Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elszomoritottak, most igazuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomoritottak, most igazuk lehet?

Figyelt kérdés

22èves vagyok, jövőre tervezzuk az esküvőnket , a párom 27èves.

1,4ève vagyok vele, első naptól kezdve együtt élünk. Külföldön jöttünk össze. Együtt hazakoltoztunk májusban hozzám, ahonnan èn származom ( az o eredeti lakhelye innen 300km)

Vettunk itt 1közös házat ès vâllalkozást inditottunk. Nagyon jol megvagyunk. Elso perctol fogva azt erzem o az igazi.

Elotte senki mellett nem voltam kepes megmaradni par hònapnál tovább.

Parom a komolykapcsolat hìve!

Ùgy èrezte nincs mièrt várni, megkèrt.

En is ugyerzem o az igazi, tudom h fiatal vagyok, de o az . Èrzem. Sosem èreztem másnál!

Anyukamek nagyjabol orulnek mert nagyon jo a viszonyunk es a parommal is nagyon jol kijonnek (en is az anyòsommal)

Inkabb aggòdnak , h elsietjük, mar elore latom, h 1-2 rokon is ezt fogja reagálni.

Hogyan kezeljem?

En nem aggodom, hogy elsietjuk.

Sokkal boldogabb lennek, ha velünk örülnènek..de ez igy nem olyan mint kepzeltem.

Vajon hozzaszoknak majd az gondolathoz, megnyugodnak es tervezgetnek velunk?

Mi mar idopontot is foglaltunk a lagzi helyszinre ! Tul fiatal vagyok?

De ha engem ez nem izgat?

15-21eves koromig jartam az orszagot buliztam..


2016. aug. 27. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkorat nem, mint egy ket falubeli...tavaly hazasodtak pl es akkor 10 (!) Ève voltak egyutt , idèn válnak.. heh..
2016. aug. 27. 22:46
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező ugye tudod, hogy ez a felelőtlenül házasodók vesszőparipája, hogy aki 10 év után házasodik annak is lehet szar a házassága és elválhat?


De senki nem azt mondta házasodjatok tíz év után, csak azért 1 év 4 hónapnál kicsit több tapasztalat se ártana hozzá. De ahogy jónak látod.

2016. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jovo szeptemberre mar 3eve leszunk egyutt. Nekem ennyi eleg.

Mivel eleg gyorsan oregszik a mehem egy betegseg miatt, nem varhatok amugysem. De nem emiatt hazasodom.. csak en nem huzhatok mindent 28-30eves lor omit

2016. aug. 28. 07:50
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vèleményem szerint nem a számít mennyi ideje vagytok együtt. Egy pár éves kapcsolat is láthat annyit, mint egy hosszabb. De ezt csak ti tudjátok. Jó esetben mindenki úgy és azért áll az oltár elé, mert azt gondolja,h élete végéig ki tud tartani a párja mellett. Ez lehet 1 év 4 hónap vagy akár tízen év után is. A kapcsolat milyensége, komolysága sem csak az időtől függ, hanem a benne lévő emberektől.persze vannak dolgok, amik valóban csak sok év múltán jelennek meg egy kapcsolatban, de ez nem jelenti azt,h egy rövidebb kapcsolat kevésbé lenne erős. Nyilván szeretitek egymást, s szándékotokban áll kitartani a másik mellett, különben nem házasodnátok össze. Én kívánom,h valóra váljanak a terveitek, s boldogok legyetek. A szüleid szerintem csak féltenek, de hidd el ha látják a boldogságodat, izgatottságodat, támogatni fognak. Arra készülj fel,h kapni fogsz még ilyen írányú véleményeket. Döntse el, h foglalkozol- e vele. A legjobban úgyis csak ti ketten tudjátok,h mit miért tesztek, s idővel majd minden eldől. Mindezt úgy írtam le neked, h mi is jövőre házasodunk 10 év után. (De nem azért mert szándékosan ennyit akartunk volna várni, egyszerűen így hozta az élet) sok boldogságot nektek!
2016. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szia nagyon szepen leìrtad, köszönöm.

Akármennyire hihetetlen sok mindent átèltünk..mellette vtam.amikor èdesapukája elhunyt, ő is mellettem hasonlo esetben..egyutt "kìnlódtunk" külföldön. Rengeteg èlethelytet megéltünk már most. 1,4honap pedig nemsok idő, mégis annyi-annyi minden történt!

Sok boldogságot Nektek és köszönöm a jòkivánságokat!!:)

2016. aug. 28. 21:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Miert ne probalnatok meg

regen par honap utan eskudtek az emberek es a valasi sttisztika sokkal jobb volt

A lenyeg a hazassag nem cel hanem kezdet onnan kezdve komolyan kell dolgozni apolni kulonben belebuktok 20 evesen de 60 evesen is.

az ,,oregszik a mehem,, viszont eszmeletlen butasag ilyen nincs ezt te is tudod.

A meh egy izmos szerv ami nem oregszik nincs jelentosege.

Max korai 30 evesen bekoszonto klimax lehet de ezt nem lehet elore megmondani

tehat gyerekavarasal turelem semmi nem oregszik

2016. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!