Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férfi változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi változhat, vagy aki csapodár volt, az is marad? A férjem az előző házasságában többször megcsalta a volt feleségét és félek, hogy engem is meg fog csalni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:10
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ, utolsó!
2015. febr. 18. 11:22
 52/53 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu
2018. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

kérdező: azóta történt valami, együtt vagytok még?


Szerintem egyébként nem fog megváltozni, akinek ennyire laza az erkölcsi felfogása, attól nem lehet hosszútávon hűséget várni. Ha szerencsés vagy, és nem lesz semmiben hiányérzete melletted, és emellett nem is fut bele egy másik nőbe, akit megkíván, esetleg beleszeret, akkor talán megúszod. De én a helyedben nem terveznék vele hosszútávra, nem alapítanék családot. Ha így is jól érzitek magatok, és el tudod fogadni, hogy valamikor 1-2-5-10 év múlva félreléphet, leléphet, akkor nincs gond. De legyen ott benned, hogy ez bármikor megtörténhet.


Csak az én példámat tudom felhozni, ebből se lehet általánosítani. Én ugyan férfi vagyok, de hasonló helyzetben voltam. Feleségem is csapodár volt előttem - persze töredékét mondta csak el a múltjának - és naivan azt hittem, mellettem nem lesz az. 3 év után volt egy kisebb megingása, egy futókaland, elmondása szerint szex se volt, tegyük fel igazat mondott. Aztán a 8. évben jött a hideg zuhany, 1-1,5 éves titkos viszony után lelépett a közös gyerekünkkel és összebútorozott a szeretőjével. Utólag már könnyű okosnak lenni, de a jövőben biztosan nem vennék el korábban csapodár nőt (olyat se, aki egyetlen egyszer félrelépett), nem alapítanék vele családot.

2018. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!