Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » SOS! Márciusban lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Márciusban lesz az esküvőm. Nem tudok dönteni! Melyik csokrot válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez (és az ehhez hasonló) csokrok


[link]



És ez is


[link]



Az első előnye, hogy egy életen át megmarad utána nekem, hátránya az illat hiánya :) (anyag csokor)


A második élő virág!


Nem tudom eldönteni melyiket válasszam... Igazából árban nincs túl nagy különbség a kettő között, és a dekorációhoz mindkettő megy.


A család nem tudott segíteni a döntésbe sajnos döntetlen lett..


2015. febr. 13. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

Ránézésre én nem is látok különbségest, max azt, hogy az egyik csokorban több a rózsaszín.

Én tuti az élő virágot választanám. 100%.


Élj a pillanatnak, legyen illatos, élettel teli, valódi, igazi. Az emléke mindig szép marad.

A textil virág olyan, mint a sírokon a művirág, csak szebb, korszerűbb.

2015. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az első túl rózsaszín, és túl mű.
2015. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A második klasszisokkal szebb mint az első. Láttam már szép művirág csokrot is, de amit belinkeltél nem annyira mutatós. Azt se feledd el hogy sok készítő nagy hangsúlyt fektet rá hogy nagyon szépen legyen fotózva. Értenek a szép termékmegjelenítéshez fotón. A valóságban még ennél is snasszabbul nézne ki az első.


Amúgy a leggyönyörűbb menyasszonyi csokor amit eddig láttam különböző árnyalatú tulipánokból volt összeállítva. Addig nem is gondoltam hogy létezhet menyasszonyi csokor tulipánokból.

2015. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A második nagyon szép, az első is szép, de én menyasszonyi csokornak biztos, hogy nem választanám.
2015. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második! Sok Boldogságot!
2015. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ilyen barbibaba színűt akarsz akkor a második sokkal szebb szerintem.
2015. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Esetleg a szertartás(ok)ra lehetne az élővirágos,

dobócsokornak meg anyagos, amit esetleg meg lehetne oldani, hogy többfelé essen, így több lánynak is juthat.


Sok boldogságot!

2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!