Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem hívtak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívtak meg?

Figyelt kérdés
Párommal 8 hónapja vagyunk együtt, és a testvére nyáron megy férjhez, viszont én nem kaptam meghívást az esküvőre, ami eléggé rosszul esett.. Úgy gondolom, ennyi idő után azért illene meghívni, főleg, hogy nem vagyok idegen.

2014. ápr. 14. 11:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
71%
Írj majd, hogy mik a fejlemények, remélem, hogy csak félreértés és téged is meghívtak
2014. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kommentjeid alapján már úgy gondolom, hogy párod akar egyedül menni. Nem hiszem, hogy a család ne akarná hogy ott legyél. Egyszerűen egyedül akar bulizni.

Ennek az okát kellene megkeresni. Az én esküvőmre is jött úgy barátunk, hogy az általunk kedvelt élettársát nem hozta el. Ő mondjuk az egészet le is tagadta, tehát a mai napig nem tudja az élettárs, hogy a párja ott volt az esküvőnkön. No komment, én mondjuk nagyot csalódtam benne a viselkedése miatt, de az ő élete ő tuja, ebbe nem szólhatok bele.

Gondold végig, hogy máskor mennyi időt töltötök együtt, és azt is, hogy valójában milyen a kapcsolatotok.

2014. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre az ugrott be, hogy ha nem nagyon szűkkörű az esküvő (szülők, tesó és senki más), akkor nem is a pár, hanem maga a te párod az, aki nem akarja, hogy elmenj.
2014. ápr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kiderült már,hogy megvagy-e hívva?
2014. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
61%
Mi lett a történet vége, meghívtak vagy nem?
2023. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!