Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teherbe esett, pedig egyelőre még nem akartuk, mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen összetört. Épp végezne az egyetemen, már megvan hogy hová mehetne dolgozni. De közbejött a baba. Állandóan szomorú, éjszakánként, mikor azt hiszi hogy már alszom, kimegy és a nappaliban sír. Próbáltam beszélni vele erről, de tereli a témát. Nem tudom mihez kezdjek... Az abortusz nem megoldás, gyilkosságnak tartja.


22N/30F



2015. febr. 21. 13:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 anonim ***** válasza:
21%
Rendesen szedte? Nem volt közben beteg? Odafigyeltetek rendesen erre? Ha nagyon nem akar valaki gyereket, akkor erre különösen odafigyel szerintem. Én legalábbis így lennék:S
2015. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/135 anonim ***** válasza:
96%
jó akkor nem ostoba, de mindenesetre teljesen belemerült az önkínzásba, újra és újra arra gondol hogy kisiklott az élete és ezen nem képes túltenni magát.Más szóval eléggé depis lett és a terhesség ezen pláne nem fog segíteni(hormonok) szóval minél előbb el kell vinni egy dokihoz ahol legalább kibeszélheti a problémáit és ahol megnyugtathatják.
2015. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/135 anonim ***** válasza:
77%
tapasztalat közeli hozzátartozok nyugtatása közel sem olyan meggyőző mint egy hivatalos személyé akinek ott lóg a diplomája a falon :D
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 A kérdező kommentje:

Akkor első egy pszichológus. Rendben.

Nem igazán akarok rákérdezni, hogy rendesen szedte-e a tablettát. Lehet hogy kiderülne hogy nem, ettől csak még rosszabb lenne a helyzet. :/


Szeretett volna közös gyereket, többet is, erről sokat beszélgettünk. De mindenképpen várni akart volna vele. Nagyon megszenvedett azért hogy bekerüljön. Rossz anyagi körülményeik miatt nem járatták jó gimnáziumba, kész csoda volt hogy jól sikerültek az érettségijei. Gondolom ezért rossz neki, hogy most egy időre abba kell hagynia. Meg egy kicsit tényleg fiatal, lehet hogy többet szeretett volna "élni", mielőtt ekkora felelősséget kelljen vállalnia egy emberi lényért.

2015. febr. 21. 14:27
 25/135 anonim ***** válasza:
93%
hát akkor ameddig lehet járjon be(ha terhes nők dolgozni tudnak menni akkor tanulni pláne,persze személy függő)aztán halasszon és amint lehet te vedd át a helyét a Gyed-del ő meg mehet vissza tanulni.
2015. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/135 anonim ***** válasza:
69%
Mindent meg lehet oldani! Csak akarni kell!
2015. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy beszélgetni kellene vele az abortuszról. Mindenkinek van erről véleménye, aztán teljesen mást csinál, ha kiderül, hogy ő maga terhes. Írjatok pro/con listát.
2015. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/135 anonim ***** válasza:
72%
Osztom a 27. véleményét ! Kényszerből gyermeket vállalni nem szabad(na)....
2015. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/135 anonim ***** válasza:
31%
mi is épp úgy voltunk mint ti! én vagyok a nő. én sem tudtam őszintén örülni az elején. nekem is megvolt már hova megyek dolgozni. ennek ellenére sem fordult meg a fejünkben hogy nem tartjuk meg csak mert jöhetett volna jobbkor. hál'isten a férjem nem vetné a szememre hogy még nem dolgoztam, engem zavar inkább. dehát lesz még rá így is 40 évem hogy dolgozzak, nem igaz? mit tanult egyébként?
2015. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/135 Bence_ ***** válasza:
12%

Igen változni fog az élete.

Hidje el, hogy egy gyerek mellett is lehet boldog :)Sőt!

Első pár hét munkás 6 hetesen már mosolyog, utána egy értelmes emberrel (rigólyás) éltek együtt. Tök jó dolog.

Nagyon fontos lenne, hogy eldöntse mit is szeretne mert a baba apocakjában érzi, hogy az anyja sír, tépelődik.

Mitől fél?

2015. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!