Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy esküvőre ami decemberben van?

Figyelt kérdés

Tehát jön a karácsony, van olyan munkahely ahol ilyenkor nagy a hajtás, vagy mivel jön a karácsony lehet nem jönnek el, mert úgy gondolják nem fér bele a keretbe...


Leginkább olyan válaszokat várok, akik kevésbé vannak jó anyagi helyzetben, hogy ez az időpont akadály lenne-e. De mások is válaszoljanak nyugodtan.


2016. szept. 20. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jovo oszig, jovo telig boven van idejuk felretenni.Ne aggodj emiatt.
2016. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben nem mennék el, ha sosemlátott rokon esküvőjére hívnának, csak azért mert én is rokon vagyok. Minden más esetben elmennék (vagy legalábbis tervben lenne, hogy elmegyek).

Az én munkahelyemen sem lehet decemberben "lógni", szabadságot sem lehet kivenni, de attól még a szabadnapok vannak, tehát időm az biztos lenne arra, hogy elmenjek.

A karácsonyi pénzszórás sem lenne akadály, egyrészt mert nem szórjuk a pénzt, apróságokat veszünk egymásnak, csak a gyerek kap nagyobb ajándékokat, de azokat általában már október-november táján megvesszük. Másrészt az összes családtagom születés és névnapja az esküvői szezonra esik, tehát ilyen alapon nyáron sem mehetnék lagzikba, ha csak az anyagiakat nézzük.

2016. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jogos minden, köszi a válaszokat! :)
2016. szept. 20. 13:07
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig jobb, mintha Debrecenben lenne.
2016. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom, mit befolyásol anyagi értelemben, hogy decemberben vagy augusztusban van-e egy esküvő. Szeptemberben iskolakezdésre kell költeni, akkor is van sok kiadás.


Mondjuk, a téli, tavaszi és őszi esküvőket nem szeretem. Mindig utáltam olyankor esküvőkre járni, amikor szar volt az idő. Fagyoskodni a templomban, az ablak mellett, mert azért emberszag van a sok piáló néptől, és kinyitják. Meg járnak ki bagózni, és akkor is dől be a hideg. De azért ha fontos az ismerős/rokon, elmegyek persze.

2016. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!