Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság és együttélésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság és együttélésnek nem az az alapja, hogy elfogadjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Megint sikerült a férjemnek a lelkembe gázolnia. Meghíztam,ez igaz. De ezt miért kell állandóan a fejemhez vágnia. Mindig megkapom, hogy hogy nézek ki, hogy csüng a hasam, hogy bálna vagyok, hogy nézek ki. Hogy nem vagyok képes semmit tenni azért,hogy lefogyjak. De mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg. Napi 9 óra munka mellett nevelem a gyereket és egyetemre járok,az ő kedve szerint főzök erős ételeket,tele szénhidráttal és kalóriával, én is ebből eszek. Mert sajnos időm nincs arra, hogy külön mgamnak főzzek. Inkább a fiammal játszom.

És miután ezt a fejemhez vágja, hogy olyan pillantásokkal méreget,hogy látom rajta, szíve szerint elhányná magát, ezek után nekem örömmel kellene naponta legalább 2x az ágyba ugranom,mikor füttyent. Múltkor is csettint egyet a nyelvével,hogy akkor irány és szexeljünk.

Én eddig is fele annyit ettem, mint ami jólesett volna. Közben pajzsmirigybeteg lettem, a hormonháztartásom kapufa. És egyszerűen nem mennek le a kilók. Én sem piszkálom amiatt,hogy nem úgy néz ki,mint 22 évesen, hogy löttyedt, elviselem azt, ahogy viselkedik. Csak borzasztóan bánt, főleg ,mikor a gyerek előtt adja elő ezt a kis magánszámát. Most egyébként kitalálta, hogy nekem 500 kalóriás diétát kell tartanom.


2016. jún. 6. 13:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nekem rossz kapcsolatból gyerekkel kilépő ismerőseim között csak olyan van, aki vagy kettesben tök jól el van a gyerekkel, még akkor is, ha valamelyest nehezebben jönnek ki anyagilag, vagy pedig akinek már van másik kapcsolata, az mind olyat talált, hogy az új férfi még jobban bánik a gyereket, mint a saját apja...
2016. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

#24-es vagyok, szerintem korrekt dolog, hogy szól a párom, én örülök neki.

Az a gond, hogy alábecsülitek a külsőt. A kérdező sem szereti így magát, a férj sem így szeretett bele. A kérdező nem tiszteli magát, így más sem fogja. Nem azt mondtam, hogy a férj viselkedése normális és tök okés, de ha ezt hangoztatja állandóan, akkor neki ezzel van a baja, ami ellen elég buta módon kéri, hogy tegyen /hiszti, veszekedés, stb/. A férj nem túl normális ez tény. Az, hogy így viselkedik valaminek a következménye, gondolom, nem így ment hozzá a kérdező. DE! Miért nem fogysz le? Egészségesebb lennél, többet bírnál, lenne önbizalmad, tetszenél magadnak. Semmibe sem nézed magad, így másoktól mit vársz? Ha te nem vagy elégedett magaddal hidd el ez kisugárzik a környezetedre is. Kicsit sem érdekel, hogy mi történt, amiért már a tisztelet legkisebb szikrája sincs meg benne az irányodba? Tudom, hogy fáj, meg dac, meg harag és megalázottság van benned, de ha válni nem akarsz/nem tudsz, próbálj meg változni MAGADÉRT. És nézz végig a magad portáján is, hogy mi lehet a gond. Példának mondom, hogy nevelőapám folyamatosan őrjöngött anyámmal gyermekkoromban, nem ment vele sehova, stb. Rákentem mindent a fickóra. Most 5 év saját élet után két hónapot otthon töltöttem rájöttem, h anyámnak bicskanyitogató stílusa van. Olyan alázást tud csinálni AKARATLANUL, hogy rájöttem mi csapta ki a biztosítékot a volt férjénél.

