Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez mi? Igaza lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Igaza lenne a feleségnek?

Figyelt kérdés

Egy házaspárról van szó. A férjjel köszönő viszonyban vagyok csak, a nőt kicsit jobban ismerem, beszélgetünk néha, de pl nem járunk össze egyáltalán.

Pár napja elmentem a házukhoz egy hivatalos dolog miatt. Csak a férj és a kisfiuk volt otthon. Haza akartam menni, de a kisfiú (akit ismerek az anyja miatt) elkezdett sírni, hogy menjek be. Nem akartam, de akkor az apuka is elkezdte mondani, hogy menjek be, várjam haza a feleségét.

Bementem, jót beszélgettünk a férjjel, játszottam a kicsivel közben.

Hazajött a feleség és nagyon meg volt lepődve, aztán meg kimondottan goromba volt, haza is mentem szinte rögtön.

Eszembe jutott, hogy talán zavarta a helyzet, de mivel semmi rosszat nem tettünk, nem találtam a helyzetet félreérthetőnek.


Aztán ma találtkoztam a nő húgával, akit egy kicsit jobban ismerek. Mondtam neki, hogy esetleg van valami baja a nővérének velem, tud-e róla. Erre azt mondta, hogy mióta megvan a gyerek a feleség önbizalomhiányos a testalkata miatt, és, hogy mindenkire irigy meg féltékeny, aki vékony, csinosan öltözik. Sőt, rám azért, mert úgy látta egyszer, hogy a férje engem néz. Arra kért a húga, hogy hagyjam figyelmen kívül, majd túl lesz ezen.


Ha nem tettem semmit, velem miért ilyen? Magamtól be sem mentem volna? Én nem a férjének öltözök, sminkelek. Hogyan lehet így élni?


2023. aug. 22. 16:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%

Azért az "amikor neked jó" után szokott lenni egy rövid egyeztetés, hogy "nekem ekkor jó" a másik leokézza, és a megbeszélt időben átmész. Nem pedig azt jelenti az "amikor neked jó", hogy bármikor beállíthatsz, amikor neked tetszik, te jó ég... 😅

Mindenesetre azért a komment áradat egy kicsit szerintem is túlzó. Illetlen voltál, és kész. Legközelebb ne legyél az, ne jelenj meg random az ajtajukban, és ne menj be, ha nincs ott akit keresel, hacsak nem vagy az egész család közeli barátja.

2023. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom,nálunk is szoktak sokszor csak úgy megjelenni,aztán vagy ottjon vagyunk,vagy nem.Semmit nem csinált a kérdező,azért,mert a feleség hisztis ne ő legyen már a hibás.
2023. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
#22 nálunk nem szokás csak úgy beállítani a másikhoz, hacsak nem vagyunk igazán puszipajtások, esetleg rokonok. De még náluk sem jellemző. Mi mondjuk elég sok mindent csinálunk otthon is, szóval attól, hogy van otthon valaki, nem biztos, hogy ráér. Pl mindketten szoktunk HO-ban dolgozni, illetve van edző szobánk, amit szinte minden nap használ egyikünk 1-3 órát... Stb. Nyilván ez mind olyan, hogy lehet rugalmasan kezelni, HA tudjuk előre, hogy valaki átjön.
2023. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
Mi is szoktunk sok mindent csinálni.De ha valaki olyan jön,aki csak a címem tudhs,zavarjam el?Vagy csak valami miatt hozzám iranyították?Ha nem bízik a feleseg a férjében,meg csúnyának látja magát,az még mindig nem a kérdező hibája.
2023. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!