Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A házasságok hány százalékában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságok hány százalékában lehet olyan megcsalás, ami sosem derül ki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 10-es, akkor ha a feleséged nem elégedett a te teljesítményeddel és félrekacsintgat, az is rendben van?
2021. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
11-es. Abszolút, és ezt őszintén mondom! Sosem kötném meg, minden embernek kell hogy legyen magánélete. Esküszöm hogy nem tennék rá megjegyzést, csak ne verje nagydobra. Nekem van önkritikám, ha rossz vagyok a számára, nem tudok rajta változtatni, akkor teljesen jogosan keres jobbat. Sosem voltam válás párti, nyugodtan kalandozhat a hátam mögöt, és ezt a legkomolyabban mondom! Tiszteletben tartom hogy mindenki egy önálló, saját akarattal, érzésekkel, vágyakkal rendelkező lény, ki vagyok én ahhoz, hogy rácsok mögé kényszerítsem. Eleget látok rácsok mögött sínylődő embert, de azt hiszem a gyk közönségének a többsége is ebbe tartozik.
2021. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező a hozzászólásaiból ítélve nem valódi kérdést tett fel, hanem olyan embereket keres ezen a fórumon, akik egyetértenek vele. Önfelmentésre vágyik, s ehhez keres a nézeteit megerősítő embereket.


Én ezzel ellentétben úgy látom, hogy az életnek nem arról kellene szólnia, hogy minden vágyunknak engedünk, s közben felmentjük magunkat azzal a jelszóval, hogy az embernek ilyen a természete. Az életnek szerintem a lélek fejlődéséről kellene szólnia, s a vágyak hajszolása egyáltalán nem ebbe az irányba mutat. A vágyak még kielégülésük esetén is csak újabb vágyakat hoznak az életünkbe, és így semmi közük a boldogsághoz, a kerek és teljes élethez. A boldogság kulcsa megelégedni azzal, amink van, s nem pedig az, hogy újabb örömökre vágyjunk és ezeket hajszoljuk. A vágyak épphogy eltérítenek minket a boldogságtól.

2021. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én általában elitélem a hűtlenséget, de vannak olyan szituációk, amikor érthető. Egy mérgező kapcsolatban élve elfogadhatónak tartom. Nem kapsz otthon szeretetet és nem vagy boldog? Lépj ki, ha tudsz, vagy lépj félre, ha teheted.
2021. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
63%
Kétféle ember létezik, az egyik megcsalja a párját, a másik nem bukik le!!!
2021. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem vót vagy 50. Soha nem derült ki.

Csak nem mondod el ???

2021. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 DrFaktor ***** válasza:

Hogy hány százalékban, azt nem tudom. De alapigazság, hogy ne tegyél olyat a másikkal, amit nem szeretnél, hogy veled megtegyenek. Én is voltam mindkét oldalon. Azok, akik szerint rendben van időnként kikacsintgatni, akkor korrektek, ha ezt a kapcsolat kezdetén alapelvként lefektetik MINDKÉT fél számára. Magyarul nyílt kapcsolatban élnek.

De az igazság az, hogy akkor, amikor a párod szeret és maximálisan bízik benned és te megcsalod, az nettó árulás. Ha pedig kiderül, az pokoli fájdalom. De amúgy mindegy, hogy megtudja-e vagy sem. A bűn nem attól válik azzá, hogy kiderül-e, hanem attól, hogy átlépsz egy morális korlátot.

2021. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biza, engem nem zavarna ha az asszony félrelépne! Legalább látnám hogy van benne élet.
2021. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!