Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A keresztényke a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A keresztényke a szex miatt házasodnak ilyen hamar? (nagyon fiatalon is max 1-2 év)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom legalább 2 év kell, addigra nincs rózsaszín köd, a másiknak a rosszabb oldalát is megismered, ő is a tiedet, stb.

Nem értem ezeket a nagy keresztényeket, akik 1 évek alatt már házasodnak.

A szex sürgeti őket ennyire? Ha nem az, akkor mi? Vagy hova sietnek? Elszalad a ló?


2013. dec. 18. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
23%

Őszinteség?

Az nagy dolog, tényleg. Én is megmondom a páromnak, ő is nekem, hogy elborul az agyam, vagy akaratos vagyok, vagy egyebek. Megmondja, tudom is, bocsánatot kértek, szintúgy ő is, ha ő tett valamit és kész. Erre csak a keresztények képesek?

Tudod a nagy keresztény barátnőm kedves férje nekem írogat jobb ha nem is írom le miket (szex), meg hogy engem dugna inkább, mert a szex egy rakás kaki. És nem élvezi, orgazmusa sose volt. Beszélni meg a nagy keresztény asszonysággal nem lehet erről.

2013. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
93%
Utolso, en ennel kicsit melyebb temakra gondoltam, amit te irsz az termeszetes mindenki szamara. (jobb esetben) Sajnalom a kereszteny ismeroseidet, nekem nincs ilyen ismerosom. Vilagi annal inkabb. Eppen ezert nem bocsatkoztam peldakba, szerintem azt mindenki tud mondani. :)
2013. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
95%
#41, Azért ne általánosítsunk. Ugyanolyan arányban vannak ilyen emberek keresztények és nem keresztények között is. Vannak keresztények akiknek szar a szexuális életük, és van ilyen a "világiak" között is. Szerintem ez abszolut nem vallástól és nem is attól függ, hogy ki mikor kezdte meg a szexuális életet. Ez az emberektől, az értékrendjüktől és a hozzáállásuktül függ. Ha az előzőekben ide író keresztény lány és a barátja így boldog, akkor tök jó. Én is keresztény vagyok de eszem ágában sem lenne esküvő utánra hagyni a szexet, és ettől még egyáltalán nem rosszabbak vagy jobbak a kapcsolataim mint a hithű keresztényeknek. Mások vagyunk, ennyi, vallástól független ez.
2013. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
11%

Jó akkor én azokra értettem, akik hangoztatják, hogy ők nem szexelnek, meg az bűn meg a kistököm, aztán meg ott állnak kielégítetlenül, egy társsal akivel nincs semmi szexualitás, de akkor azok a ribik, akkor szexelnek házasság előtt.


+ Milyen témákról beszéltek még?

2013. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Kedves "Keresztény hozzászólónk"

Elnézést a megnevezésért, de máshogy ebben a témában nem tudlak beazonosítani.

Kifejtenéd, hogy ti miket szoktatok megbeszélni? Mit értesz az alatt, hogy egy "világi kapcsolatban" nagyon ritka az ilyen mély kapcsolat?

Igazából mindenre kíváncsi lennék.


Én úgy érzem mi MINDENT megosztunk egymással, ismerjük egymás gyengeségeit, igazából mindent. Beszélünk is róluk, megvitatjuk stb.

Kíváncsi vagyok a te nézőpontodból vajon ez is hiányosabb kapcsolatnak számít-e.


Csak mert nálunk volt rózsaszín köd, nagy szerelem, szex, érintések, óriási éjszakába nyúló beszélgetések, mindennapos beszélgetések, és még sorolhatnám...

2013. dec. 18. 13:46
 46/55 anonim válasza:
2013. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
87%
En vagyok a kereszteny valaszolo. Az a baj, hogy nem tudok anelkul peldat mondani, hogy ne kene itt kitarulkoznom, amit viszont nem szeretnek. Nekem az egyik legjobb baratnom vilagi, a masik kereszteny. Mindkettojuket nagyon szeretem, de a keresztennyel sokkal melyebb lelki, erzelmi sikokra tudunk lemenni, mint a vilagival. Nehez ezt igy elmagyarazni, plane irasban, pedig komolyan szeretnem. Nem is tudom, kicsit talan olyan, mint egy pszichiater, akinel olyan kerdesekre kapsz valaszt magaddal kapcsolatban, amik megvannak benned, csak magadnak sem mondod ki. Mi igy csunyan fogalmazva egymas "pszichiaterei" vagyunk. Jaaaaj, nagyon sajnalom, de nem tudom ennel erzekletesebben leirni. Mindenesetre koszonom neked az oszinte erdeklodest! Igazabol azert valaszoltam, hogy lassatok, leteznek meg ilyen emberek (bar tagadhatatlan, kevesen vagyunk) es nem feltetlen kell szigoru, bigott vallasosnak sem lennunk. (ez az altalanosito kep) En nem is szoktam vallasosnak mondani magam, inkabb vagyok hivo, es vallastol fuggetlenul tartom jonak a testi erintkezest csak a hazassag utan. Ettol meg nem vetem meg azt, aki nem igy el, csak szeressetek egymast, lehetoleg egy eleten at, mert ugy az igazi! :)
2013. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

És egyébként ti a pároddal a szexről is beszéltek? Vagy arról csak a házasság után fogtok?

2013. dec. 18. 22:44
 49/55 anonim ***** válasza:
Persze, sokat beszelunk arrol is! :)
2013. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%
Beszélnek, ha már csinálni nem csinálják :)
2013. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!