Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
56%
Jó, én sem vitatkozni akartam, csak ha például az apuka is úgy dönt egyszer, hogy majd elveszi ezt a nőt, és a kedves kislányt sem szeretné a nő meghívni, akkor a kedves kislány erre hogy fog reagálni vajon?! Neki sem kötelező elhívnia, de akkor is a férjének a lánya, ezért el illik majd hívnia. Nyilván az a nő is fel tud, hozni érveket a lány ellen, hogy miért nem szimpatikus neki egyébként.
2015. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
a 29es valaszolo keresere, anyukam meghalt mikor 16 voltam, s ez a no joparszor nem eppen kellemes szavakkal illette anyukamat... egyebkent mindenkinek koszonom a valaszat, azt hiszem radobbentettetek arra, hogy ne a no erdekeljen, hanem az apukam, es az, hogy o ott legyen, ha hozza, hat hozza, kibirjuk, ha nem, akkor jobban orulok... az ulesrendbol pedig lesz 2 teljesen eltero verzio... s jon mindjart egy ujabb kerdes
2015. ápr. 7. 12:03
 33/55 A kérdező kommentje:
31: arra az eskuvore en nem mennek el, ahol en szivbol nem tudok gratulalni az ujdonsult parnak...
2015. ápr. 7. 12:05
 34/55 anonim ***** válasza:
73%

annál inkább kellene, hogy óvd apukáddal a kapocslatodat. A nő nem érdemli meg, hogy miatta apukád se legyen, nem ér ő annyit.

Tedd félre a keserűséged, a kettőtök kapcsolata miatt.

2015. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
apukammal nem beszeltem a kozepiskola vegen 3 honapig - a no miatt. Ekkor pakoltam ossze otthon vegleg, es elkoltoztem. Azutan mar nemis tudom hogy hogyan elkezdtunk beszelgetni, es azt mondtuk egymasnak apuval, hogy nem erdekel sem engem, sem ot a no olyan szinten, hogy kozenk all, s azota nem beszel nekem rola, nemis kerdezem, nemerdekel mi lehet vele - azt sem mondta meg apum hogy kozos gyerekuk lesz, csak egyszer lattam a nagy hasat a 8. honapban
2015. ápr. 7. 12:17
 36/55 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!


Én is a 30-as válaszolóval értek egyet, és nem azokkal, akik azt mondják, hogy nyelj egy nagyot és ne bánts meg apukádat.

Ez igenis a te nagy napod, fordítsuk meg az elején elhangzottakat. Ez egyszer ne arra figyelj, hogy te ne bánts meg mást, hanem más figyeljen arra, hogy ne rontsa el a te örömödet. És igen, az apuka helyében nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy elvigyem, főleg, ha ő is tudja milyen. Nem lesz egyedül, ismeri a te rokonságodat, lesz kivel beszélgetnie.

Én a saját esküvőm szervezésénél egyetlen dolgot tartottam szem előtt, csak olyan vendégeket hívjunk meg, akik tényleg örülnek a boldogságunknak és olyat nem, akit muszáj, mert szegről-végről rokon, meg mert 20 éve kislányként elvittek az esküvőjére...stb.

Szerencsére nálunk nem volt ilyen durva helyzet, de ha lett volna, én biztosan nem hívtam volna meg az illetőt.


Ez igenis a TI nagy napotok, arról szól, hogy boldogok legyetek, örüljetek, és ez úgy nem megy, ha egy olyan ember vonja el a figyelmedet, aki ilyen durván bánt veled.


Add át apukádnak személyesen a meghívót, csak az ő nevét írd rá, és szóban mondd el, hogy őt nagyon szereted, de a párját nem szívesen látod, nem kell megmagyarázni, hogy miért. Tartsa tiszteletben a döntésedet.

2015. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire rossz a viszonyotok a nővel, lehet el sem megy. Én nem mennék, nem lenne hozzá pofám, de ki tudja hogy ő milyen. Azért apukád ne bántsd meg ezzel, és ne akard két tűz közé tenni, légy te az okosabb, ha mázlid van, magától nem megy el! :) Sok boldogságot! :)
2015. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Remélem mázlink lesz :) Mi szintén csak olyanokat hívunk meg, akikkel beszélunk, jonnek a szulok, nagyszulok, nagynenik, bacsik es par barat, igyis leszunk kb. 38an. A tobbiek majd kapnak sutit es egy pici ajandekot. :)
2015. ápr. 7. 12:52
 39/55 anonim ***** válasza:
18%
Ha a meghívón nem szerepel a neve, akkor nincs meghívva. Ennyi.
2015. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%

Megbocsajtas szeretet?

eszmeletlen gyerekes a gondolkodasod mint egy sertett tini

az apuci mer mast szeretni anya utan.

a lelki eq nagyon alacsony.

Felnott no megbocsajt es felejt nem dedelgeti a velt vagy valos serelmeit.

2015. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!