Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság és együttélésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság és együttélésnek nem az az alapja, hogy elfogadjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Megint sikerült a férjemnek a lelkembe gázolnia. Meghíztam,ez igaz. De ezt miért kell állandóan a fejemhez vágnia. Mindig megkapom, hogy hogy nézek ki, hogy csüng a hasam, hogy bálna vagyok, hogy nézek ki. Hogy nem vagyok képes semmit tenni azért,hogy lefogyjak. De mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg. Napi 9 óra munka mellett nevelem a gyereket és egyetemre járok,az ő kedve szerint főzök erős ételeket,tele szénhidráttal és kalóriával, én is ebből eszek. Mert sajnos időm nincs arra, hogy külön mgamnak főzzek. Inkább a fiammal játszom.

És miután ezt a fejemhez vágja, hogy olyan pillantásokkal méreget,hogy látom rajta, szíve szerint elhányná magát, ezek után nekem örömmel kellene naponta legalább 2x az ágyba ugranom,mikor füttyent. Múltkor is csettint egyet a nyelvével,hogy akkor irány és szexeljünk.

Én eddig is fele annyit ettem, mint ami jólesett volna. Közben pajzsmirigybeteg lettem, a hormonháztartásom kapufa. És egyszerűen nem mennek le a kilók. Én sem piszkálom amiatt,hogy nem úgy néz ki,mint 22 évesen, hogy löttyedt, elviselem azt, ahogy viselkedik. Csak borzasztóan bánt, főleg ,mikor a gyerek előtt adja elő ezt a kis magánszámát. Most egyébként kitalálta, hogy nekem 500 kalóriás diétát kell tartanom.


2016. jún. 6. 13:22
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

"mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg"


Legkésőbb ez lett volna a bőrönd összecsomagolásának ideális pillanata.

2016. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!