Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság és együttélésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság és együttélésnek nem az az alapja, hogy elfogadjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Megint sikerült a férjemnek a lelkembe gázolnia. Meghíztam,ez igaz. De ezt miért kell állandóan a fejemhez vágnia. Mindig megkapom, hogy hogy nézek ki, hogy csüng a hasam, hogy bálna vagyok, hogy nézek ki. Hogy nem vagyok képes semmit tenni azért,hogy lefogyjak. De mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg. Napi 9 óra munka mellett nevelem a gyereket és egyetemre járok,az ő kedve szerint főzök erős ételeket,tele szénhidráttal és kalóriával, én is ebből eszek. Mert sajnos időm nincs arra, hogy külön mgamnak főzzek. Inkább a fiammal játszom.

És miután ezt a fejemhez vágja, hogy olyan pillantásokkal méreget,hogy látom rajta, szíve szerint elhányná magát, ezek után nekem örömmel kellene naponta legalább 2x az ágyba ugranom,mikor füttyent. Múltkor is csettint egyet a nyelvével,hogy akkor irány és szexeljünk.

Én eddig is fele annyit ettem, mint ami jólesett volna. Közben pajzsmirigybeteg lettem, a hormonháztartásom kapufa. És egyszerűen nem mennek le a kilók. Én sem piszkálom amiatt,hogy nem úgy néz ki,mint 22 évesen, hogy löttyedt, elviselem azt, ahogy viselkedik. Csak borzasztóan bánt, főleg ,mikor a gyerek előtt adja elő ezt a kis magánszámát. Most egyébként kitalálta, hogy nekem 500 kalóriás diétát kell tartanom.


2016. jún. 6. 13:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ha elválni nem is tudsz, de miért fekszel le vele??? Tegye szét a lábát a hóhér egy ilyen baromnak.
2016. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
21# mert azt hiszi, hogy akkor a hapsi nem válik el és megmarad az anyagi biztonság. Ezzel csak az a baj, hogy hapsi így is, úgy is otthagyja, ha olyan nőt talál, aki összeáll vele tartósan is.
2016. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják lelkiterrornak. Döntsd el, hogy továbbra is így akarsz e élni. Azt meg egyszerűen nem hiszem el hogy ennek nem volt előzménye, max te nem vetted észre. A legrosszabb amit tehetsz hogy ilyen környezetben neveled fel a fiad. Majd azt hiszi ez a normális, esetleg mire kamasz lesz tőle is megkapod a beszólásokat.
2016. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
7%
Basszus... abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a férjed elmondja, mi a baja, nem szó nélkül csal. Próbáltál már megoldást keresni a súlyodra? 15 kg nem kevés, lehet onnan indul a probléma, hogy nem tud rád nőként tekinteni. Most mindenki példálózhat a saját tökéletes urával, de lehet, neki tényleg fontos, hogy nézel ki. Az enyém is szól három kgért is és én hálás vagyok neki, mert megmutatja, hogyan tetszhetek neki még jobban. Fordulj el a sértett önérzetedtől és láss a kritika mögé. Ha ide kitudtad írni a kérdést a fogyókúra kategóriába is belekukkanthatnál. Nehéz lesz? Persze! Gyerekkel? Dupla nehéz! Pajzsmirigyesen? Pláne! De van akaraterőd! Használd! Olvass itt végig, a férfiak szemében iszonyat kiábrándító tud lenni egy elhízott nő. Mihelyst látja, hogy becsülöd magad és küzdesz, ő is elkezd újra megbecsülni! Menni fog, csak el kell kezdeni.
2016. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%
24# egy igazi házasságban egy igazi férfi nem lerugdossa meg ráköpdös még akkor sem, ha meghízik, hanem felemeli és segíteni igyekszik neki. Azon kívül, azt biztos nem olvastad, hogy a gyerekre is nagy ívben szarik és úgy átalában úgy kezeli a feleségét, mint valami rabszolgát. Ez a férfi nem csak a feleségétől, de egy nőtől sem érdemel semmit.
2016. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
42%
24-es! Azért remélem, te sosem leszel ilyen 'szerencsés'! Elég érdekesen látod ezt dolgot, de persze ahány ház, annyi szokás. Bár mondjuk itt érződik, hogy nem csak a 15 kiló a gond, sőt szerintem az a legkisebb gond.....
2016. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
79%

18:43 téged is a középkorból szalajtottak mi? Jó hogy nem csókoljon kezet a zurának amiért a porba tiporta! :D

Csak kíváncsiságból: a lefogyástól például a gyerekét is szeretni és gondozni fogja ez a kiváló férfiú? Vagy ahhoz még jobban meg kell alázkodnia a nőnek?

2016. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
80%

Adnék én az uramnak, hogyha beszólna!!!

Mi az, hogy hálás vagy ha szól 3 kg- ért!

A testem attól ment tönkre, hogy kihordtam két 4,5 kg gyereket.Kettőnkért tettem!

2016. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%
Elválni és gyerektartásból plusz melóból élni. Tovább ketten nyugodtan. Ne legyél gyáva.
2016. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%

24-es, te a párodnak csak egy guminő vagy, leereszt és felfúj kedve szerint.


Kérdező, amit a férjed tesz veled, az lelki bántalmazás. Csicskáztat téged, mert tudja, hogy ki vagy neki szolgáltatva a kisgyerekkel. Azt azért tudd, hogy a gyereked máris sérült veled együtt. Ő mindent érez veled együtt és sajnos beleég az első pár életévében. Ha tovább tűrsz, a gyerekedet is beáldozod ennek szörnyetegnek. Hidd el, hogy nem jó helyen vagy a kicsiddel. A férjed csak zabálni, aludni, szexelni és carni jár haza hozzátok. Valahova sorold be magad, ha az utolsó mögött állsz, akkor neked lépned kell. Lépned kell a saját és gyereked érdeke miatt. Aki már volt ilyen megalázó, lelket sorvasztó kapcsolatban, legyen az férfi vagy nő, átérzi a sorsodat és mind azt mondja, hogy menekülj. A férjed jelleméért nem te vagy a felelős, a szavaiért, a tetteiért nem te vagy a felelős. Te csak magadért és a gyermekedért vagy felelős mostantól. Ő már bizonyította, hogy rá nem számíthatsz. Ő se nem apa, se nem férj, férfinak (embernek) meg végképp nem mondható.


Tudom, hogy most dermedt vagy, de a vészcsengőd folyamatosan szól benned, hallgass rá, kérlek!

2016. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!