Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férfi változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi változhat, vagy aki csapodár volt, az is marad? A férjem az előző házasságában többször megcsalta a volt feleségét és félek, hogy engem is meg fog csalni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:10
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Legtobb not a gyerek akarasaval lehet szediteni, ahitatni. NOcike csendben, vaarja mikor lesz terhes, kozben pasika szepen felrelephet barmikor, anyu el van foglalva.
2015. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
A gyerek témát nem én erőltettem. Ő hozta fel, hogy mit szólnék hozzá, csak ugye a fentiek miatt egy kicsit bizonytalan vagyok.
2015. febr. 15. 14:41
 23/53 anonim ***** válasza:
95%

Te akkor egy titkos kapcsolatba belementél vele az előző felesége háta mögött?

És hogy alakultak az események ezután?

2015. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek szerintem kiderültek az eddig leírtakból.
2015. febr. 15. 14:48
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Haha, jot nevettem! Nagyon naiv vagy.

Peldanak hozom a fonokomet. Megcsalta az ex-feleseget, majd elvette a szeretojet. A no is holtbiztos hogy nem csalja az ura, probal "szuletett feleseg" lenni, de a pasi mar reg felrelepett, sot ha jol tudom evek ota csalja xD

Tudjuk, mert latjuk az autojat (a cegeset is!!)kulonbozo kontaktbaroknal (fizetos lanyoknal).

De altalaban nem all meg a pasi 1nel.

2015. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
84%
Semmit ne csinalj. Elvezd a hazassagod mig van. Ha akarsz szulj gyereket, de csak ugy, ha el tudod tartani, gondolj arra, hogy lehetseges, hogy egy napon apuka talal majd valaki mast, akiert teged fog elhagyni. Addig mig ez nem kovetkezik be, eld a boldog eleted.
2015. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
12%
24: Nrked biztos egyértelmű, mert te vagy a mese hőse. De nekem, kívülállóként nem tiszta.
2015. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
55%

27-es!

6-ik hozzaszolasomban megkerdeztem a kerdezot. 7-ik hozzaszolasaban oszinten valaszolt.

2015. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
És ezen miért most gondolkodsz el, mikor már házasok vagytok? Mit vársz tőlünk? Megnyugtatást: nem fog megcsalni?
2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

26-os, az hogy valaki talál mást egy szép napom bármelyik házasságban bekövetkezhet szerintem.

És mi van azokkal a férfiakkal, akik házasként beleszerettek másba és később elvették őt feleségül? Ők is el fognak válni, mert egyszer a férfi félrelépett? Pedig mennyi ilyen van...

2015. febr. 15. 14:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!