Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férfi változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi változhat, vagy aki csapodár volt, az is marad? A férjem az előző házasságában többször megcsalta a volt feleségét és félek, hogy engem is meg fog csalni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
A változására nagyon mérsékelt az esély.
2015. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

"És ha az eddigieket azért csalta meg, mert nem ők voltak számára a megfelelő partnerek? Engem meg annak érez?"


Ez szép kis önámítás.


Én abban sem vagyok biztos, hogy nem csalt még meg, csak inkább nem tudsz róla. GOndolom, nem szokott eddig sem eldicsekedni vele otthon.

2015. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
40: Én nem vitatkoztam senkivel, más szólta meg azt, amit írtam én, és próbált engem korlátozni, hogy ne írjam le, amit akarok. Amikhez semmi joga természetesen.
2015. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit, hogy 3 éve vagytok együtt. Honnan tudod biztosan, hogy nem csalt meg?

Én a gyerekvállalást talonba tenném, és várnék, mert tök szép és jó, hogy érted elhagyta az elődödet, de mi van, ha rád is ez a sors vár? Egyetértek azokkal, akik írták: szüntet tart, de később újra elkezd majd nőzni. Láttam már rá példát, ahol már gyerekek is születtek (3 is)és hidd el, annál nagyobb szívás nincs az életben. Abban a kapcsolatban is elhitte a lány a pasi összes szavát, megváltozokszeretleknemcsallakmeg, ...

Jókor kezdesz el félni... Minden esetre egy gyerek nem egy tárgy, hogy ha sz*r lesz minden, akkor kidobjuk a kukába, a pasi meg mehet Isten hírével. Szóval én átgondolnám, de alaposan.

2015. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyit, hogy talán ez nem derült ki, de értem nem a feleségét hagyta el, hanem azt, aki az első felesége után volt neki.

2015. febr. 15. 16:55
 46/53 anonim ***** válasza:
85%
Még azt fűzném hozzá, hogy az ilyen embernek inkább ne legyen utódja, írmagja se maradjon a bolygónkon, mint amilyen ez a férj.
2015. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen mindegy, ki mit tapasztal. Ha most 20-an leírják, hogy nekik megváltozott a férjük, az nem jelentene semmit. Mert itt most a te férjedről van szó.
2015. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nem mondom, hogy nincs esély arra, hogy hűséges legyen, de én még nem láttam rá példát, hogy ilyen férfi megváltozzon. Egy ideig talán, ameddig tart a rózsaszín köd, de ez max. 3-4 évet jelent. Aztán mindegyik félrement.

Ráadásul nem lesz mindig minden rendben közöttetek, pláne ha gyereket tereztek. Elvégre könnyen lehet, hogy hosszabb ideig nem élhetsz szexuális életet vagy rosszabb természetű babád lesz és örökké fáradt leszel miatta. Vagy egyszerűen csak hullámvölgy lesz a kapcsolatotokban. Az ilyen típusú férfiak legkésőbb ilyen helyzetben szinte biztosan félrelépnek. De erre akkor is gondolhattál volna amikor hozzámentél.

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ott a hiba, hogy nincs meg az alapvető bizalom a kapcsolatban. Innen már édesmindegy, hogy van-e alapja vagy nincs, ez idővel szétnyírja a házasságot.

Ha nem az ő hűtlensége, akkor a te féltékenykedésed miatt fogtok válni. Addig-addig lovallod magad a dologban, amíg át fogsz csúszni a nyomozó-számonkérő-féltékenykedő típusba. Az még a leghűségesebb embernél is kiveri a biztosítékot egy idő után.


A gyerek érdekében ne gondolkozzatok gyerekvállalásban.

2015. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamról tudok nyilatkozni. Nem változom.
2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!