Kitartást kérdező, remélem minden rendbe jön! :)

2016. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Kedves 32-es őszintén sajnálom, hogy így gondolod! Nem értem miért támadsz, mi ez a stílus? A kérdezőnek akarok jót.
2016. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
74%

33# tényleg, biztos meg tudná oldani, de van egy férje, akit hiába kért nem foglalkozott a gyerekkel, hogy tudjon tornázni. Nem segít neki a háztartásban semmit. Még a wc tetőről se pakol le, ha bele akar szarni, és mikor bemegy meglátja, hogy van rajta valami, hanem felszólítja az asszonyt, hogy menjen és csinálja meg. Az asszony a gyerek mellett dolgozik és még tanul is, de még így is az egész háztartást egyedül viszi és főzni csak egy félét van ideje, de annak ellenére, hogy a férje egy ennyire utolsó paraszt, még itt sem azt mondja, hogy márpedig azt főz, ami neki jó, hanem főzi azt, amit a férje kíván, de az se segíti az ő fogyását. Egyszerűen ennyi dolog mellett ez már tényleg idő kérdés is.


Lehet, hogy egy kiegyensúlyozott, boldog házasságban lévő nő, egy kicsi segítséggel ennyi minden mellett is tud tip-top lenni, de szerintem, ha a kérdezőnek nem lenne a gyereke ő kb. inkább felakasztaná magát ebből a házasságból, nem pedig azt érezné, hogy ő most munkálkodni fog a külsején.


Amikor ilyen állapotba kerülsz lelkileg, akkor ha nincs egy támogató fél melletted, akkor nem tudsz így gondolkodni, hogy fú kicsinosítom magam és milyen jó lesz.


Na meg ezt amúgy sem oldaná meg, ha lefogyna.


Annyi kisgyerekes nőt lehet látni, hogy mikor elválnak, valósággal kivirulnak utána. Lefogynak, új frizura, mosoly, megkönnyebbülés. Nem véletlen.

2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%
Nálad a pont 35 -ös. Nagyon kihegyeztük az egészet a külsőre. Ez a házasság nem ezen a 15 kg-on múlik...
2016. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!!


Fájt ezt az egészet végigolvasni. Ha visszamegyünk a kezdetekhez, akkor szerintem itt a hízás nem oka, hanem következménye a problémáknak. Hallottál már arról,hogy biztonsági háj? Ez azt jelenti, hogy tudat alatt azért hízol, hogy így védd magad a férjedtől. Csak az a baj, hogy talán félelemből, vagy talán a törődés iránti vágyból mégis engeded magad kihasználni.


De térjünk a lényegre. A többiek már leírták, mennyire káros ez az egész számodra és a kisfiadra, inkább azt próbálnám meg kipuhatolni, hogy anyagilag fel tudnál-e készülni a válásra, vagy arra, ha holnap bejelenti, hogy költözik a szeretőjéhez?


1. Van házatok? Ha igen, a fele a tied. (feltéve, hogy nem örökölte.) A házat el lehet adni.

2. Van két autó? Az egyik a tied, azt is el lehet adni.

3. Van önálló kereseted, próbáld meg tartalékolni, és minden létező kiadásra tőle kérj pénzt. Legyen némi induló tőkéd, ha albérletbe kell költöznötök.

4. Szülők, rokonok, barátok nem tudnának segíteni az elindulásnál?

Gondold végig, hol tudnál kivenni albérletet, hogy tudnád megoldani, hogy a kisfiadért menj bölcsibe, oviba...stb.

Mennyi lenne a kiadásotok, ha csak kettőtökre főznél? Mivel lecsökkenne az egy főre eső jövedelmetek, szerintem ingyen étkezhetne a kisfiú az oviban.


Ennek a házasságnak vége. Vagy a te idegeid mondják fel előbb utóbb a szolgálatot, vagy ez a gyökér fog elhagyni, de csak akkor, ha az új nő is hajlandó mosni, főzni, takarítani utána. A kényelmes életét nem hiszem, hogy feladná.

