Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a férjednek, mondom úgy hogy nincs is gyerekem. Lehet nem tudta máshogy megoldani, ha most egyszer történt én biztos nem szólnék, mondjuk elvárnám, hogy előtte szóljon.

Fizetés, annyit ajánlottatok, ő elfogadta most már ne hánytorgasd fel. Miért kellett főznöd?

2013. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
69%

hallgass a férjedre, ez amúgy is egy egyszeri eset volt.


de arra azért marha kíváncsi lennék, ha nem takarítasz, nem főzöl, és a gyerekeid sincsenek már otthon, mert nagyobbak, és valószínű nem is dolgozol, mert akkor nem kellett volna a takarítónővel és a gyerekével lenned egész nap, akkor te mit csinálsz?


túl sok időd van a kákán is csomót keresni azt hiszem.

2013. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem jön többet a beteg gyerek, akkor nem tenném szóvá, már megtörtént, ennyi. De ha elhozza még egyszer, akkor megmondanám, hogy itt is gyerekek laknak, és nem szeretnéd hogy otthagyja a bacikat és elkapják a betegséget.
2013. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted hogy kellett kaját adni neki??lehet bunkó vagyok de nem főztem volna..hozhatott volna kaját az anyja.először meg kellett volna beszélnie veletek hogy hozhatja-e egyáltalán.most meg kellene beszélni hogy máskor lehet-e ilyesmiről szó..és meg kell mondani neki,hogy nem hozhat ide akit akar engedély nélkül,nem az ő háza.
2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
70%
Hát kérdés, hogy hány éves a gyerek. Ha ovis vagy kisiskolás korú, akkor éppen nem tenném szóvá, mert lehet, hogy nem tudta volna kire bízni, amíg ő dolgozik. De mondjuk egy felső tagozatos gyereket szerintem már magára lehet hagyni, nem kell ilyen helyre cipelni. Azt meg végképp nem lehet elvárni tőled, hogy még meg is ebédeltesd. Őszintén szólva ha másodjára is előfordul, akkor ne fogd vissza magad, mert a végén még hozzászokik. Hozzáteszem, édesanyám is járt másodállásban takarítani a hét minden délelőttjén különböző lakásokba, és előfordult, hogy én is mentem vele. De csak akkor, amikor más nem volt otthon, és akkor is ültem a fenekemen és írtam a leckét. "Friss" takarítónéként azért ez elég pofátlanság szerintem.
2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
33%

én mindig mentem anyuval be a munkahelyére is

persze az ebédről ő gondoskodott én meg normálisan viselkedtem és igyekeztem nem hátráltatni/ sőt amiben tudtam segítettem is

2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
100%

Előtte megkérdezte, hogy hozhatja-e, vagy csak úgy beállított vele?

Megértem, hogy nem tudta volna máshova pakolni, de az azért elég meredek, hogy egy idegen lakásba elvitte tévéztetni és etetni a beteg gyereket, remélem azért nem fertőző volt.

2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:
Mondd, te elolvastad a kérdést, kedves első? Nekem az a bajom, hogy miközben ő takarított, nálunk volt a beteg lánya, akivel nekem kellett foglalkoznom, melegételt főzni neki (nápolyit csak nem adok beteg gyereknek). Ha nem tudta megoldani a gyerekfelügyeletet, simán szólhatott volna, hogy bocs, nem tudok menni. Megértettem volna. Helyette beállított egy beteg gyerekkel.
2013. jún. 11. 18:46
 9/101 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg igazad van, meg kellene mondani neki, hogy legközelebb ha ilyen probléma merül fel, akkor szóljon neked telefonon, hogy tud-e jönni, megoldjátok, stb. De mi az, hogy még te ebédelteted???
2013. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
92%
miért kell lehurrogni?ha megteheti felőlem saját testépítő kinézetű masszőrje is lehet aki pálmalevéllel legyezi..ne irigykedjunk már.de én is furcsálnám hA valaki az én házamba behoz egy másik embert a MEGKÉRDEZÉSEM NÉLKÜL!!!!!!!!
2013. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!