Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek szeretője van, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek szeretője van, ki bírja tovább?

Figyelt kérdés
A férjem soha sem volt belém szerelmes, én igen. Az elején azt hittem meg tudom ezt változtatni, aztán mikor éreztem, hogy nem fog változni védekezés mellett teherbe estem, így együtt maradtunk. Most szeretője van, titkolja, de tudok róla. Nem tudom mit tegyek. Nagyon rendes velem, és imádja a gyerekünket, de lassan belehalok, hogy nem kapok tőle igazi szeretetet és marcangolja a lelkemet, hogy, azt a kicsi szeretetet amit valakinek tudnak egyáltalán adni másnak adja. Mindig segít nekem, ha kell, de soha sem cirógat meg, vagy ölel át csak úgy. Elválhatnék, mert olyan állásom van, hogy egyedül is tudnám nevelni a kicsit, de mindketten szeretjük.

2015. febr. 23. 15:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%

"A férjem soha sem volt belém szerelmes..."


Eleve ilyen pasihoz hozzá se mennék feleségül. Így jártál. Nyelsz vagy továbblépsz. Kétesélyes. Döntsd el magad!

2015. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
A férj valamilyen szinten biztos szereti a kérdezőt, de nem is ez volt a kérdés, hanem, hogy soha nem volt belé szerelmes. Lehet, hogy mint anyát, társat értékeli, szereti valamilyen szinten, de mint nőt, nem. Ha a kérdező is így érezne, akkor még akár működhetne is a kapcsolatuk, de ő szerelmes a férjébe, és elég önsorsrontó ez a helyzet így.
2015. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%

"Eleve ilyen pasihoz hozzá se mennék feleségül"


Nem feleségül vették, hanem ELVETETTE MAGÁT a pasassal!!!!

"teherbe estem, így együtt maradtunk"

2015. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg duplán vessen magára a kérdező!
2015. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, majd ha a gyerek fog nektek beolvasni (mert garantálom, hogy megteszi), akkor talán észbe kaptok. Én egy feszült családi légkörben nőttem fel. NEM JÓ! Szóval én is szépen beolvastam a szüleimnek ezért. De láttam elvált párok gyerekeit jóval kiegyensúlyozottabb felnőttként. Nem csináltak ebből problémát.

Tudod, ha nem lenne gyerek, azt mondanám, főj csak a saját levedben, csak gyerek is van, aki ezt az egész helyzetet nem kérte, ő csak beleszületett, de ő szenved miatta a legtöbbet, ha nem oldjátok meg, és ha együtt nem vagytok boldogok, a különválás a megoldás, és ettől még a gyereket ugyanúgy szerethetitek, gondoskodhattok róla, de tudod, két boldog, kiegyensúlyozott szülő többet ér, mint két boldogtalan, és ti most két boldogtalan szülő vagytok. Ne gondold, hogy a gyerek nem veszi észre, nem olyan buták, én is észrevettem gyerekkoromban, ha valami nem stimmelt.

2015. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Költőnő? ***** válasza:
75%

ez aztán epic példája annak, h amit főztél ugye...

A gyereket sajnálom. De ne engedjétek hazugságban felnőni.

2015. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
A férjed bírja tovább. Mindig az bírja tovább, ami nem visz bele érzelmet.
2015. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, te valószínűleg most azt várod, hogy azt mondjuk, hogy magadhoz tudod csalogatni a férjedet, és az, hogy a gyerekről gondoskodik, vagy hogy segít (elvégzi a normát), jelent valami többet is.

Üdvözöllek az igazi való világban, ez nem az, amit a tévében mutogatnak és nem is egy romantikus amerikai vígjáték. Te vesztettél, de ez még csak a kisebbik baj, a gyerekkel b*tok ki a legjobban. És nyugodj meg, ha nem is engeditek el egymást szabadon, a férjed akkor sem fog lemondani a szeretőről, mert téged nem szerelemmel szeret.

2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%

Most kemény leszek, mert szükséged van egy pofonra, ez esetben virtuálisra.


Kapcsolatfüggő akarat gyenge nőnek tűnsz ez alapján a kérdés alapján, aki a gyerekkel takarózik, és az ő érdekeire hivatkozva nem lép ki egy, az elejétől fogja rosszul működő házasságból, amiben nap mint nap megalázzák, és éreztetik vele, hogy nem elég jó.


Soha nem is leszel elég jó neki, ha arcon pörögsz a levesestálban akkor sem. A szerelmet nem lehet kierőszakolni, és az, hogy mindketten szeretitek a kicsit nem jelenti azt, hogy együtt kell lennetek.


Ébredj!

2015. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló a sztoritok, csak máshol tartanak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2015. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!