Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesek vagytok a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a ferjetekbe/felesegetekbe?

Figyelt kérdés
Mi 10 eve vagyunk egyutt, ebbol 4 ev a hazassag, es igen. :) Aki 15-20 even tul van, az is szerelmes? Vagy csak erosen kotodik? :) (nyilvan jo hazassagban) mesljetek :)

2015. febr. 26. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha arra a ködfelhős szerelemre gondolsz, akkor nem. Vannak időszakok, amikor az amúgy is meglévő szeretet felerősödik kettőnk között, de ez nem az a szerelem, mint a kezdetekkor. Azt az állapotot szerintem nem lehet hosszabb távon fenntartani még a legjobb kapcsolatokban sem. Ami nem jelenti azt, hogy nincs meg egy nagyon erős szeretet-kapocs, de az nem pillangós, vak szerelem.
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 OlivO ***** válasza:
66%
Nekünk is idén lesz 10 éve, hogy megismerkedtünk, igen a válasz.
2015. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A pillangó röpdösés elmúlik, de ideális esetben helyébe jön egy sokkal mélyebb szeretet és kötődés.
2015. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Még "csak" 5 éve leszünk együtt, de ugyanazt érzem ma is mint az elején, nem változott szeretetté meg ilyesmi... ha így lenne már nem lennénk együtt.
2015. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
attol fugg mit ertesz szerelem alatt... a gyotro vagyakozas nyilvan elmulik idovel, hiszen nem lehet olyasvalaki utan epekedni/vagyakozni, aki minden reggel melletted ebred.
2015. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy a ket valaszolo, aki azt irta mindig szerelmes, le lett pontozva :(
2015. febr. 26. 11:51
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
A szerelem érzésért egy hormon felel amit az agy termel, de ez idővel elmúlik mindenkinél. Ez biológia, szóval lehet nem tetszik de akkor is így van. Azoknak van igazuk akik azt mondják hogy egy erős szeretet,kötődés marad csak meg. De ez egyáltalán nem baj, sőt a legtöbb esetben nem marad utána semmi és tönkre is megy a kapcsolat. Aki még mindig képes igazán szeretni ennyi idő után a másikat, talán az van úgymond az igazival. De ez akkor sem szerelem már.
2015. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi 15 éve vagyunk együtt és igen. Sőt, én úgy érzem, hogy még jobban, mint az elején. A kötődés persze sokkal szorosabb lett, de megmaradt a vágy és a vonzalom is. Nem hűlt ki a kapcsolatunk.
2015. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi a párommal 9 éve vagyunk együtt, jövőre lesz az esküvőnk.

Több olyan véleménnyel találkoztunk, hogy furcsa, ha valaki ilyen sokáig vár ezzel, meg akkor már minek házasodni.


De mi megtesszük, mert tudjuk nekünk együtt van dolgunk, és ezzel szeretnénk megpecsételni, majd azután a gyerekek is jöhetnek.


A vak szerelmet kb 2 évig éreztem, akkor gyakorlatilag alig tudtam enni, olyan vékony voltam, hogy nem igaz. Ezek után mondhatnám, hogy jött az erős szeret, de ezt sem írnám, mert valami más, ami sokkal inkább azért mégis csak a szerelemhez köthető, mert még mindig ő a tökéletes férfi, akit ha szépen felöltözve meglátok, akkor cseppfolyós leszek és elolvadok.

Tudom, hogy a szerelmünk még erősebb lesz, ha már gyerekeink is lesznek.


Összességében nehéz ezt megfogalmazni, mert a szerelem tényleg mindenkinek mást jelent, mindenki másképp éli meg. Én nem is akarom nevesíteni mit érzek, csak azt tudom, hogy nagyon jó.

2015. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi 11 éve vagyunk együtt, 6 éve házason. És igen...szerelmes vagyok a férjembe! :) 30/nő
2015. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!