Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem becsülik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik a férfiak a rendes nőket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,tönkrement a házasságom.A férjem állítása szerint is jó feleség voltam,dolgozom,ellátom a háztartást,ő ritkán segített,a gyereket is én nevelem,neki nem sok türelme van,illetve ideje sem.mehetett bármikor a barátaival,tanulhatott,akkor pihent,amikor akart.Szex is volt rendszeresen.Mégsem voltam elég jó,és ő sem tudja megmondani,hogy miért.Nekem hiányzott,hogy néha legyen kettesben program,ő nem akarta.Ha játszottunk is hárman,kb. fél óra után megunta vagy ordítozott a gyerekkel.Nem válaszol,hogy próbáljuk-e megjavítani,vagy váljunk.De ő már régóta nem tesz ezért a kapcsolatért.

A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?


2015. febr. 27. 00:01
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a kérdésre válaszolnék, azt felelném, ugyanazért, amiért a nők nem becsülik meg a rendes férfit: úgy látszik, ami megbízható, az unalmas.

Kevés vagy egymagad egy házasságban, ha a másik nem törekszik. Én úgy olvastam ki ebből a néhány sorból, hogy te a magad részéről mindent megtettél, talán sokat is. Szóval rajtad ez nem múlott, csakis rajta. Ha még arra sem tud válaszolni, váljatok-e vagy sem, akkor őt láthatóan lópikulányit sem érdekli a közös életetek.

2015. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

"Előttem volt egy többéves élettársi kapcsolata.Mindig azzal példálózott,hogy azért lett vége,mert a nő nem akart gyereket,nem főzött,csak fodrászhoz járt,meg kozmetikushoz."


Mindig megvolt az olyanokról a véleményem, akik az exeiket szidják. Akármilyen is volt, az illetőt minősíti, hogy egykor jó volt neki. A következő nőjének, ha lesz neki, majd azt mondja, milyen igénytelen voltál, nem jártál kozmetikába, csak otthon ültél mackónadrágban. (Most ez egy lesarkított példa, ami valószínűleg nem is igaz rád, tényleg csak a példa kedvéért!)

Ha valaki rossz párt választott előzőleg, az a saját kudarca is. Utólag az exet szidalmazni, jellemtelenség.

2015. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
44%

Drágaságom, az, hogy elq*rtad a párválasztást, nagyon nem azt jelenti, hogy minden férfi ilyen.

Nézz magadba, de csak óvatosan, nehogy...

2015. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
58%
Fel ev utan hozzamentel es csodalkozol hogy nem ismered? :)
2015. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Nem mentem hozzá fél év után.Az együttjárásból,annyit éltünk együtt esküvő előtt.
2015. febr. 27. 01:54
 16/50 anonim ***** válasza:
81%

A leírásod alapján te nem "rendes nő" voltál, hanem egy egyszerű lábtörlő. Sajnos egy ilyen jellegű kapcsolatban sokszor megesik, hogy nem halad sehová, ahogy előttem is írták, csak nem ezzel a megfogalmazással: a csicska nem izgalmas.

A környezetedben lévő "leosztják az észt a férfinak" kapcsolatok közül talán ott vannak azok is, ahol mindkét fél akarata érvényesül, csak éppen a te helyzetedből nézve ez is aránytalannak látszik. Általában az ilyen kapcsolatban becsülik egymást a felek, a papucsokat, csicskákat nem és nem is fogják soha.

2015. febr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
26%
Az evolúció során kialakult termèszetes szelekció álltal a mai fèrfiválasztèk, a legdominánsabb gènek gyözelmèvel. Ez alapaján kèt fèrfitipus jött lètre. Ez a kèt tipus ellentètes ès mègis mindkèt gènállomány nyert az evoluciós játèkban. Az egyik tipus az otthonmaradós, törödöm az asszonnyal, segìtek ès figyelek ès kedves vagyok tipus a másik a macsó vagyok, mindenkit megfektetek, hatvan gyerekem van szerte a világban ès rohadt magas a tesztoszteronszintem ès alapjába vève egy rohadèk vagyok tipus. A nők mindkettőhöz tudnak vonzódni. Igazából a tesztoszteronos az amelyik vonzóbb de a józan èsz ès az emberi mivoltunk vonzódik az első tipushoz. Ès hogy mit akarok ezzel mondani? Azt hogy a tièd lehet a macsósabb tipusba van. Te ezekhez vonzódsz. A következő pasid is ilyen lesz. Ez egy Szendi Gábor fèle alternatìva. Csernus szerint viszont ha áldozatkènt viselkedsz akkor áldozat leszel. Ha anyakènt viselkedsz anya vagy ès a pasid is ìgy fog hozzád állni. Egy fèrfinak fèrinak kell lenni egy nőnek nőnek. Sokat lehetne ìrni erre a kèrdèsre a fèrfiak ès nők pszichológiájáról, de inkább olvass utána. Ès igen senki se egyforma. De vagy anya tipus vagy vagy k..va tipus. Olvass utána.
2015. febr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
81%
Hű, te 69%-os, honnan hordtál ide össze ennyi marhaságot? Ja, bocs, ott a válasz, Csernus meg valami Szendi. Most vagy furán vontad le a következtetéseket az olvasmányaidból, vagy tényleg ilyenekkel hülyítik az embereket. Remélem az előbbi.
2015. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
51%

Csak tudnam miert kell altalanositani :)


Amugy hianyolom az onkritikat. Te milyen hibakat kovettel el?

2015. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igem, ez! Én is ezt látom a környezetemben és ezt us tapasztaltam. Ha beléjük rúgsz, megbecsülnek. És tényleg működik! Nem tudom mi lelte a férfiakat, de tényleg, ha hisztizel, csalsz, hízol, szeretnek,ha nőként viselkedsz, hűséfes vagy, odafigyelsz magadra kívül-belül (!!), eldobnak, semmibe vesznek. Néha bedobok 1-2 hisztit, alázást, elmesélem, ki hajtott rám, megmutatom, és tényleg jobb, aznap este én vagyok a sztár. Ha jót adok, észre sem vesznek. Beteg egy világ ez sajnos! :((
2015. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!