Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem becsülik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik a férfiak a rendes nőket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,tönkrement a házasságom.A férjem állítása szerint is jó feleség voltam,dolgozom,ellátom a háztartást,ő ritkán segített,a gyereket is én nevelem,neki nem sok türelme van,illetve ideje sem.mehetett bármikor a barátaival,tanulhatott,akkor pihent,amikor akart.Szex is volt rendszeresen.Mégsem voltam elég jó,és ő sem tudja megmondani,hogy miért.Nekem hiányzott,hogy néha legyen kettesben program,ő nem akarta.Ha játszottunk is hárman,kb. fél óra után megunta vagy ordítozott a gyerekkel.Nem válaszol,hogy próbáljuk-e megjavítani,vagy váljunk.De ő már régóta nem tesz ezért a kapcsolatért.

A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?


2015. febr. 27. 00:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, társa van szükség, és nem háztartási alkalmazottra!!!!


Én egy pasit sem szolgáltam ki, nem is várták el tőlem, és mégis rendben volt a kapcsolatom, most is már 8 éve!


"akik leosztják a férfinak az észt"

Az meg mi???? Normális esetben egyenrangú felek vannak, és senki nem oszt észt :) Viszont nem is háttérszemély.

2015. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%
69%-os, ezt a sok hülyeséget honnan ollóztad össze????
2015. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
27%

Ezért nincs kapcsolatom már 2 éve.. Engem is meguntak.

1,5 éve ismerek egy férfit, aki tipikus nagyon kedves, aranyos, mindent megtenne értem típus, és már fél év után unalmas volt, pedig csak udvarolt.

Én meg most már nem fogom vissza magam, elég heves temperamentumom van, veszekedtem vele jó párat, megaláztam, és igen, MÉG JOBBAN AKAR!! Hiába mondtam el, hogy külsőleg taszít, megcsókolni se tudnám, folytatja az udvarlást...


Nem normális világ ez.

2015. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban megfelelő nőt vesz el?

És ő mit tesz, hogy szintén 100%-osan megfelelő legyen számodra?

Mert ugye itt 2 emberről beszélünk, nem csak aaról, hogy ő mit akar. Neki is teljesítenie kell, hogy akard őt.

Uralkodó, és alattomos típus, akinek nem való párkapcsolat, mert nem tudja megfelelően egyenlő partnerként kezelni a másik felet.

2015. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, valamelyik hozzászólásodban tanácsot kértél. A tanácsom: legközelebb ne külsőségek alapján válassz párt.


Ez csak felszínes nőkkel szokott megtörténni.

2015. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?"

Én egyáltalán nem a fenti típusú nő vagyok, sőt, inkább alkalmazkodó, sokkal jobban szeretem az irányítást átengedni a férjemnek. Mégis mindkét típusú férfival volt dolgom. Az első férjem nagyjából olyan volt, mint amit leírtál, amilyen a te férjed, annyi különbséggel, hogy nem volt gyerek, ő nem volt türelmetlen, nem ordítozott. De sehová sem akart menni, elmondása alapján nem volt velem semmi baj, vagyis nem velem volt a baj, hanem vele. A második férjem teljesen más típus, Ő mindenben részt vesz, mindenben kikéri a véleményem, én is az övét és együtt döntünk, együtt éljük az életünket, megbecsül. Pár napja írt "csak úgy" egy email-t, hogy imádja, hogy én vagyok a felesége és nagyon szeret. Szóval szerintem ez sokkal inkább pasi kérdése, ha egy pasi intelligens és szereti a párját, akkor az megbecsüli.

2015. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Valahogy ezt az "unalmas" szót soha nem tudtam, hogy mit jelent, de biztos velem van a baj. A te esetedben kérdező szerintem egyértelműen a párod a hibás, de lehet az is közbeszól, hogy hazaviszi a munkahelyi problémáit. Továbbá csak a pénzügyekről, politikáról tud beszélni, mert hogy a szüleidtől is ezeket hallja (vagy arról, hogy sok a rezsi, viszont sokféleképp lehet spórolni, azt mindjárt nem lesz sok). Ami unalmas az a munkaidő a munkahelyen. Én speciel amikor kilépek a munkahelyről elfelejtem az ottani gondokat, és nem viszem haza, minden hétvégére igyekszek szervezni valamit, minimum bulit, vagy táncsulit. (előtte nekem is unalmas volt az életem, de eleinte féltem belevágni ezekbe, de utólag rájöttem, hogy sokkal jobb, mert tele lesz élménnyel). Mindezek ellenére idáig egy lánynak se kellettem, vagy rossz helyen, rossz időben próbálkoztam, vagy ha adott volt a lehetőség, megijedtem, és nem mertem lépni. Egyébként párkapcsolatban élőknek sokkal izgalmasabb a programválaszték. Miért nem néztek közös programokat, koncert, kiállítás, lovagi bemutatók vagy ilyeneket? Nem gondol bele a párod, ha majd az ő szülei meghalnak, akkor kire számíthat, ha nem rád, és ez nagyon szomorú! 28/F vagyok
2015. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Azt hadd kérdezzem meg, hogy a férjed vezető beosztásban dolgozik?
2015. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Normális pasit kell vákasztani, és akkor nincs ilyen gond. Nekem soha nem volt, pedig nem vagyok sem szakácsnő, sem házi tündér, és vannak normális elvárásaim, amit viszonozok is. Még ebből soha nem volt gondom. Valamit nem jól csinálsz.
2015. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne csak az a két véglet létezzen, hogy hisztizik, beszólogat valaki, vagy teljesen átmegy kutyába.


Az önérvényesítést a másik elnyomása nélkül is meg lehet oldani.

2015. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!