Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem becsülik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik a férfiak a rendes nőket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,tönkrement a házasságom.A férjem állítása szerint is jó feleség voltam,dolgozom,ellátom a háztartást,ő ritkán segített,a gyereket is én nevelem,neki nem sok türelme van,illetve ideje sem.mehetett bármikor a barátaival,tanulhatott,akkor pihent,amikor akart.Szex is volt rendszeresen.Mégsem voltam elég jó,és ő sem tudja megmondani,hogy miért.Nekem hiányzott,hogy néha legyen kettesben program,ő nem akarta.Ha játszottunk is hárman,kb. fél óra után megunta vagy ordítozott a gyerekkel.Nem válaszol,hogy próbáljuk-e megjavítani,vagy váljunk.De ő már régóta nem tesz ezért a kapcsolatért.

A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?


2015. febr. 27. 00:01
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott a fenébe. Menjen vissza anyucihoz. Az a baj, hogy régebben a nők tényleg alsóbb rendűek voltak, és az a röhej, hogy ezt a szitut nem is az apósok akarják fenntartani, hanem pont az anyósok. Nem tudom, hogy keresel, de ha dolgozol, és normális fizetésed van, akkor sokkal könnyebb lesz egyedül. Most mond meg, a fiad is úgy fog felnőni, hogy az apjából annyit lát, hogy ordít vele, meg gépezik!?! Ez nagyon rossz minta lesz neki, és nagyon rosszul fog rá hatni. Meg így termeli újra magát a sz@r,a fiad azt látja, hogy anyucival egy vasalatlan ing miatt lehet ordítani. Meglatod, majd ő is így fog ordítani a feleségével és így megy generációrol generációra. Szóval lépj, ha tudsz. Sokan írják a pár terápiát. Hát a gép függőségen szerintem az nem segít.. Gépezzen otthon anyucival.
2015. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

41-es!

Most majdnem megríkattál.Mert igen,ezt érzem,hogy a kisfiunk miatt lépni kell,nemrég volt egy olyan vitánk,amikor mindennek elhordott részegen a férjem,és a gyereket is húzta,biztatta,hogy mondja,és ahogy egy 4,5 éves mondja,hogy tapló vagy anya,k.. vagy anya,senkinek nem kívánom azt a lelki fájdalmat.Akkor el is költöztem a gyerekkel 2 hétre.De engedtem a könyörgésének.Aztán semmi nem változott.Vagyis kevésbé kommunikálunk.

2015. febr. 27. 12:27
 43/50 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj kérdező, de a férjed téged is minősít. Egyrészt hogy ilyen párt választottál, másrészt, hogy nem hagyod ott.


Tudom én. Van 1-2 nőismerősöm hasonló helyzetben. Mind csak panaszkodik, de egyik sem mer lelépni. (anyagi biztonság fontosabb)

2015. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó,de sem a munkahelyemen,sem a baráti körömben nem hallottam még túl sok jó házasságról.Nem gondolom,hogy ennyi szerencsétlen nő van.Mi van a férfiakkal?Még mindig abban a világban élünk,ahol sok fiús anya úgy neveli a kisfiát,hogy neki mindent lehet.S fiús anyaként nekem is nagy a felelősségem.Ha a fiam ezt fogja látni,tapasztalni,amit most,vajon milyen férj lesz?!

Nem rögtön a váláson gondolkodtam,hanem,hogyan tudnám helyrehozni.Csak ugye ehhez 2 ember kell.Csinálhatok én egyedül akármit.Igen,lehet keresgélni sokáig,aztán így marad vénlány az ember.Nincs tökéletes férfi,ahogy nő sem.Kettőn áll a vásár.

2015. febr. 27. 13:33
 45/50 A kérdező kommentje:
Az anygi biztonság pedig nálunk nem szempont,mert az első házassága miatt úszik az adósságban a férjem.Tehát még könnyebb is lenne anyagilag,ha elválnék.
2015. febr. 27. 13:34
 46/50 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj kérdező, akkor nem értem, mire vársz. Van egy férfi az életedben, aki anyagilag élősködik rajtad, kiszolgáltatja magát veled, plusz brutális verbális agressziónak teszi ki a fiad (tudod az oviban nem fognak megdicserni, ha kiderul, milyen szavakat ad a férjed a gyerek szájába, és ebből akár komoly pszichés problémák is lehetnek!) mire vársz? Nem értelek. Hidd el, szexhez anyukakent is hozzá juthatsz, sok facér férfi van. Mi egyéb miatt vagy vele?
2015. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Bár minden probléma olyan fekete-fehér lenne, mint az itteni kérdések végül. Mit keresel még mellette?
2015. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Talán még nem szakadt el a cérna.Nem tudom,miben reménykedem még a szívem mélyén.Pedig az eszem tudja,hogy menni kell.
2015. febr. 27. 14:30
 49/50 anonim ***** válasza:
75%
"számítógép- és tévéfüggő" Hát itt a baj. A tévét ki kell hajintani az ablakon az emeletről. :D Semmi szükség rá. Többet lehetne együtt két ember, ha az egyik fél nem az idióta sorozatokat meg focimeccseket nézné. Vicc nélkül.
2015. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férjet inkább elhagyni kellene, amíg lefoglalja a tévé.
2015. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!