Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 51/55 Czipó Éva ***** válasza:
58%

Szerintem ülj le édesapáddal kettesben és őszintén beszéljétek meg a dolgokat. Mondd el neki nyugodtan a véleményedet, de azt is fogadd el, ha ő azt mondja, a hölgy nélkül nem szeretne jönni, hiszen az ő felesége régóta.


Ha pedig mégis jönne, akkor a hölgyet ne a családod körébe ültesd le, hiszen többen is jelezték, hogy nem szeretnének vele lenni. Keress egy olyan társaságot (távoli barátokat, kollégákat), akik nem ismerik őt és oda ültesd.


Egyébként ne aggódj, az esküvőd napján annyi izgalmas dolog történik majd Veled, hogy fel sem fog tűnni, ott van-e a hölgy vagy sem!

2015. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%
Én is meghívnám, elfér, jelenetet gondolom nem fog rendezni, akkor meg sok vizet sem zavar. Az én esküvőmön is lesznek "kényszermeghívottak" szerintem minden esküvőn vannak :D Ez hozzá tartozik az esemény varázsához. :D
2015. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám elviselni apám kedvéért, de mondjuk most magamból indulok ki, mert én imádom az apámat és ha a nőjét utálom is, meg sok ember lesz amúgy, akkor eldumálgat valakikkel a terem másik felében. De ha én lennék a mostoha helyében, nem lenne pofám elmenni egy olyan ember esküvőjére, hogy "hadd örüljön", aki nem bír engem. Az meg egyenesen felháborító, amit a 41es ír, hogy az idősebb gyerek maradjon csöndbe, mert ott az új pár ú gyerekkel neki ott már nincs is helye... Na akkor csókoltatom, de az esküvőmön sincs. Ha meg patáliát próbálna meg csapni, magam rúgnám ki páros lábbal onnét abban biztos lehet. Mondjuk én nem a birka természetemről vagyok híres, nem értem miért nem lehet felfogni, hogy nem kell feleslegesen olaj a tűzre azzal, aki nem komál. Nekem is volt egy ilyeb szitu, nekem a volt barátnőmnek nem fért a fejébe, hogy nem szívesen látott vendég a lakásomban, ha még csak lakótársamhoz jött is. Amíg ki nem lett hajítva, nem fogta fel...
2015. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már az Ő esküvőjén olyan pofáját kellejen elviselnie, akit rühell! A kedves papa csak kibír tán egy napot a nő nélkül! Ezt miért nem lehet így felfogni? Ennyit megtehetne a lánya esküvőéért, hisz ez nem a csajról szól, meg apuciról, hogy ne bántsuk meg a pici lelküket! Egyetlen egy napról van szó, ha nem csípik egymást, nem kell erőltetni! Én se hívtam meg olyan vendégeket, akiket utálok! Pl. férjem mostohaapját mi se hívtuk, mert utáltuk, kiakarta semmizni a férjemet anno. Anyuka meg mondta, hogy akkor Ő se jön, mert Ő szereti, értsük meg. Mi meg mondtuk, hogy ez a mi napunk, egyetlen egy napról van szó, de ha nem akar jönni, akkor anyukát nem várjuk az esküvőre. De azért végül eljött, egyedül :D
2015. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Kései Sirató ***** válasza:
31%
HA mégis meggondolnád magad, kérdező, és meghívnád őket együtt, az ültetési renddel elég rendesen tudod befolyásolni, hogy tőled nagyon távol üljön ez a nő. Ültess magadhoz közel tanúkat, édesanyádat, testvéreket, más rokonokat, és ezt a nőt valahova messzire és szélre!
2015. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!