Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért olyan "ciki" manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan "ciki" manapság a 2 tanús esküvő?

Figyelt kérdés
Tervezgetjük, jobbra-balra toljuk az összegeket a tárcánkban, de arra a következtetésre jutottunk, hogy a lakásra most jobban kell a pénz, nem lesz agzi, csak egy 2 tanús esküvő. A családok hőbörögnek, cikinek tartják ezt az egészet, mondván ők eljönnének egy jó lagziba. Mikor kiejtem a számon, hogy akkor tessék ebben segíteni.. Á ne úgy, neki nincs pénze...
2016. júl. 11. 11:37
1 2 3
 1/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Meg is válaszoltad: mindenki mulatni akar egy jót. Nem ciki, csak szeretne a rokonság dáridózni.
2016. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is dáridózni, igen szeretnék menyasszonyi ruhát, de abból már a hitelünk 1/4-ÉT kifizetjük
2016. júl. 11. 11:45
 3/21 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nagyon bölcsen gondolkodsz :) később egyébként ugyanúgy lehet majd hatalmas lagzitok, ha szeretnétek.
2016. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőn a házasulandók és két tanú jelenléte kötelező. A rokonoknak utólag küldtök egy értesítést, hogy ekkor és ekkor összeházasodtatok. Azért az örömszülőket meghívnám a helyetekben. Lehet, hogy a menyasszony édesanyja egy ebédre is vendégül látna titeket.

Ha mégis szeretnétek mulatni, szervezzetek a lakodalomra batyubált! Nem lesz hatfogásos menü, de ha a rokonság megbeszéli, ki milyen salátát, sültet, sütit hoz, összeszeditek a kedvenc zenéiteket, kerítetek két hangfalat meg egy erősítőt, akkor már csak egy helyiséget kell bérelni valahol.

2016. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőnek nem rólatok kellene szólnia? Kit érdekel hogy más cikinek tartja vagy sem? Nem kell megfelelni a családnak, ha erre van pénzeket és nektek megfelel, akkor egyet tudnak, elfogadni ezt, ti meg nagy ívben tesztek rá ki mit gondol.
2016. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó mulatság egy lagzi, én is szívesen megyek. Nekünk egyébként visszajött az ára, de tény, hogy nagyon sokba került. Szerintem sokan fel sem fogják mennyi pénz. Nekem nagyon jó élmény volt, örülök hogy nem hagytuk ki. Mondjuk nálunk beszálltak a szülők, Nélkülük nem lett volna rá pénz. Ha nem segítenek akkor viszont nem kell hőbörögni.
2016. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy hőbörögnek? Ha annyira akarnak bulit, akkor fizessék nektek, vagy fogják be, ne akarjanak a ti pénztárcátokkal rendelkezni.

Majdnem írtam, hogy próbálkozzatok meg egy kis esküvővel, pl anyuéknak is annyi volt, hogy kb 10 emberrel elmentek ebédelni egy étterembe, nem volt nagy dáridó, mégis azért egy kis ünneplés lehetett....... de ilyen rokonoknak, mint a tieid, hogy követelőznek, ilyeneknek megmondanám, hogy lótúró a fülükbe, egy gyufaszálat nem tennék keresztbe értük.

2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Proli a rokonság. Ez az a tipikus "rendezzé' mán' nagy lakzit" - nyüszítik, te fizeted ők potyáznak.


A másik a "csinájjá mán onokát nekem" - te neveled és szopsz, ő néha eljátszik velük, de ha problémás éppen akkor nem.


A szülők nagyon szeretik más farkával a csalánt verni.

2016. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Én teljesen megértelek, sosem akarnék ilyen minimálisnál komolyabb esküvőt. Nevetséges az egész felhajtás!


25/F

2016. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki, csak a rokonság egy potyázási lehetőséget sem akar kihagyni.
2016. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!