Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez mi? Igaza lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Igaza lenne a feleségnek?

Figyelt kérdés

Egy házaspárról van szó. A férjjel köszönő viszonyban vagyok csak, a nőt kicsit jobban ismerem, beszélgetünk néha, de pl nem járunk össze egyáltalán.

Pár napja elmentem a házukhoz egy hivatalos dolog miatt. Csak a férj és a kisfiuk volt otthon. Haza akartam menni, de a kisfiú (akit ismerek az anyja miatt) elkezdett sírni, hogy menjek be. Nem akartam, de akkor az apuka is elkezdte mondani, hogy menjek be, várjam haza a feleségét.

Bementem, jót beszélgettünk a férjjel, játszottam a kicsivel közben.

Hazajött a feleség és nagyon meg volt lepődve, aztán meg kimondottan goromba volt, haza is mentem szinte rögtön.

Eszembe jutott, hogy talán zavarta a helyzet, de mivel semmi rosszat nem tettünk, nem találtam a helyzetet félreérthetőnek.


Aztán ma találtkoztam a nő húgával, akit egy kicsit jobban ismerek. Mondtam neki, hogy esetleg van valami baja a nővérének velem, tud-e róla. Erre azt mondta, hogy mióta megvan a gyerek a feleség önbizalomhiányos a testalkata miatt, és, hogy mindenkire irigy meg féltékeny, aki vékony, csinosan öltözik. Sőt, rám azért, mert úgy látta egyszer, hogy a férje engem néz. Arra kért a húga, hogy hagyjam figyelmen kívül, majd túl lesz ezen.


Ha nem tettem semmit, velem miért ilyen? Magamtól be sem mentem volna? Én nem a férjének öltözök, sminkelek. Hogyan lehet így élni?


2023. aug. 22. 16:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

"a kisfiú (akit ismerek az anyja miatt) elkezdett sírni, hogy menjek be"


Anyám az ilyen magyarázkodásra kérdezett vissza mindig, hogyha azért kezd el sírni, hogy azonnal ugorj a kútba, beleugrassz?

2023. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető volt, a nő nekem azért nem idegen, még véletlenül sem. Csak nem barátnőm.

Én tettem szívességet azzal, hogy elvittem neki a papírt. Abban maradtunk, hogy valamelyik délután. Nem mondta, hogy "jajjjj, ne gyere ekkor meg ekkor". Ő mondta, hogy amikor nekem jó.


Egyetlen dolgot tudok így visszatekintve megjegyezni. Amikor egyszer odaszaladt hozzám a kisfiú és megölelt, akkor ahogy ránéztem, tényleg mintha az arcomat nézte volna. De ebben sem vagyok biztos.


Én ezeken az eseteken kívül, nem tudnék olyat mondani, ami alapján feltételezhető lenne, hogy tetszek neki.

Én azt tudom, hogy semmit sem tettem.

2023. aug. 22. 18:29
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

A papírt oda lehetett volna adni és elhúzni.


A gyerek nem a tiéd! Gyereket akarsz? Csináltass szingli pasassal!


Arcodat nézte,nem a "khmm"-öd, mi olyan extra van rajta?


Basszuskulcs lehet azt nézte nem-e vagy veszély a gyerek számára, vagy látta, hogy mennyire "saját magadat láttad benne" ebben semmi különös nincs.


De az már furcsa oltári módon, hogy te egy idegen férfival cseverészel és várod haza a nejét miközben ő is elmehetett volna a papirokert, posta is létezik és mint írtam csak átadtad volna, később érdeklődtél volna, hogy minden rendben van-e az ügyel kapcsolatban!


Tetszik neked és bebeszéled magadnak hogy kölcsönös.


Ja, csak majd amikor használ azt eldob, vagy a feleség és a gyerek mindig képben lesznek, te leszel a harmadik helyen, akkor jusson eszedbe, hogy:

"Aki másnak vermet ás maga esik bele!"

2023. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem történt semmi baj, ne vedd a szívedre, de tanulj belőle.

Majd akkor fogod megérteni, ha te leszel házas és arra az idillre jössz haza váratlanul hogy egy nálad csinosabb és fiatalabb nő a férjeddel nevetgél és a gyerekeddel játszik az otthonodban amit előző nap porszívóztál ki.

Addig pedig csak tanulj belőle és kerüld a hasonló helyzeteket a jövőben.

2023. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szerintem itt valami félreértés van 😊

Kicsit túl lett drámázva.

2023. aug. 22. 18:51
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

"Ha nem tettem semmit, velem miért ilyen?"


A húg elmagyarázta neked, hogy ez nem rólad szól, cica. De ugye ez a szituáció ismeretlen neked? Túl sokat gondolsz az egészbe.

2023. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Illetlen viselkedés.
2023. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk szokás behivni olyat,akivel köszönő viszonyban vagyunk csak.Nem csináltál semmi rosszat.Én nem mentem volna be,mert engem általában meg akarnak dugni a férfiak.Az ő házassági gondjaik nem a te dolgod,oldják meg ők.Te tettél nekik szivesseget,ne érezd magad rosszul.
2023. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

Azért kíváncsi lennék az egész sztorira, a többiek szemszögéből is nézve.


Te csak fürödj a házas pasi figyelmében.

2023. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

A nőt is alig ismered, erre időpontegyeztetés nélkül odaállítasz a HÁZÁHOZ hivatalos ógy miatt (nyilván szívességi alapon, mert ha tényleg hivatalos, akkor a munkahelyén kellett volna keresned, nem?) ?! Jó nagy bunkó vagy, hallod!

Majd bemész megvárni, mert invitál a férje és nyafog a gyerek, ott nyenyerészel, és erre megy haza a feleség?

És még te nem érted, mi baja volt? Meg a húgánál kérdeződködsz, az meg csak úgy kiadja neked a testvére belső félelmeit (önbizalomhiány)?

Na ne....Nefutásból vagy ekkora tahó, vagy csak legyezgeti a hiúságodat a dolog, hogy eg yházas pasi (túl) kedves volt veled, a feleségének okozott bosszúság árán is?

2023. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!