Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintem értelmetlen dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem értelmetlen dolog a házasság, abban a formában, ahogy manapság működik, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Azért írom ezt, mert egyre többször veszem észre mostanság, sajnos már 10-15 éve is, hogy egyfajta vicckultúra lett abból, hogy az "asszony" egy teher, emiatt nem tud elmenni a férj sörözni, bulizni, meg ugye nőkhöz. Ez szerintem viccnek nem mondható most, de jó, engedjük el. A másik része a dolognak pedig az érzelemmentesség sok év után. Ez abból áll a mai világban, hogy (jó esetben) a házasságban élő mindkét fél dolgozik, este hazamennek, körbejárják a szokásos kliséket, aztán annyit beszélnek egymással maximum, hogy milyen napjuk volt, sz@r az idő, ki idegesített fel a munkahelyen, aztán ennyi. Illetve a napokban olvastam, hogy a házasságok 45-50%-a válással végződik.. Akkor miért kell belemenni ebbe a ceremóniába? Legalább nem lesz papírmunka a végén, az oké, hogy az elején rózsaszín köd, de aki reálisan gondolkodik, látja ilyenkor is, hogy ez örökre nem lesz ilyen erős, és intenzív szerelem, csak nagyon ritka esetben.

2023. nov. 21. 16:47
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
#40 Valamelyiket megismerhetem ezek közül? :D Jó nyilván, félig viccelek, de én pont ilyesminek örülnék.
2023. nov. 24. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!