Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férfi változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi változhat, vagy aki csapodár volt, az is marad? A férjem az előző házasságában többször megcsalta a volt feleségét és félek, hogy engem is meg fog csalni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:10
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat vártam/várok. Hátha más is volt ilyen helyzetben.
2015. febr. 15. 14:55
 32/53 anonim ***** válasza:
66%

28: Olvastam, és pontposan arra a válaszára reagálva, annak a RÉSZLETEIre kérdeztem rá.


Nem tudjuk, hogy titkos volt-e a kapcsolat, a Kérdező tudott-e arról, hogy titkolózik-e a felesége előtt a férfi, és hogy ezután hogyan alakult az ki, hogy a feleséget elhagyta és őt vette el. Az előző feleség borította a bilit, vagy hogy volt? Egyszer csak elhatározta magát a férj, hogy elválik? És felfedte a Kérdezővel való kapcsolatát a felesége eleőtt vagy titok a mai napig ez?

Ezekből lehetne megítélni pontosabban, mire számíthat a Kérdező.

Mert kb, ugyanarra számíthat, ahogyan ezt az előző estetet a férj intézte.

2015. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Ne elottem probald bizonygatni az eleted, a valasztasaidat. Irtam, elvezd mig minden jo.
2015. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Én ezeket annyira nem találom fontosnak, hogy leírjam. A kérdésem a lényeg és pont általánosságban voltam rá kíváncsi! Nem pedig a részletek alapján, azért kérdeztem így.
2015. febr. 15. 14:58
 35/53 anonim ***** válasza:
3
2015. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Nem próbálok bizonygatni semmit, csak reagálok a válaszokra...
2015. febr. 15. 14:58
 37/53 anonim ***** válasza:
5%

32-es!

Mit firtatsz mar! Irta, hogy egy kapcsolatot otthagyott a kerdezoert.

Idtenem, hogy milyen emberek vannak. Meg a pszihologian sem kerdeznenek ennyit, nem lennenek ilyen erthetetlenek. Mi van, unatkozol?

2015. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
93%

30:

Azt értsd meg, hogy a hazugság és a másba beleszeretés az KÉT KÜLÖN DOLOG.


És ha valakinek ez a két dolog egy és ugyanaz, az egy jellemhiba.


Ha valaki képes ilyesmire, hogy a másikat átveri, az nem csak abban mutatkozik meg, hogy ha megtörténik a megcsalás, hanem a mostani életedet is egy olyan jellemű emberrel éled, aki erre képes.

A mindennapjaitok megélése olyan, hogy szó sincs köztetek érzelmi intimitésról, emberi, lelki összetartásról, mert ez az ember nem képes rá. (Úgymond békeidőben is lelketlen.)

És Te ezt nem észleled. (?)

Talán azért nem, mert Te magad is ilyen vagy, ha úgy van - amire nem válaszoltál - hogy TITKOS kapcsolatba mentél bele, vagyis asszisztáltál egy másik ember átveréséhez.

2015. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
97%

"Én ezeket annyira nem találom fontosnak, hogy leírjam."


Pedig ebben van a lényeg, és ezek alapján lehet megmondani a jövőt.

Ha Neked nem lényeges, hogy tisztességtelen voltál mással, akkor az a minimum, hogy vissza fogod kapni az élettől ugyanazt a tisztességtelenséget.

Mert ez a törvény.

2015. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Nem lelketlen, nincs semmi baj köztünk. És nem teljesen látom a logikát az érvelésedben, de elfogadom a véleményedet, köszönöm, csak kérlek te is fogadd el másokét, nem szeretnék veszekedést.
2015. febr. 15. 15:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!