Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezd el a nők többsége meghízni?

Figyelt kérdés

Elslamposodnak, "bálnásodnak". A férfi szemszögéből ez úgy néz ki, hogy udvarol egy csinos lánynak, elveszi feleségül, 4 év múlva pedig egy elhízott "tehén" van mellette. Csak addig kell csinosnak maradni, amíg sikerül férjet fogni?

A kép szövege: Most már lehetek kövér.

[link]



2015. jún. 2. 13:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Azért ritka az a férfi is, aki úgy áll ehhez:

"Szívem, munkából hazafelé nyugodtan szaladj el a boltba, a zöldségeshez, a bioboltba, vásárolj be halakat zöldségeket, gyümölcsöt, magvakat, ami kell, legfeljebb kicsit többet kiveszünk a kasszából. Aztán nyugodtan készítsd el magadnak a tápláló, egészséges, de nem hizlaló ebédedet, én addig összekészítem a hozzávalókat, megdagasztom a tésztát és utána elkészítem magamnak a körömpörköltemet és megsütöm mákos bejglit. Természetesen el is mosogatok és rendbe teszem a konyhát magam után." :)

2015. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
85%

normális(!) pasi úgy áll hozzá:

bevásárol vagy segít vele

ha kell akkor heti 1-2× kibírja a halat

segít főzni (előkészít)

elmosogat

elpakol maga után

takarít

és nem hagy mocskot


nos ha valaki anyuci akar lenni, akkor csinálja meg helyette, aztán jöjjön ide rinyálni, hogy ha gyerek is lesz, akkor miért nem segít az apuka?!

2015. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
33%

Hogy lehet olyan hülyeséget mondani, hogy az a normális, hogy főzze csak az ember a hizlaló, egészségtelen kajákat, legfeljebb kevesebbet eszik belőle?

Ez aztán marha jó megoldás!

Ne inkább a férfi álljon át egészségesebb ételek fogyasztására a nővel együtt, dehogy!

Ááááá! Főzzünk zsírt zsírban! Majd letornázzuk.

2015. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%
Volt olyan barátom aki direkt édességeket,meg hizlaló kajákat hozott,hogy meghízzak,és ne tetszek senkinek se :) Ha egyedül lennék,én se főznék,a főtt kajától hízok rendesen,de kénytelen vagyok,mert a barátomnak főtt kaja kell,így én is azt eszem.De változtatni fogok ezen,és áttérek a salátákhoz,könnyű kajákhoz hogy ne terheljem a szervezetemet szénhidrátbombákkal.
2015. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, hogy a közvélemény szerint a férfi egyen, amit akar és sokat, sok fogás és babrás menüsor legyen, a nő meg spóroljon a mennyiséggel, és próbáljon "egészséges" lenni.


komolyan azt várják néhányan, hogy minimum egy órát főzz másnak, aztán annyival lakj jól, hogy nézd, a másiknak milyen jól esik?


én is több voltam 3-4 kilóval, mikor együtt éltem a barátommal, és normálisan ettünk, mindenfélét, nem túl zsírosan. két dolognak tudom be: hogy jó együtt leülni, közben beszélgetni, és azt akarom, hogy ezek a nyugis pillanatok sokáig tartsanak. a másik a fogamzásgátló.


meg hajlamos is vagyok zabálni, ha szomorú vagyok. úgy oldottam meg, hogy ritkán veszek olyasmit, amiből könnyen lehet sokat enni (ropi, popcorn, csoki...).

2015. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%

Neki kell a főtt étel... hát engem úgy tanítottak, ami neked kell, azt te magad csináld meg.


Pofám leszakad. Férfiak ezek? Hisztis fütyik.

2015. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes ugye,de én férfiként takarítom ki az egész lakást minden héten legalább egyszer tetőtől talpig úgy,hogy a szüleimmel élek még,tehát nem olyan kis lakásról van szó.

Ezek mellett egyetemen tanulok és dolgozom is,amikor csak lehet.

Sőt a főzésnél is sokat segítek,az előkészületekben is,bár azt még nem magam csinálom,de tanulom már azt is itthon Anyukámtól.

Jó persze én nem a bulizással meg a piálással töltöm az időmet,hanem a tanulással,munkával,házimunkával is.

24/F

2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

aki otthon van, elhiszem hogy sok a meló, de nem annyi, hogy beleszakadjon az ember

nekem párom szokott segíteni, amíg én megfőzök ő összehajtja a ruhákat, segít cipekedni bevásárláskor, ilyenek, nagyon imádom, de a pasiknál annyi a dolog, hogy letusol, felvesz akármit és fúú, szexi, a nő meg amellett hogy viszi a háztartás nagyobbik részét, dolgozzon, plusz figyeljen oda magára , hogy mindig ápolt legyen, de én is azt tapasztalom, hogy könnyű úgy és annyit enni kényelmesen, amennyit szeretnék, magamnak én se főzök, kettőnknek igen, plusz ő még mindig elővesz valami nasikát és akkor én sem bírom megállni. egy hosszú kapcsolatban néha előfordul,hogy nem mindig tiptopp egy nő, de azért igyekszünk

pl nekem is van olyan, hogy kiszárad a bőröm, hogy nem áztatom magam eleget a kádban, jobban fáradok, mert mindig csak azt látom, mennyi munka van még a ház körül...a férfiak meg ha segítenek is, a nagyja úgyis mindig a nőket terheli, szóval ha egy nőből tehén lesz, az nem azért mert ő szeretné, egyszerűen elfogy az energiája abban, hogy a férfi kedvére tegyen

2015. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%

Ne hagyjuk ki a számításból, hogy a nők nem a házasság, hanem a terhesség, szoptatás során híznak. Ilyenkor olyan hormonális változások történnek, amik véglegesek. Egyénenként változó, hogy milyen mértékű a változás, de szülés után egy nő teste sem lesz ugyanolyan, mint előtte.


És igen, a férfi ismerőseim 90÷-a pocakot eresztett házasság után (sokkal többen, mint ahány elhízott feleséget ismerek).

2015. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Más lesz egy nő életvitele az összeköltözés,házasság után.Kevesebb idő jut magára,különösen,ha már gyerekek is vannak.Én a gyes alatt szedtem magamra,napközben alig ettem,mikor a baba elaludt,akkor ültem neki.1 év után rájöttem ez nem jó.Csak a férjem nem volt partner.Mondta,hogy mehetek tornázni,de oldjam meg a gyerek felügyeletét.Próbálok kevesebbet enni,ha nem vagyok hulla fáradt,akkor pár gyakorlatot itthon csinálok,mivel elmenni nem tudok,még futni sem.Egy kevés felesleg már lement.
2015. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!