Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek szeretője van, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek szeretője van, ki bírja tovább?

Figyelt kérdés
A férjem soha sem volt belém szerelmes, én igen. Az elején azt hittem meg tudom ezt változtatni, aztán mikor éreztem, hogy nem fog változni védekezés mellett teherbe estem, így együtt maradtunk. Most szeretője van, titkolja, de tudok róla. Nem tudom mit tegyek. Nagyon rendes velem, és imádja a gyerekünket, de lassan belehalok, hogy nem kapok tőle igazi szeretetet és marcangolja a lelkemet, hogy, azt a kicsi szeretetet amit valakinek tudnak egyáltalán adni másnak adja. Mindig segít nekem, ha kell, de soha sem cirógat meg, vagy ölel át csak úgy. Elválhatnék, mert olyan állásom van, hogy egyedül is tudnám nevelni a kicsit, de mindketten szeretjük.

2015. febr. 23. 15:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha szereted nyelj,ha nem válj el,jobb lesz mindenkinek!
2015. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Így akarod leélni az elkövetkező évtizedeket? Szeretetlenül? Neked is csak egy életed van, jogod van a boldogságra. Lépj tovább.
2015. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Most erre mit lehet mondani? Összeházasodni sem volt éppen felelősségteljes, értelmes dolog, de gyereket vállalni főleg nem. Tudtad mi a helyzet, nem ámított. Mégis mire számítottál? Azt nem gondolhattad te sem komolyan, hogy ha nem jött a szerelem az ő részéről, akkor majd fog. Ez pont az a helyzet, amikor a saját önzéseden kívül nem vetted figyelembe a tényeket. Most már biztos tudod, hogy egy párkapcsolatban mennyire fontos a kölcsönösség, nem elég egyik fél hozzá, ahogy egy váláshoz is elég egyik fél akarata. A jó is elromolhat idővel sajnos, de ami már az elején sem működött, az ritkán szokott később.
2015. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%

Ne valj meg rosszabb lesz

Beszelj vele hiszen valami csak ott tartja veled.

2015. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem terveztük a babát. Én nem akartam elvetetni, úgy gondoltam felnevelem egyedül, ő azt mondta szeretné nevelni a gyerekét, szeretne velünk maradni.
2015. febr. 23. 16:09
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Feltetelezem, h ezzel az elejen is tisztaban voltal. Ez a majd en megvaltoztatom pedig csak a tundermesekben letezik.

Sajnalom, de azt kell mondanom, h ki kilyen rozsat szakit, olyat szagol.

2015. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt beléd szerelmes, most sem az, soha nem fogod tőle megkapni, amit szerenél. Miért nem kerestél (vagy akár most keresel) valakit, akitől megkapod? A gyereket jobban megtöri az otthoni feszültség, mint egy még időben történő békés különválás.
2015. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%
...mert a férfi, aki sohasem volt szerelmes, az rohan feleségül venni azt a nőt, aki sunyiban teherbe esik. Aha. Már nem is tudom, hogy mi az unalmasabb, ha nincsnek új kérdések egész délután, vagy ez a sok átlátszó, bugyuta kitaláció.
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Ideje lenne felnőnöd és kézbe venni az életedet. Eddig csak futottál egy viszonzatlan szerelem után, és sodródtál az életben. Nem tett boldoggá. Nem is fog soha. Az érzelmeket nem lehet elvárni vagy kikényszeríteni. A viszonzatlan szerelmednek nagyon rövid távon véget kellett volna érnie, te viszont erőszakosan ragaszkodtál hozzá, és mindkettőtök élete megrekedt miattad. Ő sem lehet azzal, akit szeret, mert a lelkiismeret hozzád köti, és te sem kapod meg azt, amit vársz a társadtól. Vess véget a hazugságoknak. Nem kell ahhoz gyűlölködés, hogy különváljanak az útjaitok. A gyereknek sem kell miatta szenvedni, ha ti éretten tudtok szakítani. Miért kell ragaszkodni egy nem létező párkapcsolathoz? Lépj tovább, és hagyd a férjednek is, hogy megtalálja azt, akit szeretni tud.
2015. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

"A férjem soha sem volt belém szerelmes"

"azt hittem meg tudom ezt változtatni"


A férjed korrekt volt.

Nem volt beléd szerelmes, és ezt ő be is tartotta.

Te viszont eljátszottad a "majd én megváltoztatom" című,

és a "Véletlenül teherbe esek és ezzel majd magamhoz láncolom" című elcsépelt női szappanoperákat.


Mivel egyik sem jött be, most itt panaszkodsz.

2015. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!