Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki ugyanabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ugyanabban a ruhában menni két esküvőre 3 hét különbséggel?

Figyelt kérdés

Az egyik unokatesómnak szeptember végén lesz az esküvője. Még nyáron kaptunk meghívót, készülünk, vettem magamnak meg a kislányomnak, ruhát, férjemnek van öltönye, ajándék, pénz megvan.

Erre most jön egy másik unokatesóm, hogy október közepén lesz az esküvőjük.

Rokonság lévén a vendégsereg egy része ugyanaz lesz. Nagyon ciki ha ugyanabban a ruhában megyek, én is és a kislányom is? Nekem nem nagyon van ilyen alkalmi ruhám, most meg még egy ruha nem nagyon férne bele a keretbe, pláne hogy többet nem nagyon fogom felvenni.

Szerintetek?



2015. szept. 9. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Dobd fel még valami sállal de amúgy sem fogják észrevenni. :)
2015. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan viseld, aki ezen rugózik az egy ökör.

Pár kiegészítőt lecserélhetsz, a hajad is lehet más és akkor már tényleg nem ugyanolyan.


Aki meg szóvá teszi, annak mondd bátran, hogy nem ugyanaz, de mivel nem tudtál dönteni két hasonló ruha között, megvetted mindkettőt :)

2015. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki.
2015. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Esetleg változtass a hajadon, ne ugyanúgy fogd fel, illetve kiegészítőkben változtathatsz még ha szeretnél.


Egyébként ha teljesen ugyanúgy néznél ki, az is rendben lenne. :)

A kislányod pláne nem baj, ha ugyanabban van.

2015. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ha nagyon zavar, legfeljebb válassz más kiegészítőket, októberben már valószínűleg kelleni fog valami kabát is a ruhára.
2015. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se gáz! Viszont ha okosan vásároltál, akkor fel tudod dobni kiegészítőkkel(cipő, táska, nyaklánc legyen más vagy csak néhány közülük). Pl. ha bézs vagy fekete egyszínű ruhát vettél, akkor bármit kihozhatsz belőle.

A hajad az egyik esküvőn mondjuk legyen feltűzve, a másikon leengedve (persze ha hosszú).

Leírod milyen ruhád lesz?

2015. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Siiel válasza:
100%
Szerintem senki nem fog emlékezni arra, hogy pont te mit viseltél az előző alkalommal.
2015. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete voltam esküvőn, de meg nem mondanám, hogy kin mi volt...
2015. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek, akkor csak én akadtam fent ezen, de örülök, hogy ezt írtátok.

Igen a hajam hosszú, így abból könnyű lesz két különböző frizurát kihozni, és akkor a kiegészítőkkel is variálok valamit.

Bordó egybe ruhát vettem egyébként egy világos boleróval.

2015. szept. 10. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan egy esküvőre járós ruhám van, én abban mentem eddig minden esküvőre, a sajátomat kivéve:D
2015. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!