Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincsen senkije és én képzelőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen senkije és én képzelődöm, vagy ennyire profi?

Figyelt kérdés

Még csak 1hónapja költöztem össze a pasimmal, akivel 1,5éve járok.

Az elején élveztem a dolgot, de elkezdtem aggódni, mert reggel 7kor elmegy otthonról (oktatásra jár, amit a munkahelye fizet és kell a szakmájához) és utána még melóba is megy...szóval kicsit kevés az együtt töltött idő.

Én alapból gyanakvó és féltékeny típus vagyok, és bevallom most totálisan elborítja az agyamat a bizalmatlanság meg a kétely...

A dolog abból indult hogy gyanakodni kezdtem amiért mindig megkérdezte hogy mikor érek haza-ha Ő otthon van.

Erre azt hittem,hogy felvisz hozzánk valami nőt.

Mostanra minden gyanús...ma amikor hazafele jött kocsival a vizsgájáról hívtam, de nem vette fel-azonnal arra gondoltam hogy tuti valami csaj ül mellette és megy az entyem-pentyem...rá 2percre visszahívott... de addigra full ideg voltam...

A kapcsolatunk megromlott a gyanakvásom miatt, alig szólunk egymáshoz...és tudom hogy ez így rossz...de úgy érzem van valakije...mégsem találok semmit. Sem üzenetekben,hívásban...laptopon, facen...sehol..és nincs is konkrét személy akire gyanakodnék.. csak mivel messzire jár naponta reggel oktatásra így attól félek hogy ott ismert meg valakit...


Bizonyítékom nincsen...de féllek hogy van valakije...

Az elején tudtam vele erről beszélni, elmondta hogy sosem csalt meg és álljak le.

Mára már beszélni sem hajlandó erről csak összeveszünk...


Kezdek bekattanni...gyomoridegem van.

Nem tudom hogyan jöhetek rá ha megcsal.


Nincs bizonyítékom, nem viselkedik furábban, csak annyi hogy a hajtás miatt fáradt, stresszes és ingerültebb...meg ugye hogy balhézok vele-így velem is undokabb.


Komolyan nincsen senkije, vagy azért nem találok egy jelet sem mert ennyire vérprofi???


Ő30F én 23L


2016. jún. 1. 17:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paranoiás vagy,nem is kicsit.
2016. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
32 eves ferfi vagyok, a leirt tortenet az egyik oka, hogy nem allok le huszoneves kiscsajokkal. Ha ennel egyszer vege lesz, akkor mar o se fog.
2016. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Ú, nagyon-nagyon durva vagy, és ezt féltékenységre erősen képes nőként mondom.

Itt egy idézet Paul Hauck-tól:


"A féltékeny, a mások kisajátítására hajlamos személyiség egyik legelképesztőbb tulajdonsága a lélektani vakság. Az önveszejtő viselkedés a féltékeny és birtokolni vágyó személyiség jellemző vonása. Az ilyen ember önmaga legnagyobb ellensége. Hogy miért? Mert épp azokat üldözi el maga mellől, tévedhetetlenül és óriási energiával, akiknek a szeretetére éhezik. Nemcsak arról van szó, hogy bizonyos cselekedeteivel bosszantja a partnerét. Hanem határozottan terhessé válik társa számára, nyafogó, sírós, toporzékoló kisgyerekké, aki a fejébe vette, hogy kerül, amibe kerül, neki meg kell kapnia azt, amire vágyik. Noha a jobbik eszével tudja, hogyan kellene megszerettetnie magát, mégis pontosan az ellenkezőjét műveli."

2016. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Bence_ ***** válasza:
100%
Önbizalom hianyq!
2016. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2016. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Tegnap probaltAM beszelni vele ezekrol.

Az elejen higgadt volt de a vegere felhuzta magat es kozolte h fogjam fel h nincsen senkije.de elege van belolem mert ez igy neki nem kell...


Komolyan nem ertem hogyba artatlan akkor min van megsertodve es mibaja.

Mert duzzog.merges...nem szol hozzam...kedvetlen.

Komolyan nem ertem.... Mibaja

2016. jún. 2. 07:58
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#15 Ez ugyanaz a kérdező. Ezek szerint nem ismered, de van vagy 15-20 ilyen kérdése. Minden héten legalább egy. Durván tolja.

Szerintem a pasi se százas.

2016. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdek bekattanni."- szerintem is.

Te nem húznád fel magad, ha hosszasan ecsetelné hogy milyen egy alja ribi vagy?

2016. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Na hát szerinted mi történt, mi baja van, okostojás?


Elege lett a s-ggedből kirántott alaptalan vádaskodásaidból és pszichopata viselkedésedből és kezd végre kiábrándulni belőled. Nyugi, még párszor eljátszod, el is fog hagyni és az egész kizárólag a TE hibád lesz.


Veregesd vállon magad, mi megmondtuk az előző 20 kérdésednél, hogy szakemberre lenne szükséged, méghozzá sürgősen, mert ezt senki nem fogja hosszútávon eltűrni. Taps-taps.

2016. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Most az o kocsijaval jottunk vasarolni.

Ezzel az autoval jar naponta tanfolyamokra

Es a labam elott volt egy hasznalt papirzsepuvel tomott zsepistasak. Egybol arra gobdoltam h...soermas es stexbol maradt.

Nagy nyugalommal nondta h taknyosak es evbe gyujtotte ossze h ne legyen szanaszet mivel szemetes kozelbe nem jart...

2016. jún. 2. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!