortenetet (nem keresztenynek is erdekes lehet): [link]

2013. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
76%

"De a nőknél gondolj bele: a fizikai mivoltjuk 12 éves kora óta készül valamire- és esetleg 20! évig a szellemi-lelki mivolta ellene küzd. A test nem tud hazudni, "ez így jó", megbosszulja ezt!"


Én 13 évesen kezdtem menstruálni. Ezek szerint egy-két éven belül szerint nyugodtan elkezdhettem volna szexelni, sőt lassan a gyerekvállaláson gondolkozni, mert a testem nem hazudik. :) Azért ezt én túlzásnak érzem. Az embert nemcsak a teste, hanem a lelke is meghatározza és hiába fejlett a test, ha lelkileg még nem kész valaki.

2013. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
46%

Olyan temakrol is nyugodtan beszelgetunk fel ev utan, ami egy vilagi kapcsolatban elkepzelhetetlen.

Például? Komolyan érdekel!


Azért ne általánosíts te sem kérlek, egy világi kapcsolat sem arról szól, hogy szex szex szex. De milyen rohadt jó az, amikor csak fekszünk az ágyban simogatjuk egymást, csókolózunk, nincs feltétlen szex, de az... na igen:) fantasztikus lehet. És azért még beszélgetünk, sokat mindenféléről! De ha hozzámér és együtt lehetünk bármilyen szinten, az az igazi!!!!

2013. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

" Egy vilagi kapcsolatban, ha epp nincs mit mondani a masiknak, jon egy szerelmes csok, kezfogas, ami anyira emelyit, hogy fel se tunik, a beszed hianya."


Érdekes, én keresztény vagyok, öt éve élek a férjemmel és ez nálunk is így van, pedig rózsaszín köd az nálunk sincs, annál mélyebben szeretjük egymást.

2013. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
#34-es, csak kiváncsiságból: ha szerelmes vagy belé, akkor hogy bírod ki egy-egy szeretetteljes simogatás és puszi nélkül? Az ilyen gesztusokra is szükség van.
2013. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
31%
Ha ott mellettem a párom, nem bírom, hogy ne érjek hozzá. Ültök a nagyszobában két külön sarokban és a napi imát mormoljátok?
2013. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
81%

Simogatas es puszi van! Oleles is. :)

Nem tudom mar ki irta, de igazad van, nem szerettem volna altalanositani, remelem akinek nem inge, nem veszi magara. Pl. elmondjuk egymas gyarlosagait, kepmutatasait. Olyanokat, amiket maganak sem szivesen vall be az ember, nemhogy masnak, a kapcsolat elejen.

Kiemelnem, hogy senkit nem szeretnek bantani, aki nem igy el, mi egyszeruen csak igy tartjuk jonak, esszerunek, es nem erdekel a tomeg nyomasa. Millio pelda van vilagi hazassagra ami eskuvo elotti szeretkezessel is mukodott, es ez nagyon jo! Csak keresztenyeknel "kicsit" kevesebb a valas, es ez tobbek kozott ennek is tulajdonithato.

2013. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!