Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződésről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződésről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 12:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%
Oké, akkor értsem úgy, hogy amennyiben x kiló fölé hízik a nő, a férj azonnali hatállyal beadja a válópert, és még el is szedheti legálisan a feleség minden vagyontárgyát és megtakarítását? Vagy mi? És ki fogja ellenőrizni azt, hogy megvan-e a megszabott heti négy szopás (ha már a szexuális életet is bele akarjuk keverni a témába)?
2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Ezt mind bele lehet venni egy szerzodesbe. Reszletesen kiterni minden aprosagra.

Mit nem lehet ezen erteni?

Ha a feleseg meghizik, akkor valas, es nem kap egy fillert se. ennyi.

2019. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem érti, amit én sem, hogy ki ellenőrzi, mennyit dugnak? Bemondásra megy?
2019. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%
Nyomtatvany van rola, es mindket fel alairja szex elott. lol
2019. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%

De mi van akkor, ha miután aláírtam a papírt, nem dugok? Ha bíróság elé viszi az ügyet a férjem, nem fog kiderülni, hogy valóban én voltam, aki nem tartotta magát az egyezséghez, és nem ő költötte át utólag a történetet, hogy kisemmizhessen. Persze ugyanezt a pereskedést eljátszhatná akkor is, ha lett volna szex; kérdés, hogy mennyi értelme lenne. Vagy mit szeretnél, hazugságvizsgálatot? Ami egyrészt pénz, másrészt rohadtul nem megbízható ( [link] harmadrészt meg fölöslegessé teszi nyomtatványozgatást. Esetleg – ha eddig még nem tettük volna – köpjünk le minden erkölcsöt, és legalizáljuk a nemi erőszakot abban az esetben, ha megvan mindkét fél aláírása, tehát „hozzájárulása”? A feleséged indoklás nélkül elválik tőled, és nem nyersz semmit a szerződés által, maximum annyit, amennyihez elég lett volna vagyoni szerződést kötni, vagy még azt sem, mert Magyarországon eleve különvagyonnak minősül a házasságkötés előtt szerzett vagyon.

Nem tudom, lehet, hogy ezekre is van logikus válaszod, engem meg csak az vakít el, hogy egy ilyen házasságnál szerintem nincsen lejjebb.

2019. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 jegecske ***** válasza:
78%
Nagyon hasznosnak tartom!!!!!!
2019. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 kriszpo ***** válasza:
35%
Röviden. Saját vélemény: hülyeség. A házasság érzelmi dolog főként, függetlenül attól, hogy az állam szempontjából jogi. Ha nagyobb vagyon van a családban és nem tudnak a felek szóban megegyezni esetleges válás esetén, akkor az a házasság már az elején nem ér semmit és teljesen felesleges.
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%
Abban az esetben, ha az egyik fél nagyon gazdag, megértem. Más esetben fölösleges sz...ágás, bizalmatlanságot sugall és különben is, jogszabályilag minden le van írva... ha vkit így is meg tud kopasztani a másik, akkor az az illető egyszerűen buta, mint a segg.
2019. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!