Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teherbe esett, pedig egyelőre még nem akartuk, mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen összetört. Épp végezne az egyetemen, már megvan hogy hová mehetne dolgozni. De közbejött a baba. Állandóan szomorú, éjszakánként, mikor azt hiszi hogy már alszom, kimegy és a nappaliban sír. Próbáltam beszélni vele erről, de tereli a témát. Nem tudom mihez kezdjek... Az abortusz nem megoldás, gyilkosságnak tartja.


22N/30F



2015. febr. 21. 13:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 A kérdező kommentje:

Mutassam ki?

Úgy vettem észre, hogy csak rosszabbul érzi magát, ha elmondom, hogy boldog vagyok.

2015. febr. 21. 14:07
 12/135 anonim ***** válasza:
93%
nem tetszik neki hogy te boldog vagy, mert ő nem az és ezért rossz embernek érzi magát, ez nem lesz jobb de már előbb írtam
2015. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
73%

Az tényleg megrázó, hogy még el sem kezdődött a nagybetűs élete, nem tud elmenni dolgozni, nem lesz munkatapasztalata, majd bezárva érzi magát, mint aki csapdába esett.

Arra nem gondoltatok, hogy esetleg te maradj otthon a majd megszülető babával? Nagyszülők tudnak majd segíteni? Mennyire friss a dolog? Lehet, hogy csak pár napra van szüksége, amíg feldolgozza az egészet. Fontos, hogy éreztesd vele, hogy ugyanúgy ki fogod venni a részed a gyerek körüli teendőkből, mint ő, nem fog csak rá maradni minden és nem fog veszíteni vele semmit!

Ezzel csak nyerhettek. Ennek a gyereknek célja van, pozitívan kell értékelnie a dolgot. Lehet, hogy megakadályozza anyát, hogy szörnyű helyre menjen dolgozni :)

Öleld át és mondd el neki, amit érzel, foglalkozz vele nagyon sokat. (bár a kérdésből is látom h foglalkozol vele)

2015. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
46%
Nem hiszem el, hogy itt ennyi védekezés mellett fogant baba van:S
2015. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 anonim ***** válasza:
94%

Milyen munka lenne? Terhesen nem tudja ellátni?

A gyerek 6 hónapos korától te is otthon tudsz maradni vele, akkor ő mehet (vissza) dolgozni.

2015. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 anonim ***** válasza:
25%
Nem lennek en olyan biztos, ha most nem is lett volna terhes, hogy egyaltalan akrt volna e a feleseged gyereket is valaha. OK, pont rosszkor jott, de amit o csinal, az mar tulzas.
2015. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
58%
akik ezért nem vetik el a babát abban az esetben butának tartom, ha nem örül az életnek...Ilyenkor nincs értelme ennyire ragaszkodni hozzá, mert mindig valahol rossz lesz vagy a 2. gyereket már jobban fogja szeretni(ha lesz) mert az tervezett volt stb. Ostoba, de csak azért mert még fiatal és naív
2015. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 A kérdező kommentje:

Saját cégem van, otthonról is tudnék dolgozni, eddig még eszembe sem jutott hogy én maradjak otthon, de megoldható lenne.

Tablettát szedett, rendszeresen, én legalábbis úgy tudom.

2015. febr. 21. 14:15
 19/135 A kérdező kommentje:

Az addig rendben van, hogy nem értetek egyet azzal, ahogyan viselkedik, én sem. De legyetek szívesek nem ostobának és hülyének nevezni a legfontosabb személyt az életemben!


Mindent választ köszönök.

2015. febr. 21. 14:18
 20/135 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Először is grtaulálok, bármennyire is nem terveztétek, azért az a baba a tiéd is, nyugodtan örülj neki. A feleségednek meg mondd el, hogy még ha 1-2 évet otthon is maradna, még akkor is olyan fiatal lenne, hogy mások akik elhúzzák a tanulmányaikat kb akkor végeznek majd az egyetemen.Nem fog lemaradni semmiről, gyed alatt továbbképezheti magát, és ha szükségét érzi, és megoldhato, esetleg felvetheted neki azt a variáciot, h a szoptatás utántol te mész Gyedre.
2015. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!