Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a mai világban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a mai világban, ha valaki 'né'?

Figyelt kérdés

Augusztusban volt az esküvőnk, én felvettem a férjem nevét, Kövesdiné Révai Evelin lettem. Mindenhonnan azt hallom, hogy ez így milyen gáz, mintha "fel lennék címkézve", mintha ezáltal a férjem "tulajdona" lennék, miért nem tartottam meg a lánykori nevemet, vagy ha már felvettem, miért nem kötőjellel, vagy valami, miért kellett pont 'né' végződéssel...


Szerintetek ez a mai világban tényleg ennyire gáz lenne? Ciki, ha ma valaki még 'né'? Miért ekkora baj ez?


28 éves vagyok, 8 éve vagyunk együtt a párommal (aki most már a férjem is), miért számít az cikinek, ha a nevemmel is kifejezem, hogy mi összetartozunk és már egy család vagyunk? :S



2015. aug. 30. 10:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%

#10 Ez jópofa, eddig eszembe sem jutott, ez olyan mint a


mi a különbség a VAGYOK és a VOK között?


De amúgy egy paraszt vagy. :)

2015. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Az a ciki, ha valaki ezt cikinek tartja.

2015. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
10. Akkor ha azt mondom, vidd ki a bilit, te úgy érted, idd ki?
2015. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Sazerac nevű válaszolónak:

Reméled, hogy hamarosan elválunk?! Igen, biztos azért házasodtunk össze, hogy aztán elváljunk...

Meg hogy írjak, ha megromlik a házasságunk? Na, azt várhatod akkor, mert emiatt nagyjából soha napján fogok írni neked. Idióta is vagy, bunkó is vagy, meg úgy általánosságban egy szurkálódó, rosszindulatú, ostoba paraszt vagy. De azért jó, hogy írtál, te leszel a negatív példa, aki mindig előttem lebeg, hogy ilyen rosszmájú, gonosz, aljas görény sose legyen belőlem, mint amilyen te vagy.


Ha te azt reméled, azt kívánod nekem és a férjemnek, akik sose ártottunk neked, sose vétettünk ellened semmit, hogy romoljon meg a házasságunk és váljunk el egymástól, akkor én meg azt remélem, hogy te soha az életben nem találsz majd senkit, aki szeretne (bár ahogy viselkedsz, nehéz elképzelnem, hogy bárki is szeretni tudna téged valaha... de sebaj, így legalább nem is tudod tönkretenni senki életét), és azt is, hogy egyedül, magányosan fogod leélni a megkeseredett, rosszindulattal teli kis életedet.


Remélem, örülsz, hogy sikerült megbántanod így ismeretlenül is egy olyan embert, aki sosem bántott téged. Gratulálok a színvonalhoz!

2015. aug. 30. 18:39
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

ne izgulj ezen, egyáltalán nem gáz. nekem is így van a nevem, és mégsem vagyok a férjem tulajdona, és már 10 év a hátunk mögött van...

ennél szerintem gázabb az, hogy rengetegen veszik fel kötőjelesen a férj nevét, és irtó hülyén hangzik a két név egymás mellett, de nem baj, ő "né" csakazért sem lesz

2015. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hm, a Sazerac nevű felhasználónak írott válaszodból érthető, miért vagy ennyire ráfeszülve arra, ki mit szól a "né"-hez. Téged meg tud sérteni egy névtelen oldalon trollkodó gyökér? Ne vedd ezt ilyen komolyan.


Amúgy nem ciki, hogy -né lettél. Én mondjuk nem így fogom felvenni a férjem nevét, ha valaha férjhez megyek, mert hosszúnak tartom a nevem (sőt, lehet, fel se veszem a nevét), de a kötőjeles megoldás még mindig rövidebb.

2015. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

nem vettem fel a nevet a mi csaladunkban nem szokas

szeretem a nevem

jokat nevetunk ha azt hiszi a ferjem neve

2015. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
"...a férjem és nem a bátyám..."-hát én ezt a kifogást még sehol nem hallottam. És nem is találkoztam ilyesmivel soha életemben.
2015. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező! Egy primitív proli vagy. El is magyarázom, hogy miért.


1. A nekem írt válaszleveledben írod, hogy sose fogsz nekem írni.


2. Feltételezed, hogy aki nem azért házasodik, hogy elváljon, az nem válik el. Ezek szerint az összes felbomlott házasság tervezett volt.


3. Te kérdezted a véleményem,én elmondtam aztán meg jössz itt az önérzeteddel.

2015. aug. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget, ami a mai világban történik! Miért lenne ciki, nem ciki! Divít lett, hogy Kovács Zoltánné, meg Kovács Emilía, Kovács-Nagy Emilía.

Ez olyan, mint a facebook, han em vagy rajta leszólnak, holott az én döntésem, hogy fel akarok-e menni vagy nem. Tehát ezvonatkozik a névre is. Vagy a másik amiért felmegy az agyvizem, hogy ez cigányos név.....miért? Azért mert pár kissebbség azt adta, ezért már az?

Emberek, mit törődtök mások véleményével? Kedves kérdező, ha neked ez tettszett, akkor állj ki emelett, örülök, hogy így válaszottál, mert én így választanék, hogy né. Ha elhegyom a családnevemet, akkor meg a szüleimmel csesznék ki, erre senki nem ugrik? Jézusom szar egy világot élünk! Már elnézést a kifejezeésért!

2015. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!