Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
28%
7-es jól mondja, eljön, kibírod, nem kell vele foglalkozni. Nem fogja elrontani az esküvőt, ha nem foglalkozol vele. Meglesz ő ott a többi vendég társaságában, de apukádnak akkor se mondd, hogy vagy nélküle jöjjön vagy ne jöjjön, mert otrombaság lenne ezt megtenni. Gondolom elég sokan lesznek, hogy ne kelljen azzal a nővel foglalkozni.
2015. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
63%

Megértelek, szívem szerint én sem hívnám el a mostohámat, mert egy idi.ta pitsa, aki tönkretett lelkileg és testileg egyaránt.


VISZONT, ő apám kedvese, és apa tök szomorú lenne, ha a csajt nem hívnám, így ő is jön - bár, ezzel megint csak én alázkodok meg, szóval húzom a szám rendesen...

De leszrom, ott lesz, max. levegőnek nézem és ennyi.


Ám ez a te napod, és te döntöd el, ki legyen ott. Ha olyan szr a viszony, nem kell meghívnod, de akkor kalkuláld bele, hogy apád sem fog elmenni.

2015. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
64%
Ne mar hogy a sajat eskuvojen kelljen elviselnie ezt a harpiat!!
2015. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim válasza:
32%
Eddig csak kérdezőről bizonyosodott be, hogy egy hárpia, édesem.
2015. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
59%
Nos, nálunk ez egy ballagásnal merült fel. Én is utáltam apám feleségét. Apám azt mondta, oké, meg érti, hogy nem akarom a feleségét ott látni. Én meg azt értsem meg, hogy neki ő a társa, vagy vele jön, vagy nem jön el.n
2015. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
50%

Akik szerint a kérdező ha nem fogadja el a nőt, egy szmét, meg olyan, mintha az apját sem fogadná el, azoknak elmondom, hogy sok "mostoha" tényleg mostoha.


El nem tudjátok képzelni, mennyire manipulatívak , szmetek tudnak lenni, és nyilván OKA van a gyereknek, amiért látni sem akarja.


Sok esetben ez nem hiszti, meg féltékenység, hanem a barátnő rászolgált.


Engem pl. folyton megalázott, gyűlölt (ő, én még most sem utálom, csak fáj, amiket tett), leugatott, bármit mondtam, tettem, az szr volt, állandóan kutakodott nálam - mintha lopkodnék - és sorolhatnám.

Csak apa miatt fogom meghívni, mert szívem szerint az életben nem találkoznék vele többé.

2015. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
64%
Én is 7-sel értek egyet. Ugyan valóban a Te esküvőd, de hány főt is hívtok meg? Ha apukáddal jó a kapcsolatod, ne bántsd meg ezzel, legyél nagyvonalú. Apukádnak sem lenne túl jó, ott a násznép között egyedül. Te nem fogod tudni Őt szóval tartani. Legalább lenne kihez szólnia. A bosszú nem jó tanácsadó.
2015. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
74%

16!

En pl kimondottan utaltam, apámat viszont szerettem. Ha ő azzal a rbanccal jön csak, akkor azzal jön. Az apám jelenléte fontosabb volt, mint hogy a nő távol maradjon

2015. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
60%
ez mind nézőpont kérdése, mindenkinek más a véleménye a dologról... én azt gondolom, hogy bármilyen hárpia is a mostohád, mégis apukád párja, és ne akarj apukádnak fájdalmat okozni azzal, hogy nem hívod meg azt a személyt, akibe szerelmes... tényleg lesz ott elég ember, hogy ne keljen őt figyelembe venned, egyszerűen nézd levegőnek és ennyi... :)
2015. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem akarod semmiképpen,hogy ott legyen, mondd meg apádnak. Ez a te esküvőd, a te napod, miért is kellene elrontani azzal, hogy olyannak a képét nézegesd akit ki nem állhatsz?

Bár a családi béke érdekében én is inkább megmondanám, hogy akkor jöjjön csak el, ha legalább ezen az egy napon tud normálisan viselkedni, nem beszólni, stb. Ha nem tud, akkor meg ne jöjjön.

2015. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!