2016. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Azért hegyeztem pl én ki a külsejére, mert amíg a kérdező meghunyászkodik, mert ő sem tartja semmire magát, mert túlsúlyos, addig ez csak durvul. Kérdező, egy csodálatos anya vagy és feleségnek is pöpec vagy /túlságosan is/. Ne becsüld már alá magad, ne hagyd ezt. Van szád, erős, önálló, talpraesett nő vagy. Asszem #24
2016. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Én felszedtem 9 kilót. Amikor ÉN úgy éreztem, hogy na most elég, indulok vissza a régi alakomhoz, akkor hozzáláttam a fogyáshoz (sikeresen juppi).

A párom soha nem szólt egyetlen szót sem(mondjuk szegény nem is mert volna), amikor visszanyertem a régi alakomat, AKKOR jegyezte meg, hogy de jó, milyen szép vagy de hát én úgy is szerettelek.. Ilyen egy normális férfi, aki tiszteli a párját. Az amit a tiéd (és azé aki szóvá tesz 3 kilót) csinál az nem normális. -de ez csak a fogyás része, itt többről van szó, ez csak példa egy normális reakcióra. csak, hogy ellensúlyozzam a hülyeségét annak, aki dícséri a pasiját aki megszólja 3 kg miatt

2016. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nincsen azzal baj, ha az ember párja szól, ha mondjuk a másikon felesleg van, vagy kezd lenni. De nem mindegy ezt milyen stílusban teszi. Alapvetően egy férjnek/feleségnek tudnia kell, hogy a másiknál mit engedhet meg magának. Nyilván gyerek után a nőnek nem az az első, hogy fogyassza magát, de azért azt is nézhetjük, hogy milyen házasság az, ahol egy ilyen tényt nem lehet közölni, hogy a másik hízott, vagy fogyott, mint pl. a három kilós válaszolónál, ahol még gyerek sincs és akkor már rögtön gumibabázzuk meg ilyenek. Lehet neki igénye is van rá. Nálunk a férjemnek is van rá kifejezett igénye, hogy megmondjam hogy látom az oldalát, hogy alakul, feljebb ment vagy lejjebb, vagy ugyanolyan stb. És nem sértődik meg. Én se sértődök meg, ha mondja, hogy van pl. egy kis pocakom vagy ilyesmi. Mert hát igazat mond. Miért sértődnék meg rajta? Néha az embernek tényleg nem árt, ha szólnak, mert magával hajlamos úgy lenni, hogy jaj nem is figyel, aztán meg csak néz, hogy de érdekes, hogy csak térdig jön föl ez a farmer.


Csak hát a kérdező férje szempontjából ez tök teljesen mindegy, mert nem csak tapló paraszt módon oldja meg, de mégcsak nem is partner abban, hogy a kérdező esetleg tudjon tenni ellene. Főleg, hogy ahogy nézem a "lóg a hasad" az nem a kérdező hibája. Magasságtól is függ, de 15 kiló igaziból nem egy eget rengető hízás, főleg, ha arányosan megy. Annyitól még nem lesz lógós hasú bálna. Annál inkább a ternesség következményeként kialakult kötényhas miatt. Na de azt nem lehet letornázni. Az egy olyan dolog, hogy apukának, ha nem tetszik, akkor nyissa ki a pénztárcát és fizesse ki, hogy megcsinálják az asszony kötényhasát, vagy fogja be a pofáját, mert mást ezzel nem lehet csinálni, nem a túlsúlytól függ, hanem attól, hogy ez maradt a közös, mindkettejük által akart gyerek után.

2016. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A #24 es guminő kurcska vagyok, meg nem is tudom mit dobáltak rám :) így gondoltam én is utolsó, nálunk ez működik, mivel mi nem sértésként szólunk egymásnak, ezért gondoltam, hogy a kérdező férje is csak a fogyásra akarja rávenni a legrosszabb módon, sértéssel. Örülök, hogy ennyire harcias emberek is vannak, mert mutatja, hogy mennyire a szívükön viselik a sorsod kérdező. Hogy telnek a napjaitok? Mindennap ez megy? Nincs értelmes pillanata, mikor szembesítheted, hogy változzon, vagy elveszíti a családját?
2016. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!