Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem hívtak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívtak meg?

Figyelt kérdés
Párommal 8 hónapja vagyunk együtt, és a testvére nyáron megy férjhez, viszont én nem kaptam meghívást az esküvőre, ami eléggé rosszul esett.. Úgy gondolom, ennyi idő után azért illene meghívni, főleg, hogy nem vagyok idegen.

2014. ápr. 14. 11:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Mondtak a parodnak, hogy ne hozzon magaval? Ha nem, akkor meg vagy hivva.

Nyomtatott meghivot en sem varnek el a parom testveretol.

2014. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondták meg, hogy nem vagyok meghívva, de volt egy beszélgetés, amiből egyértelműen lejött, hogy én nem leszek ott.
2014. ápr. 14. 11:55
 13/35 A kérdező kommentje:
10-es! 26 évesek vagyunk mindketten.
2014. ápr. 14. 11:56
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtak pontosan, amiből azt vetted le, hogy nem leszel meghívva?
2014. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Megbeszélték, hogy ki melyik autóval megy majd a helyszínre, és én nem voltam köztük egyikben sem.
2014. ápr. 14. 12:03
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Es erre te mit kerdeztel? Hogy teged melyik autoba osztanak be?
2014. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem akartam rákérdezni, így is elég kínosan éreztem magam, mivel a listában barátok, barátnők is voltak, nemcsak a szűk család.
2014. ápr. 14. 12:07
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég gáz, és a párod mit szól hozzá??
2014. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

oh... ha így nem osztottak, helyet, akkor pároddal beszéld meg elsőkörben, náluk mi a szokás.

aztán dönts. azért 8 hónapos kapcsolatot csak úgy elfelejteni...


Én vagyok aki kísérő is volt többször... szóval szerintem kultúrhelyeken ha esküvőt tartanak, akkor kétfőnként számolnak szingli esetében is, nemhogy akinek van párja hónapok óta. Szóval a helyek elosztása, stb is így történik. Ha valaki mégis egyedül megy, akkor arról ő szólt , hogy ne készítsenek több helyet.


lehet nem csípnek téged, aztán megy a sumákság.. de lehet csak vmit félreértesz mégis, a pároddal beszéltél erről??

2014. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, beszélj a pároddal! Ő mit gondol erről a történetről? Biztos, hogy egyik autóban sem ülsz?

Mart ha igen, ez így elég gáz...

A testvérem esküvőére sem mennék el a párom nélkül. Tiszteljen meg már annyival, hogy a páromat is elvihetem. Főleg ha nem egy futókalandról van szó, s nem is tizenévesek vagyunk.


10-es voltam (23-L)

2014. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!