Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha nem öltözünk ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nem öltözünk ki?

Figyelt kérdés
Eredetileg 2 tanús esküvőt szerettünk volna, de hogy ne legyen családi botrány így a szülők/testvérem ott lesznek. De senki más. Én nem szeretnék menyasszonyi ruhát, egyrészt, mert akkor már kell kozmetikus meg fodrász is, ez így együtt nagyon sokba kerülne, másrészt elég szerencsétlen testalkatom van, nem hinném, hogy van olyan ruha, ami jól állna, harmadrészt nem szeretnék egyáltalán semmi flancot csak aláírni a papírt és kész. Gondoltam felveszek valami kosztümöt, csak hogy az sincs, szóval mindenképp költségekbe kéne verni magunkat, hogy kiöltözzünk minimálisan. Szóval én arra gondoltam, hogy bemegyünk utcai ruhába és kész. Ez nagy gáz? Kinéznek miatta?Volt valaki hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat!
2015. okt. 28. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bemehetsz sima utcai ruhában (láttam én már olyan esküvőt, ahol a vőlegény öltönyben a menyasszony meg olyan ruhában volt, amit én max otthonkának vennék fel, pedig nincsenek nagy igényeim!)

Azt azért nehéz elhinni, hogy nincs egy csinos ruhád sem :)

2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát éppenséggel van egy ruhám (lakodalomba varrattam, de nem fehér, és inkább nyári ruha, az esküvő egy hónap múlva lesz), de nem igazán szeretném felvenni...
2015. okt. 28. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ki nézne ki miatta?


Egyik nagy barátnőmnek szintén kéttanús esküvője volt, csak a testvérek voltak jelen, ők sima ünneplőben jelentek meg.

Itt az a kérdés, hogy te jól fogod-e magad érezni?


Ha már módosult a dolog, és "hogy ne legyen családi botrány" mégis ott lesznek a szülők/testvéred, akkor

úgy érzem, olyan alkat vagy, akinek simán be tud szólni az ünnepélyesebben felöltözött család, ha utcai ruhában lennétek, és utána ezen rágnád magad.

A menyasszonyi ruha, kiskosztüm, valamint az utcai ruha között azért még van néhány ötlet a ruhák skáláján. Ahogy az első írta, egy ünneplős/alkalmi ruha csak akad.

2015. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Fekete nadrág egy blúzzal?

Vagy akarmilyen szövetnadrág akàrmilyen felsővel?

Tesód, anyukád nem tud adni vmit?

Lehet menni farmerben csak azért picit tennék érte, hogy ne úgy menjek, mint a sarki boltba.

2015. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, anyósom (a leendő) már beszólt mikor párom közölte, hogy nincs kiöltözés, mert farmerbe megyünk, nem is tetszett neki. Lehet, hogy szerzek valami jó kis blúzt, egy fekete nadrággal. Akkor azért tényleg nem szólhatnak be. Köszi az ötleteket.
2015. okt. 28. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Fehér szoknya nadrág és egy szép blúz. Se túl sok se túL kevés.

18

2015. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy csinos egyberuha kb. 10 000ft, nem krll fehérnek lennie, így máskor is fel tudod venni.

De ha utcai ruhàban mentek sem baj:)

2015. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%
Én igazán szabad szellemű vagyok meg minden, de igazán illik annyival megtisztelni az eseményt, hogy nem farmerben mentek. Szerintem.
2015. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ciki, sőt inkább proli.
2015. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát... a ti esküvőtök, szóval a ti döntésetek. De én úgy vagyok vele, hogy egy esküvő legyen már fontosabb mint, az ha leugrasz a boltba vagy a piacra. Ahhoz felhúzol egy farmert és mész. De az esküvő mégiscsak egy esküvő.


Ezt úgy mondom, hogy a mi esküvőnkön nem volt semmi csicsa, semmi pénzszórós lagzi, de öltöny/kosztüm igen. Ennyi a minimum egy ilyen eseményre. Biztos lesz aki fényképez, szerintem utólag megbánnád, hogy nem öltöztetek ki.

2015. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!