Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesek vagytok a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a ferjetekbe/felesegetekbe?

Figyelt kérdés
Mi 10 eve vagyunk egyutt, ebbol 4 ev a hazassag, es igen. :) Aki 15-20 even tul van, az is szerelmes? Vagy csak erosen kotodik? :) (nyilvan jo hazassagban) mesljetek :)

2015. febr. 26. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én szerelmes vagyok a párom nem, ő már olyan mint 20 év házasság után, én meg még el is tudok pirulni, zavarban lenni, nem jó :(
2015. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi még csak 5 éve vagyunk együtt, de eddig felfelé ível a szerelem, ha lehet így fogalmazni :) Még sosem kívántuk és szerettük egymást ennyire, mint az utóbbi időben, épp a napokban beszélgettünk erről a férjemmel.

Viszont, vannak a szárnyalós-imádós időszakokhoz képest nyugisabb korszakaink is, és azt kell mondjam, nekem azzal sincs semmi bajom, sőt :) A meghitt összebújós, nyugodt, finoman szeretős része a legjobb része szerintem a kapcsolatnak, noha egyelőre természetesen élvezzük, hogy a fizikai vonzódás is maximális, mert hát ki ne szeretné a szenvedélyt, nem?

De ha ez idővel háttérbe szorul, akkor sem leszünk elkeseredve, mert az egyre erősebb kötődés majd kárpótolni fog, és ha odafigyelünk a külsőnkre, akkor valamennyi vonzódás nyilván maradni fog (remélem).

2015. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

IGEN!!!!

Mi is 10 éve vagyunk együtt,imádjuk egymást! :-)

2015. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Mi 23 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű, okos 20 éves lányunk. Nem vagyunk már szerelmesek, de hatalmas a szeretet, tisztelet, kötődés. El sem tudnám képzelni azt, hogy valaha külön utakon folytassuk, összetartozunk. Ennyi idő után nálunk leginkább egymás cukkolásában, viccelődésen, hülyéskedésben, és igen, néha a vitatkozásban mutatkozik meg a szeretetünk. A nagy szerelem körülbelül 8-10 év után csendesedett el.

46N

2015. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk kezdetén csak a Párom érzett szerelmet irántam, én iránta csupán szeretetet. Ez mára már gyökeresen megváltozott, szerelmes vagyok belé én is.

24N és 25F (4 éve együtt)

2015. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!