Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek szeretője van, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek szeretője van, ki bírja tovább?

Figyelt kérdés
A férjem soha sem volt belém szerelmes, én igen. Az elején azt hittem meg tudom ezt változtatni, aztán mikor éreztem, hogy nem fog változni védekezés mellett teherbe estem, így együtt maradtunk. Most szeretője van, titkolja, de tudok róla. Nem tudom mit tegyek. Nagyon rendes velem, és imádja a gyerekünket, de lassan belehalok, hogy nem kapok tőle igazi szeretetet és marcangolja a lelkemet, hogy, azt a kicsi szeretetet amit valakinek tudnak egyáltalán adni másnak adja. Mindig segít nekem, ha kell, de soha sem cirógat meg, vagy ölel át csak úgy. Elválhatnék, mert olyan állásom van, hogy egyedül is tudnám nevelni a kicsit, de mindketten szeretjük.

2015. febr. 23. 15:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is Gary Chapman jutott eszembe, mint a 15-ösnek.

A feleség szeretetnyelve az érintés, a férjé meg a szívességek. Csak ezen pár sor alapján.

2015. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!