Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződésről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződésről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 12:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
*kötelezem
2019. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Itthon, atlagembereknek nem sok értelme van. Max. annyi, hogy nem valaskor megy a vita, kinek mije volt előtte.
2019. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%
Vannak olyan esetek amikor hasznos, van amikor teljesen fölösleges. Idősebb korban kötött házasságnál, gyerekkel, vagyonnal szerintem természetes.
2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezhetek?

Meglesznek ezek az adatok a bankban tutira? Ha mondjuk holnap férjhez megyek, és 20 év múlva elválunk, akkor bemehetek a bankba, hogy mi volt az egyenlegem 2019.01.05-én?

Bocs, ha hülye a kérdés.

2019. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk készült ilyen. Inkább "eszmei értéke" van mindkettőnk részéről. Én a párom vagyonát, a párom dolgait, azt a pénzt amiért a párom dolgozik vagy amit ő ér el soha de soha nem szeretném a sajátomként kezelni. Életem szerelmével házasodtam össze. De a hideg végigfut a hátamon ettől a "jajj hát a házasságban minden közös" baromságtól. Nem, nem az esetleges válásra készülünk. Tartom mindkettőnket olyan értelmesnek, hogy nem vitáznánk azon, hogy mi kinek a tulajdona. Részünkről ez egy gesztus volt annak a kifejezésére, hogy a házasságunk szerelmi, és nem pedig vagyonközösség. Mindkettőnknek van egy elég jó fizetése, emellett pedig sok dologgal foglalkozunk amiből szintén jön pénz. Ha ez mind közösen lenne kezelve egyszerűen átláthatatlan lenne. A karrierünket, a pénzügyeinket igyekszünk elkülöníteni a kapcsolattól. Mert semmi köze hozzá. Attól, hogy összeházasodtunk még ugyan úgy van kismillió egyéni célunk.
2019. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%

Aranyos, hogy mennyien kommentelnek, hogy "ugy latszik, nem hosszu tavra terveznek"

Ebreszto!! A multban lehet, hogy egy hazassag orokre szolt, de ma? Kivancsi lennek egy olyan statisztikara a jovobol, hogy akik ma hazasodnak, azoknak hany szazaleka valik el.

Vagy nem valik el, mert felti az eletszinvonalat amit a parja biztositott.


Hazassagi szerzodesbe nem csak az anyagiakat lehet belevenni, ha elhizik, ki vele, ha nem teljesiti a ra eso reszt, akkor is. stb.


En mindenkeppen akarnek. Engem ne vadoljon senki azzal, hogy csak a penzert mentem hozza.

2019. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

Az első férjemnek alig volt valamije de erőltette. Aztán 1 éven belül félrement. A másodiknak az esküvő előtt kicsivel tudtam meg mennyi mindene van, de még csak fel se merült benne a szerződés. Kedves és hűséges azóta is.


Nem szűrök le 2 esetből semmit, de nekem beszédes.

2019. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen. Főleg, mivel a párommal nem ugyanaz az állampolgárságunk, egy válás sajnos nagyon problémássá tudna válni, főleg ha gyerek is lesz (nem, nem tervezem elhagyni, és ő is egyetért velem)
2019. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Hazassagi szerzodesbe nem csak az anyagiakat lehet belevenni, ha elhizik, ki vele, ha nem teljesiti a ra eso reszt, akkor is."

Ezt nem értem. Azt akarod szerződésbe foglalni, hogy válni fogsz, ha elhízik a zasszony? :D Ezt megteheted papír nélkül is, senki nem perel majd be érte.

2019. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom erre gondolt :D

[link]

Mondjuk ezeken még én is gondolkoznék, mert házasság nélkül is úgy elplöttyedt mindenki, hogy csak kapkodtam a fejem.

32/f

2019. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!