Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
17%

"UI: aki leharpiazott: te lennel olyan pofatlan, hogy elmennel annak az eskuvojere, akit nem kedvelsz? gondolom igen.."


Ugyan ez nem nekem szólt, de azért valaszolok: Igen, elmennék, ha a páromat meghivnak. Egy esküvői meghivottnk ugyanis mindig "önt és kedves családját " jelenti. Esetedben egyértelműen a barátnőt is.

Lehet beszélni apaddal, hogy nem akarod a párját ott látni. 4 dolog tortenhet: megerti, és elmegy egyedül, meg érti és nem megy el, nem érti meg es elviszi illetve nem érti meg és nem megy el. Őszintén, az elsőre van legkevesebb esély. Ha férjhez mész, már nyilván nem vagy gyerek. Ilyenkor normális embereknél változik változik sorrend, már nem a gyerek irányítja az életüket, hanem önmaguk. A gyereknek nincs joga beleszolni a párválasztásba - ahogy a szülőnek sincs, h nagykoru gyerek. Hogy ti nem kedveli tél egymást, az egy dolog. Attól még apad Boldog vele, családot alapított vele. A felnőtt lánya kedvéért nem fogja elhagyni se a barátnőt, se kisgyereket. Hogy a nő hogy viselkedik, miket mond, az öt minősíti. Kizartnak tartom, hogy egy esküvőn balhét csinálna. Ha mégis, apad dolgot lenne leállítani.

Ha helyedben lennék, meg hívnám őket. Méghozzá személyesen, a vőlegény el együtt,. Akkor mondhatnad, hogy figyelj Kati, nem volt valami jó a kapcsolatunk eddig, zárjuk le a múltat és próbáljuk meg minimum elviselni egymást. Ennyi. Azért mert más hülye, neked nem kell nők lenni

2015. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
79%
Szia!:) Szerintem ez a Te napod amit biztosan elég régóta vártál és tervezel és próbálod minél tökéletesebbre szervezni.Ha az a nő áskálódott ellened (és tényleges okod van rá hogy ne hívd meg mert ártott neked)akkor ő sem fog meglepődni hogy nem hívod meg mert legbelül tudni fogja hogy egy gci volt.Viszont így majd apukádnál továbbb fog szidni hogy milyen vagy.Egyébként szerintem senkinek nem kell színészkednie főleg az esküvője napján.Ha van testvéred és amúgy összetartó a család akkor apukád biztos nem fogja egyedül érezni magát és meg fogja érteni hogy nem szívesen láttot vendég a nője.Sőt ő az apád mivel elhagyott titeket ez a minimum hogy még nem neki áll feljebb a saját gyereke esküvőjén.de a kérdésre válaszolva beszéld meg vele.
2015. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem hivnam meg, az elozmenyek tekinteteben. Lesz*rom, ha apam sem jonne ezert, mert legalabb tudnam, hogy meg mindig nem lehet ra szamitani. Hulye papucs volt es lesz is.

Le lehet pontozni...

2015. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férfi és a párja nincsenek összeragasztva, hogy mindenhova együtt menjenek. Van, ahová csak a pár egyik fele kívánatos, ez miért olyan nehéz elfogadni?
2015. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha az apukáddal jó a kapcsolatod akkor beszéld meg vele.

Akit nem szeretnél látni az esküvőn, azt szerintem ne hívd meg, mert ez a ti napotok lesz!

2015. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat de számomra elég érdekes hogy most azt írják,hogy milyen dolog nem meghívni egy olyan embert akivel ki nem állhatjátok egymást, máskor pedig "ne foglalkozz senkivel, csak azt hívd meg akit látni szeretnél,mert ez a te napod"
2015. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Emlekszem par honappal ezelott volt egy kerdes, amikor a kerdezo azon akadt ki, hogy egy eskuvore csak a parjat hivtak meg, ot nem.Kapott hideget, meleget,mit hisztizik, nehogy mar szegeny parja felnott ember letere ne tehessen egy lepest sem egyedul,nincsenek osszenove, es egy jo kapcsolatban a felek kulon is eljarhatnak bulizni (ami mondjuk igaz is)
2015. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Itt eddig 17 az, hogy ne jojjon, es 18 az, hogy jojjon... es beszeltem a 2 nagynenikemmel, akik ismerik a helyzetet mindket oldalrol... az egyik azt mondta, hogy nem akar beleszolni, de lehet az eskuvoig apaek szet fognak menni, ugyhogy meg ne gondolkozzak ilyenen - eleg juniusban, viszont ha jon, akkor ne ultessem oket egy asztalhoz, ha lehet, mert akkor o at fog ulni, vagy egesz ejjel tancolni fog. Nem hagyott békén a dolog, hát felhívtam a másik nénikémet, aki azt mondta, hogy csináljam úgy, hogy apunak megmondom a meghívo átadásakor, hogy meg hívva a család, és csak a számot mondja meg, hogy hanyan jonnek, a tobbi ne érdekeljen, oldja meg o, ahogy érzi.. De a másik nénikém sem akar vele ulni... Az anyos is azt mondta, hogy o is csak a vacsorakor lesz az asztalnal, ha melléjuk ultetjuk... Legjobb lenne, ha nem jonne. Párommal beszéltem, o is a szajat huzta, amikor mutattam neki ezt az oldalt. S már arra sincs tobb tervem, hogy hova lennének apuék ultetve, ha jon az a no... :/ Tippek erre az esetre?
2015. ápr. 8. 10:19
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez még tényleg kérdés?

- te utálod

- a család utálja

- ha küszöbön a válás, szerintem apukádat sem törné le annyira, hogyha nem hívnád meg


Miért akarod elrontani ennyi ember kedvét, ha egyszer más se szereti, meg még pont az hiányozna, ha a te esküvődön kezdene el valamin cirkuszolni.

Szerintem ne hívd meg.

2015. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Most volt esküvőnk, anyóssal nem szeretjük egymást, de elég fura a viszonya fiával is, nagyon lenéz minket és a családot, aki nem olyan tehetős mint ő, meghívtuk,Ő megköszönte de nem jött el, és nagyon jó volt ígyis a hangulat, senki nem érezte rosszul magát.
2015. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!