Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezd el a nők többsége meghízni?

Figyelt kérdés

Elslamposodnak, "bálnásodnak". A férfi szemszögéből ez úgy néz ki, hogy udvarol egy csinos lánynak, elveszi feleségül, 4 év múlva pedig egy elhízott "tehén" van mellette. Csak addig kell csinosnak maradni, amíg sikerül férjet fogni?

A kép szövege: Most már lehetek kövér.

[link]



2015. jún. 2. 13:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

Tegyük a dolgokat tisztába.....egy 90kg Férfinek és egy 55kg Nőnek nem azonos a kalóriaigénye....ez könnyen belátható.Egy fizikai munkát végző férfi nem bírja ki nyúl kaján a napot, egy otthoni vagy irodai munkát végző Nő ellenben simán. A párom nagyon jól megoldja ezt a problémát, ugyanazt esszük csak más mennyiségben és összetételben. Én eszek köretet és jó sok fehérjét(húst, halat), ellenben minimális zöldséget, a párom szinte egyáltalán nem eszik köretet.

Lehet itt magasröptű dolgokat megfogalmazni a Női-Férfi munkamegosztásról....de én soha nem tettem be a lábam sem főzés, sem takarítás céljából a párom konyhájába....mert az az Ő terepe.Elvárom, hogy rendet tartson és vigye a háztartást, ellenben ő is elvárja, hogy szép legyen a ház, ápolt,gondozott legyen a kert. Ha szükséges építek, felújítok, autót szerelek, bevásárolok, hivatalokba járok, beszerzek-megjavítok mindent amire éppen szükségünk van...mert egy férfinek ez a feladata.

Lehet hogy ódivatú vagyok, de nem fogok porszívózni és port törölgetni, ha nem muszáj.....kertes házban mindig van elég munka bőven. Mondjuk ha egy egyszobás lakásban élném le az életem ahol a legnagyobb probléma a szemét kivitele, meg a porszívózás,akkor biztosan besegítenék.

37F

2015. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
63%

Egy férfinek nem ez a feladata. Lehet, hogy te erre be tudtad idomítani a nődet.


Én pl. rengeteg embert ismerek, de egyetlen férfi ismerősöm sincs, akinek kertes háza lenne vagy fizikai munkát végez.


Nem attól leszel férfi, hogy eltipegsz a boltba.


(Mellesleg nem neked szól, de a többség ilyen putri helyen él, hogy mindig fel kell újítani mindent? Meg hetente polcot fúrni? Miket pakoltok a polcokra?)

2015. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
7%

"22" reagálva.....

Majd ha egyszer kimozdulsz a 4 fal közül elmagyarázom!!!

37F

2015. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez vicc vagy mi a szösz?
2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

En ennek pont a forditottjat tapasztalom, az elozo ferjem is elhizott mellettem es a jelenlegi is mindezt ugy, h nem fozok (nem tudok:-)) tehat a kajat ok fozik maguknak, illetve bedobnak egy pizzat a sutibe.


Nem vagyok dietazo,de nem jut eszembe ejjel csokit enni es heti negyszer gym-be jarok (az elozo hazassagomban is igy volt).


Egyebkent a hizasukkal ekvivalensen lesznek feltekenyek mert ugye egyre dagadnak, es pl hiaba mondom a ferjemnek h jojjon oe edzeni, vagy egyen pizza helyett sushi-t egyszeruen nem erdekli:1))


Reggel meg ilyen halott fejjel jon le a merlegrol h "uristen 105 kilo vagyok":-))))Az ex felesege kb akkora mint o en meg 55 kilo vagyok:-))A baratnoim zome egyebkent a tipikus "haza vagyok, hizhatok" feleseg, sosem ertettem az ilyesmit:-)))

2015. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%
A nő szemszögéből meg úgy néz ki hogy,sörhasat növesztenek,és horkolnak,böfögnek meg finganak egész éjjel,az addig romantikusnak tűnő,fehér lovon érkező daliák...mekkora hímsoviniszta kérdés már ez így... :-D
2015. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Én amúgy azt látom, hogy az emberek nemcsak a házasság előtt híznak. Egyre több mindenkit látok, akiknek van egy kis pocakjuk. Aggódtam amiatt, hogy van rajtam fölösleg, erre azt látom, hogy mindenkinek van pocakja. Úgyhogy erről ennyi.


A házasság utáni életről meg: a férfiak miért hiszik magukat ennyire tökélesnek? ugyanúgy elhíznak, elpocakosodnak ők is, mint a nők. Kivéve azok, akik versenyszerűen sportolnak, vagy modellkednek, de ugyanez igaz a nőkre is. Hogy lehet ilyen kérdést kiírni? Egyoldalú az egész úgy, ahogy van.

2015. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Igen, ez elég meredek.


Tehát a férfi vagy úgy áll hozzá, hogy a nő főz rá és saját magára, ez esetben a férfi leszarja, hogy a nő fáradt, lenne szabadideje, hobbija.


Vagy azt mondja neki, egyél azt, amit én, de kevesebbet. Tehát az egészsége nem érdekli, mert lehet, hogy ha kevesebb szart eszik, nem hízik el, de az attól még szar marad.


Vagy úgy áll hozzá, egyél azt és annyit, amennyit én, de rohadtul ne csodálkozz, ha megcsallak.

2015. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem mindkét nem addig ad magára amig nem kötelezi El magát,mikor összeházasodnak utána nagyon sokan elkényelmesednek,ellustulnak, és a sok válásban is része van ennek,illetve annak hogy anno akit megismertek,az már 3vagy 4xl-es méretüre gyarapodott a kényelem és lustaság közepette!
2015. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

ha valaki átmegy igénytelenbe (tök mindegy milyen nemű) ffi vagy nő, azt ne arra fogja már, hogy jaj mindegy már hogy nézek ki mert házas vagyok.

aztán ha megcsalják meg pampog?! akkor hogy is van ez?


ha valaki igényes és megtartja nagyjából a régi testét házasság alatt, az alap lenne, nem?

2015. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!