Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság és együttélésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság és együttélésnek nem az az alapja, hogy elfogadjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Megint sikerült a férjemnek a lelkembe gázolnia. Meghíztam,ez igaz. De ezt miért kell állandóan a fejemhez vágnia. Mindig megkapom, hogy hogy nézek ki, hogy csüng a hasam, hogy bálna vagyok, hogy nézek ki. Hogy nem vagyok képes semmit tenni azért,hogy lefogyjak. De mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg. Napi 9 óra munka mellett nevelem a gyereket és egyetemre járok,az ő kedve szerint főzök erős ételeket,tele szénhidráttal és kalóriával, én is ebből eszek. Mert sajnos időm nincs arra, hogy külön mgamnak főzzek. Inkább a fiammal játszom.

És miután ezt a fejemhez vágja, hogy olyan pillantásokkal méreget,hogy látom rajta, szíve szerint elhányná magát, ezek után nekem örömmel kellene naponta legalább 2x az ágyba ugranom,mikor füttyent. Múltkor is csettint egyet a nyelvével,hogy akkor irány és szexeljünk.

Én eddig is fele annyit ettem, mint ami jólesett volna. Közben pajzsmirigybeteg lettem, a hormonháztartásom kapufa. És egyszerűen nem mennek le a kilók. Én sem piszkálom amiatt,hogy nem úgy néz ki,mint 22 évesen, hogy löttyedt, elviselem azt, ahogy viselkedik. Csak borzasztóan bánt, főleg ,mikor a gyerek előtt adja elő ezt a kis magánszámát. Most egyébként kitalálta, hogy nekem 500 kalóriás diétát kell tartanom.


2016. jún. 6. 13:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom, meddig bírom. Én nem ilyen példát láttam magam előtt.

Tegnap felmostam a wc-ben,felpakoltam a tetejére. Hazajött és közölte,pakoljak le róla,mert neki wc-re kell mennie. Mondtam neki,hogy hajrá,te is megteheted. Hát 5 perces vitába került,miért neki kell leszednie, és miért nem vagyok erre képes. És ezek csak apró pici dolgok.

Igen, a gyerekkel sem foglalkozik és ezt már ő is mondja. Azt mondta,mert apa sosem játszik velem. Gyereknap előtt annyira boldog volt, hogy az apja is jön velünk. Jött is, leült tőlünk 20 méterre,nekünk háttal,majd hátat fordítva ült kb 15 percet.Aztán hazajött és inkább lefeküdt,mert neki fáj a feje. Kisfiam annyit mondott csak,hogy jó volt a gyereknap,csak kár,hogy apa hazament.

Pénteken ovis program volt,ahová szülők is mehettek. Természetesen az apja nem jött. Aztán mire indultunk volna,felhőszakadás lett. Iszonyatosan esett,de eszébe sem jutott,hogy a gyerekért eljöjjön. Majd itthon azt mondta,miért nem szóltam,hogy eljöjjön értünk. Mondtam neki,ha saját magadtól nem jut eszedbe,akkor én nem fogok könyörögni. Mi kerékpárral voltunk,ő még wc-re is kocsival jár. Én pedig nem kapom meg a kocsit,a másodikat,mert nem tankolok bele.

2016. jún. 6. 14:04
 12/41 anonim ***** válasza:

Mondja valaki, hogy kevés nő él ilyen kapcsolatban!!!@

Milyen gyerekkora lehetett ennek az embernek? Miért is kellett neki család?

Tönkre fog tenni Téged!

2016. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Emlékszem az első időkre,mikor mindig örömmel néztem ki az ablakon,ha hazajött.Most annak örülök,minél később ér haza.
2016. jún. 6. 14:17
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Én még is azt mondom neked, hogy menekülj. Lehet, hogy nem fog felvetni a pénz de ezt a terrort nem lehet a végletekig elviselni.
2016. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy a gyerek érdeke hogy enni tudjon de az is hogy ne ilyen példát lásson. Szerinted mit tanul apától a gyerek? Mert szerintem semmi jót. Félő hogy az ilyen példa mellett felnövő kisfiú milyen férfi lesz és hogy bánik majd a saját családjával. Egy kisfiúnak nagyon fontos az apai példa.
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 Bence_ ***** válasza:
100%

Gyerek szerintem kifogás.

Te félsz, hogy mi lesz veled egyedül.

Feltehetőleg sokkal többre mennél mert maradna egy csomó energiád.

2016. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem,attól már nem félek,hogy egyedül maradok.Hiszen eddig is egyedül csináltam mindent. Egyedül az anyagi részétől tartok.
2016. jún. 6. 14:37
 18/41 anonim ***** válasza:

Elfogadjuk, igen, egy bizonyos határig. Ha mondjuk rendszeresen nullára csapolja a bevételeinket, azt már balek, aki elfogadja...


De itt egy másik kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..

2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Én döbbenten és szomorúan olvastam amiket írtál a férjedről, egy igazi féreg patkány, aki a saját gyerekét sem szereti!

Valahogy meg kell oldanod a válást, tönkre tesz/tett már téged és női mivoltodban gyaláz meg minden egyes ilyen "szex" alkalmával.

Mondj neki nemet, add ki az útját, hogy takarodjon az életedből!

Minél tovább vagy ebben a kapcsolatban annál rosszabb lesz, de nem csak neked hanem a gyereknek is.

Szégyellnivaló apja van szegénynek, nem érdemli meg őt az apja!

Már rég nem a túlsúlyoddal van a baj, hanem a kapcsolatoddal.

Minél hamarabb cselekedned kell!

2016. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Én az ilyennél csak azt nem értem, hogy mégis mit gondolsz mi lesz? Ez a házasság, olyan szintre jutott, hogy ha nem te lépsz le, akkor lelép ő és akkor is egyedül maradsz, csak fel se leszel rá készülve.
2016. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!