Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért olyan "ciki" manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan "ciki" manapság a 2 tanús esküvő?

Figyelt kérdés
Tervezgetjük, jobbra-balra toljuk az összegeket a tárcánkban, de arra a következtetésre jutottunk, hogy a lakásra most jobban kell a pénz, nem lesz agzi, csak egy 2 tanús esküvő. A családok hőbörögnek, cikinek tartják ezt az egészet, mondván ők eljönnének egy jó lagziba. Mikor kiejtem a számon, hogy akkor tessék ebben segíteni.. Á ne úgy, neki nincs pénze...
2016. júl. 11. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Kit érdekel hogy kinek tetszik vagy sem?!

Ha nektek ez a vágyatok,meg ez fér bele legyen4De megjegyzem,unokatesom 1-1,5 éve vette feleségül a párját,2 tanuval smemi dinom -dánom nem volt! A lagzi illetve a templomi esküvő most idén lesz augusztus elején!Nem kell a lagzinak 1 azon napon lennie/évbe

2016. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Batyusbal kertben
2016. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

Az elso eskuvom hatalmas volt, tobb szaz ember es a vege valas lett, a jelenleginel csak mi voltunk es ket tanu es mindannyian be voltunk tepve a ceremonia alatt, ugyhogy a videon csak azt lehet latni, h Hariboval etetjuk az anyakonyvezetot aki szinten rohogott, es mind a negyen csak pusztulunk a rohogestol:-)))


Viszont mi nem anyagi okok miatt valasztottuk ezt az opciot, hanem mert mar mindketten voltunk elotte hazasok es mindketten hulyesegnek tartjuk a felhajtast. Szerintem semmi ciki nincs benne, eletem elgszebb napja volt, mar amennyire emlekszunk, es a mai napig ha megnezzuk az eskuvoi videot sikitunk a rohogestol:-))))A szuleink mondjuk nem orultek neki, meg szerintuk nem vettuk komolyan de mar 6 ev igazol minket, mikozben az elso konvencionalis meregdraga eskuvom utan egy evvel el is valtam:-)))

2016. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyrészt sajnos manapság az esküvő kezd státusz szimbólummá válni. Másrészt pedig merem állítani, hogy sokan csak azért erőltetik a nagy esküvőt, hogy aztán felpakolhassák a facebookra a sok like-ért ill. hogy megmutassák, "mi ennyire nagyon szerelmesek vagyunk". Ne törődjetek másokkal, ha lakásra szánjátok inkább a pénzt, akkor igenis vegyetek azt!
2016. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem épp ciki, de nekem pl nem lett volna szívem a családomat kihagyni belőle, és a férjemnek sem az övét. Ezért voltunk 17-en az esküvőnkön. A legszűkebb család, és baráti kör, aztán egy ebéd. 100 ezer forintba sem került az egész, és mégis megünnepeltük. Annyira volt szűk a családi rész, hogy unokatestvéreket pl már nem hívtunk, bár csak a férjemnek vannak, nekem nincs egy sem:)


Jól gondold meg, hogy tényleg ki akarod hagyni a családodat ebből a fontos pillanatból.


Ha viszont nekik csak a buli számít akkor én sem hívnám őket...de pár barátot azért hívhatnál.

2016. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. A család csak daridozni akar, amit a sajatjan nem m tehetett meg. Barataink nijcsenem
2016. júl. 12. 20:01
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha most lenne nekünk esküvő, max 8-15embert hívnék meg. Csak a szüölőket,tesókat.
2016. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

kérdező: akkor meg ne hagyjátok magatokat rábeszélni semmi olyasmire amit ti nem akartok. Mondjátok meg, hogy ha nem tudják elfogadni amit ti szeretnétek akkor ez az ő problémájuk.


Ha mindenképp kéttanús esküvőt akartok, akkor legyen olyan.

2016. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Minden almom egy kettanus eskuvo:)
2016. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Nincsen ebben semmi ciki, soha nem is volt, most sem az és nem is lesz. Nekem is ilyen esküvőm volt és nem azért, mert nem tellett volna nagy rendezvényre (mi már később, két gyerek után, normál egzisztencia, ház stb... után házasodtunk), hanem mert én sosem akartam mást, sőt eleinte ezt sem nagyon. Viszont gyermekeim apja már a keresztvízet is leszedte rólam, hogy hagyjam abba a hisztit és így, hogy a kisebb is óvodás ballagjak be vele szépen a hivatalba. Beláttam, hogy igaza van és nem drámáztam ezen tovább. De a két tanúsból nem engedtem, ami természetesen neki is tökéletesen megfelelt, hisz nem a flanc volt a lényeg. Aztán következő hétvégén a barátaink rendeztek egy kerti-parti féleséget nekünk a saját nyaralónkban, ott voltak rokonok is, mondjuk leginkább standpapucsban és játszósruhában, én még tollasoztam is, nem rémlik hogy valaha is nevettem és mulattam olyan jót, mint aznap, bár nem is voltunk 20-25-nél többen. Ez a ti döntésetek. Jómagam táplálok alapon valami zsigeri idegenkedést az esküvőkkel szemben, pláne az a fene nagy rongyrázás visszás, ami mostanában annyira kúl, miközben guba az nincs rá, de más himbilimbijére azért sokan szívesen vernék a csalánt, vagy hitelt vesznek fel, aztán a végén a pénzt számolgatják, hogy visszajött-a, a hideg is kiráz. Én magam azt mondom tartsatok bátran kis esküvőt, ha meg a rokonság dajdajozni vágyik, tartsanak maguknak egy bulit, elvégre sehol sincs megírva, hogy azt csak esküvőkön lehet. Jah, hogy avval munka lenne, szervezés és pénz? No igen. Mindenki addig, ameddig a takarója.
2016. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!