Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek, akik házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veinig kérdése:

Hölgyek, akik házasságban élnek! Miért van az, hogy ha a párotok bármilyen kritikát fogalmaz meg, arra a megsértődés az azonnali reakció?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy csak kritikát kap a nejem, de vannak bizonyos dolgok mint minden házasságban, ami nem esik jól, vagy lehetne rajta javítani, és ha ezt felhozom, rögtön a megsértődés van, beszélgetés helyett. 20 év után eljutottam oda, hogy már inkább nem is mondok semmit, csendben vagyok non-stop. Persze ha neki van gondja, azt tudomásul kell venni! Az a baj, hogy az idősebb férfiak ezért parasztok a nejeikkel...azt hiszem.
2017. jan. 19. 09:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most csak a saját igazadat látod. A történet másik oldalát kéne megismerni, mert biztos, hogy az asszony egész másképp adná elő a történetet.
2017. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

# 7: Ne haragudj, de azért ezek a dolgok messze nem igazak minden egyes nőre, mégis általánosítasz!

A tietek egy eléggé fura kapcsolat, amit azért te is alakítottál ilyenné...

Nálunk abszolút nem az a felállás, mint nálatok. A házimunka nagyobb részét én végzem, de azért szerencsére a párom is sokat segít. A konyha 99%-ban az én birodalmam.

Igényes vagyok, adok magamra itthon is.

Nem szokásom elfelejteni a párom születésnapját.

Nem szoktam féltékenykedni.

És még a kritikát is jól viselem.


Neked a feleségeddel van bajod és gyorsan kivetíted az összes nőre ahelyett, hogy vele rendeznéd a problémát.

2017. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rosszul fogalmaztam meg a kérdést, teljesen igazad van, nem mindenki ilyen. De úgy látom magamra zúdítottam a nők haragját rendesen... Utolsó előtti! Csak annyit, hogy szerinte minden ok.
2017. jan. 19. 13:08
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte minden ok... És inkább itt most látom magamat 12 évesen, miután az apám megalázott, majd megkérdezte, mi a baj. Mondom neki, hogy semmi... Mert miért is kezdeném kifejteni azután, hogy megalázott? Ha nagy ritkán megpróbáltam kifejteni, mi a gond, rögtön jött és magyarázta, hogy miért jó,hogy így bánik velem. Magyarul: nem volt olyan a kapcsolatunk, ahol úgy érezhettem volna ,hogy elmondhatom, mi bánt. Gondolom a ti kapcsolatotok sem éppen olyan. Ha olyan lenne, nem itt kéne idegeneket kérdezgetned.
2017. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat.
2017. jan. 19. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmehettek egy párterápiára. Ha arra sem hajlandó, akkor teljesen mindegy ki a hibás, váljatok szét. Nem tudom hány éves vagy, de tudok olyanról, aki 70 évesen találta meg az első igazán jó párkapcsolatát. 20 évig ültél a szarban, ezt visszacsinálni nem lehet, de azt megteheted, hogy holnap már ne ebben ülj.
2017. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani, hogy nem az amit mondtál, hanem ahogy mondtad:) Attól függ hogy adod elő a dolgot. De az is lehet, hogy az asszony hisztisebb az átlagnál. Erről meg annyit, hogy mindenki maga választja a párját...
2017. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Andi80018 ***** válasza:
Leírásod alapján eléggé életképtelennek, szinte depisnek tűnik a feleséged, aki el van kényeztetve, viszont valamiért tök motiválatlan, életúnt. Gyereketek úgy érezhető, nincsen. Nem az a baja esetleg, hogy magától nem csinál semmit, nem valósít meg, ezért fásult?
2017. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!