Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem becsülik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik a férfiak a rendes nőket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,tönkrement a házasságom.A férjem állítása szerint is jó feleség voltam,dolgozom,ellátom a háztartást,ő ritkán segített,a gyereket is én nevelem,neki nem sok türelme van,illetve ideje sem.mehetett bármikor a barátaival,tanulhatott,akkor pihent,amikor akart.Szex is volt rendszeresen.Mégsem voltam elég jó,és ő sem tudja megmondani,hogy miért.Nekem hiányzott,hogy néha legyen kettesben program,ő nem akarta.Ha játszottunk is hárman,kb. fél óra után megunta vagy ordítozott a gyerekkel.Nem válaszol,hogy próbáljuk-e megjavítani,vagy váljunk.De ő már régóta nem tesz ezért a kapcsolatért.

A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?


2015. febr. 27. 00:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a kérdésedben ott a válasz. Egy olyan nőt, aki házi cselédet, mártírt játszik (azaz minden házimunkát, gyereknevelesi feladatot a napi munka mellett egyedül végez) képtelenség tisztelni.

Komolyan, normális, okos, igényes, büszke nő ilyen felállásba nem megy bele. Ahogy nem szülünk olyan pasinak második gyereket, aki már eggyel sem foglalkozik.

2015. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
77%
Most látom, hogy 16-os megfogalmazta ugyanazt, mint én, csak szebben. Hidd el, az én környezetemben nagyon sok jó, értelmes, okos pasi van. Mindegyiknek önálló, akaratot érvényesíteni képes, egyenrangú barátnő kell. És olyan is van, aki imád főzni, és nincs szüksége házi cselédre, csak ízig vérig nőre...
2015. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak becsülik a nőket (nem kiszolgáló személyzetet). Valószínűleg nem férfi a párod.
2015. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a férfi felfogná, hogy a házasság két emberen múlik, akkor nem jutott volna el idáig. Nem azzal van a baj, hogy ha a nő sok mindent megcsinál, főz, takarít, mos, ettől még nem lesz házicseléd, hanem akkor van baj, hogy ha a férfi ezeket nem veszi észre, nem becsüli meg a feleségét és ő maga az élet egyéb terén, ami a feladata lenne, nem tesz semmit. Vannak ilyen emberek, akik egyszerűen nem alkalmasak a házasságra. Ennek több oka lehet, ma szerintem azért van több az ilyenből, mert azt sulykolják belénk, hogy "neked mindig jár a jobb", és "neked semmit nem kell csinálni, mert minden jár neked", aztán így állnak hozzá a párkapcsolathoz is.
2015. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Utolsó, én sem azt akartam írni,hogy baj, ha egy nő házias. De azért az se legyen, hogy a nő minden este munka után a konyhában robotol, míg apuka tv-t néz, vagy kocsmazik. Akkor addig tanuljon, játsszon a gyerekkel, vagy valami. Tehát a napi nyolc óra munkán túl azért szánjon időt, energiát a családi életre is, könyörgöm , legalább a gyerekre! Persze, elvannak a pasik azokkal a nőkkel, akik kiszolgaljak őket és semmi viszonzást nem várnak, de fenntartom hogy az ilyen nőket nem lehet tisztelni.
2015. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
A férjemnek volt már egy házassága,elmondása szerint a volt felesége megcsalta,ezért lett vége.Aztán volt egy hosszabb élettársi kapcsolata.Nem macsó típus.Amit nem írtam,számítógép- és tévéfüggő.Hazajön este,és bevonul az egyik szobába,ott elvan.Szerettem volna tornázni járni,anyósom jött /gondolom,a fia beszámolt erről/,hogy képzelem,egy nő ilyet nem tehet,csak a család.Próbáltam közös programokat szervezni,mindig kitalált valamit,hogy miért nem.Egyetlen programra vevő,ha a gyerekre a szüleim vigyáznak,mi pedig elmegyünk autós szexelni az erdőbe.Ez is megalázó lett számomra,már nem szervezem meg a gyerek felügyeletét ilyen céllal,ha moziba,színházba nem jön el velem.Nem vagyok birka,ahogyan sokan írtátok,mert igenis kértem,próbáltam többször megbeszélni,voltak nagy veszekedések is.Mintha nem érdekelné,hogy én mire vágyom.Egyetlen következtetést tudtam levonni,nem szeret.
2015. febr. 27. 11:41
 37/50 anonim ***** válasza:
84%

"Egyetlen következtetést tudtam levonni,nem szeret."


Sajnos valóban így van.

Van egy férjed, aki eddig Anyuci mellett volt gyerek, most meg melletted. Ellátod, kiszolgálod, mint írtad, de ebből nem fog szeretet és boldog párkapcsolat jönni.


Esetleg párterápia? Ha még menthető a helyzet?


Azt meg nem értem, miért ne mehetnél tornázni, vagy lehetne hobbid?

2015. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

34-es!

Valami ilyesmiről lehet szó nálunk is.Anyósomtól egyszer megkaptuk sógornőmmel,hogy sokat szenvedett apósom mellett,nekünk se legyen jobb.Volt,hogy a fülem hallatára mondta a fiának,kisfiam neked jár,hogy bulizz,azt csináld,amihez kedved van.A férjem többször bántott azért is,ha nem volt minden rendben.Ha épp volt néhány vasalatlan ruha a fotelban azért,hiába minden más rendben volt,ha volt néhány edény a mosogatóban azért.Volt,hogy mérgemben odavágtam,Te is megcsinálhatod.Ha havonta egyszer elmosogat,napokig hálákodni kell.Belefáradtam.

2015. febr. 27. 11:49
 39/50 A kérdező kommentje:

37-es!

Bármit szeretnék,csak úgy tudom megoldani,ha a szüleim vigyznak a gyerekre,vagy ritkán korábban végzek a munkahelyemen,még nem kell érte oviba menni.

Hétvégén 1-2-szer elmentem barátnőkkel,az volt részéről a bosszú,hogy mikor hazajöttem,fogta magát és ő is elment.Pedig máskor is szokott menni,sosem hisztiztem.

2015. febr. 27. 11:55
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

A családról való gondoskodáshoz semmi köze sincs a szerelemhez!!! Ez a nagyon erős kötelességtudat, ha egy férfiben van elég becsület, és ezt férfiként mondom, akkor vállalja a felelősséget a családjáért.

Szerencsére az házasságommal nincs gond, de ha egyszer megromlana, akkor is a feleségem mellett állnék, mert sokat köszönhetek neki, elsősorban a gyerekeket.


A történetben emberünk a gyerekekkel sem úgy bánik, ahogy kellene, nos ez a szülő-gyerek szeretetnél nincs erősebb szeretet, ami soha nem is múlik el. Ettől függetlenül ez az ember üvöltözik, türelmetlen a gyerekekkel és nem is foglalkozik velük. Apaként ezt nem tudom elfogadni és megérteni. Erre mondom azt, hogy valaki egyszerűen nem való férjnek és nem való apának.

2015. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!