Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezd el a nők többsége meghízni?

Figyelt kérdés

Elslamposodnak, "bálnásodnak". A férfi szemszögéből ez úgy néz ki, hogy udvarol egy csinos lánynak, elveszi feleségül, 4 év múlva pedig egy elhízott "tehén" van mellette. Csak addig kell csinosnak maradni, amíg sikerül férjet fogni?

A kép szövege: Most már lehetek kövér.

[link]



2015. jún. 2. 13:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
23%

ÉN is tapasztalom ezt,volt egy párkapcsolatom a csaj ígérgette,hogy diétázik,meg rendesen fog edzeni,ilyenek,jobb rucikat vesz csak fogyjon le.

Megadtam neki a bizalmat.

Konkrétan a diéta nála kimerült egy gyógyszerben de mellette a kifli,zsömle meg a hagyma csipsz ment,persze normális húst ételt nem evett de a sz_rt igen,konkrétan hülye volt hozzá,sportolni heti max 2-szer voltam vele edzeni kis tingi lingi kis hasazás 5 percig,meg a futó padon pici séta kb. meg se izzadt,én meg kb. a tüdőmet köpöm ki edzésen van,hogy ordítok a fájdalomtól,amikor az edzőm még ráhuzat velem 2-3 sorozatot,de már pisilés kerülget meg a róka koma.

Ez volt a különbség meg az otthonkába járás meg a zsákos felsők,mint nagyanyám komolyan.

Rövid úton kitettem a szűrét hozzáteszem azóta még jobban elhízott,és semmi se változott rajta ruhái ugyanolyan semmilyenek,és palija sincs.

Ez mindent elárul.


Én meg konkrétan személyi edzővel tolom heti 4-szer plusz kardiózás,kaja belőve,magamra főzök.


Én is sajnos ezt tapasztalom sok nő elhagyja magát,de ennek ez lesz az ára,hogy elhidegülés,szexmegvonás,biztos lehettek benne.


Pedig egészséges kajából olyan finomakat lehet enni:

-Lazac,marhahús,csirkemell

-Tatár beefsteak,argentín steak ezek nagyon jók

Ha netalán valami még finomabbat ívánsz libamáj ritkán belefér.


Ha édes szájú vagy akkor paleós süti,fagyi.Lágyak és nem hízlalnak annyira csak ha sokat eszel belőle.

Vagy ott van a Protein Delite desszert protein,igya azt,ha annyira édesség után vágyik.

Vagy proteines fagylalt,sokkal finomabb és nem hizlal azt eheti.


Tessék csak utána kellene járni.

Most jön,hogy hát de miből?

Tündérem olyan szakma kell amiből megélsz,előre kell gondolkodni,vagy old meg másképp vállalj plusz melót ennyi.

2015. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak csak annyit súgok,hogy ha majd lesz egy-két gyerkőcöd,meg minden ami ezzel kapcsolatos,nem lesz ennyi időd magadra hidd el.
2015. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32%

Kifogás,egyrészt valszeg ha lesz az nem most lesz,hanem max 15 év múlva,és kamu,aki akarja gyerek mellett is lesz ideje,csak ezt úgy hívják szervezés,tervezés.

Ott lesznek a nagyszülők vagy bébiszitter,mivel okosan fejlesztem a karrierem.

Én akkor is megoldanám nem érdekelne én férfi vagyok nem szűnnék meg az lenni ez a különbség az átlagember gondolkodása és másik oldal között.

Ez a nőknél is,a nők 85%-a asszony lesz,és ezért nem kívánják már,nem csoda amúgy,de hozzáteszem pasiknál is,mi se vagyunk különbek.


Én napi 10 óra munka,egyetem,tanfolyamok,céges rendezvények mellett is edzek rendesen úgy,hogy magamra főzök,vagy rendelek olyan helyről ahol fitnesz kaják vannak.Ennyi a titka.

2015. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy azt hidd hogy sok emberből hiányzik a vágy,arra hogy csinos és fitt legyen.Csak tervezhetsz bármilyen jól,lesz majd olyan hogy döntened kell,a családoddal töltöd azt a kevés,értékes időt ami marad egy melós nap után,vagy lemész gyúrni.Még fiatal vagy és ambíciózus,ami nem is baj,sőt....De hidd el,nem lehet mindent eltervezni az életben,illetve lehet,de nem biztos hogy úgy is fog történni.Részemről ha választanom kellett,hogy edzek,vagy a gyerekemmel tölthetem az estét,inkább ez utóbbit választottam,és nem bántam meg.Majd ha kirepül a fészekből,újra lesz időm magamra és a hobbijaimra,addig nekem ő az első mindenek előtt.A párom ugyanígy van ezzel,és sokkal fontosabb számomra hogy jó apa,minthogy kockás legyen a hasa...Mostanság pedig már együtt próbálunk sportolni a gyerkőccel,de ehhez is sok mindennek kell összejönni ahhoz hogy működni tudjon.
2015. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A sikeres emberek „is-is” elven gondolkoznak!
2015. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ezt tudnám beszúrni ide:


[link]

2015. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én azért, mert ez a divat, és nem akarom hogy megint elhagyjanak egy dagadt nőért, inkább elhízom én is, pedig utálom magam kövéren, de vagy ez, vagy az egyedüllét! :((((
2015. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%

Akkor azok a palik olyanok is.

Én meg mindig az elhízott lányt hagytam el.

Az atom kisportolt,sikeres, pasik nem fognak elhagyni.

2015. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!