Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
52%
ráírnám apukám és a nője nevét is a borítékra, csak a nőét áthúznám :)
2015. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

koszi a rendes valaszokat... hat most mar mindenrol elbizonytalanodtam, a legrosszabb az egeszben, hogy most is azzal a novel foglalkozom, es nem a fontosabb dolgokkal... azthiszem az lesz a vege, hogy a meghivo atadasanal megbeszelem apummal, hogy az a no nem szivesen latott vendeg, de ha akarja elhozza, ha nem, akkor nem... nem fog edekelni, de ez esetben, at kellesz gondolni az ulestervet, s minel messzebb ultetni... masik dolog szulotanc, akkor ez is kifog maradni...de ez maar egy masik keerdes lesz..

UI: aki leharpiazott: te lennel olyan pofatlan, hogy elmennel annak az eskuvojere, akit nem kedvelsz? gondolom igen..

2015. ápr. 7. 11:33
 23/55 A kérdező kommentje:
21 - ez a legjobb eddig :D
2015. ápr. 7. 11:34
 24/55 anonim ***** válasza:
39%

"Ez a te esküvőd, a te napod"



BESZ.RÁS!!!

2015. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy el kell fogadni egy ilyen hárpiát apád oldalán egyes válaszolók szerint? Meg hogy meg kell érteni, hogy ha nem hozhatja a párját, akkor ő sem jön?Hát ha többet ér neki egy lyuk a lányánál, akkor ne is jöjjön, maradjon otthon a nőjével!!! Semmi köze a nőnek a kérdező esküvőjéhez, életéhez, akkor miért is kellene ott elviselni? Nem az anyja. Semmi köze hozzá.
2015. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell kötözködni, veszekedni, vitatkozni ezen, hidd el, ha azért próbálsz harcolni, hogy apukádat meggyőzd, hogy a barátnője szemét és nem való az esküvőre, abból csak egy nagy vita lesz az esküvő előtt, ezzel stresszelitek egymást. Ha jóban akarsz lenni apuddal és a vendégek között akarod látni őt is, akkor ott lesz a párja is, és igen, az a legjobb megoldás, hogy nem ültök egy asztalhoz, és akkor olyan, mintha ott se lenne. Nem kell vele a továbbiakban foglalkozni. Külön meghívót ne adj neki, ha apukádnak adtál meghívót, ő is eljön. Az esküvő időszakában jobb a békesség.
2015. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
59%
25-ös, azért mert jobb a békesség, mint a harag, veszekedés, főleg esküvő előtt, és ezzel megbántja az apját. Az apja szemében az a nő - legyen akármilyen szemét - nemcsak egy "lyuk", ahogy te fogalmaztál igen kulturáltan, hanem egy szintén fontos ember. Persze, nem annyira fontos, mint a lánya, de egy olyan ember, akit magával visz egy ilyen eseményre.
2015. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
84%
Az lenne a legjobb, ha a nagyságos asszonyban lenne legalább annyi jóérzés, hogy nem tolja oda a képét olyan eseményre, amihez az égvilágon semmi köze. Mindenkinek jobb lenne.
2015. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
82%
KEDVES KÉRDEZŐ! Ha ilyen problémák merülnek fel, mint amit privátban írtál nekem, azt írd ki az oldalra. E nélkül olyan információt hallgatsz el, amivel a kérdésedet értelmetlenné tetted.
2015. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
82%
27-es, tudod, ha nekem lenne gyerekem, és az anyja után összejönnék egy másik nővel, aki bántja a gyerekemet, akkor én magam mondanám neki, hogy maradjon otthon, nem kellene erre külön megkérni. Azért fogalmaztam ilyen erősen, amiért neked kötelező volt megszólnod, mert egyesek szerint itt meg kell alázkodni egy idegennek. De amúgy nem neked írtam, hanem a kérdezőnek a választ.
2015. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!