Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez mi? Igaza lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Igaza lenne a feleségnek?

Figyelt kérdés

Egy házaspárról van szó. A férjjel köszönő viszonyban vagyok csak, a nőt kicsit jobban ismerem, beszélgetünk néha, de pl nem járunk össze egyáltalán.

Pár napja elmentem a házukhoz egy hivatalos dolog miatt. Csak a férj és a kisfiuk volt otthon. Haza akartam menni, de a kisfiú (akit ismerek az anyja miatt) elkezdett sírni, hogy menjek be. Nem akartam, de akkor az apuka is elkezdte mondani, hogy menjek be, várjam haza a feleségét.

Bementem, jót beszélgettünk a férjjel, játszottam a kicsivel közben.

Hazajött a feleség és nagyon meg volt lepődve, aztán meg kimondottan goromba volt, haza is mentem szinte rögtön.

Eszembe jutott, hogy talán zavarta a helyzet, de mivel semmi rosszat nem tettünk, nem találtam a helyzetet félreérthetőnek.


Aztán ma találtkoztam a nő húgával, akit egy kicsit jobban ismerek. Mondtam neki, hogy esetleg van valami baja a nővérének velem, tud-e róla. Erre azt mondta, hogy mióta megvan a gyerek a feleség önbizalomhiányos a testalkata miatt, és, hogy mindenkire irigy meg féltékeny, aki vékony, csinosan öltözik. Sőt, rám azért, mert úgy látta egyszer, hogy a férje engem néz. Arra kért a húga, hogy hagyjam figyelmen kívül, majd túl lesz ezen.


Ha nem tettem semmit, velem miért ilyen? Magamtól be sem mentem volna? Én nem a férjének öltözök, sminkelek. Hogyan lehet így élni?


2023. aug. 22. 16:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Igazság szerint nem kellett volna bemenned őszintén szólva.

Nem ismered a férjét mint őt, akkor minek mentél? A gyerek ha sír majd az apja megnyugtatja, azért az apja,neked semmi közöd hozzá.

Tök mindegy, hogy önbizalomhiánya van vagy se, nem való ott ücsörögni, amikor idegen a másik.

2023. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

En se szivesen mennék arra haza h9gy a pàrom egy mssikkal bandàzik a mi otthonunkban meg a gyerekemmel.


Lehetett volna a paliban anniy hogy nem hív be az intim otthonukba màs nőket. Ő se örülne szerintem ha pasikat hurcolnék haza.

2023. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Meg a pasiknak nem is tisztességesek a szándékaik se.

Eleve lehetett volna tekintettel a párjàra.

A másik hogy engem is áthiv folyton a szomszedpasi akinek van nöje de hajt is rám es bàrmikor ki is dobná a csajt. Soha nem ugy van velem hogy ártatlanul csak hív mindenhova, (haver is egyúttal), hanem hajt rám.

2023. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Anyuka erősen túlreagálta, ennek az oka az említett önbizalomhiány. Nincs igaza, de inkább kerüld őket, ha nem akarsz kellemetlenséget.
2023. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Hm, ha hivatalos ügyben kerested miért nem egyeztettél vele időpontot?


Miért bűzlik ez a sztori? Nagyon kamuszaga van.


Esetleg valami lényegeset kihagytál belőle.

2023. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kellett volna bemenned akárhogy hisztizik a kiskölyök. Nekem sem tetszene ha egy idegen nőt találnék az otthonomban a férjemmel és a gyerekemmel. Mondom ezt úgy, hogy nincs bajom a külsőmmel, sokat is dolgozok érte, tehát nem vagyok irigy senki más kinézetére. Egyszerűen csak a szituáció amibe mentél, nem fér bele.
2023. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyetértek, idegen nőnek semmi keresnivalója egy másik család otthonában a férjjel kettesben. Kis empátia nem ártana.
2023. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Gondolkodtam a sztorin:

Szerintem neked tetszik a pasas és direkt bementél beszélgetni vele, a gyerek csak kifogás, lehet nem is sírt.

Mondjuk a másik lehetőség lehet hogy nem kaptál megfelelő nevelést, mert minden értelmes ember tudja, hogy idegenek házában nem illik tartózkodni, amikor akihez mész nincs otthon.

Nem létezik, hogy hivatalos ügyben keresed, életedben nem voltál náluk és te nem egyeztél meg a nejével, de simán trécseltél a férjével ha te bölcs, érett felnőtt nő vagy és persze nem viszket a n*nid foglalt pasasra...

Gáz vagy kérdező mindenképp.

2023. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Se téged nem értelek, sem a nő férjét.


Hivatalos ügyben miért nem egy semleges helyen találkoztatok?


Valami nem kerek itt, más is írta, nem véletlenül.

2023. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Yup, basszus semleges helyen kellett volna talizni a feleséggel.


Egyre inkább úgy tűnik, hogy bizsereg odalenn házas,gyerekes apára.


Azt ugye tudod, hogy hiába hagyná el őt érted, a gyerek összekötné őket örökre, úgyis a rövidebbet húzod?^^

2023. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!