Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincsen senkije és én képzelőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen senkije és én képzelődöm, vagy ennyire profi?

Figyelt kérdés

Még csak 1hónapja költöztem össze a pasimmal, akivel 1,5éve járok.

Az elején élveztem a dolgot, de elkezdtem aggódni, mert reggel 7kor elmegy otthonról (oktatásra jár, amit a munkahelye fizet és kell a szakmájához) és utána még melóba is megy...szóval kicsit kevés az együtt töltött idő.

Én alapból gyanakvó és féltékeny típus vagyok, és bevallom most totálisan elborítja az agyamat a bizalmatlanság meg a kétely...

A dolog abból indult hogy gyanakodni kezdtem amiért mindig megkérdezte hogy mikor érek haza-ha Ő otthon van.

Erre azt hittem,hogy felvisz hozzánk valami nőt.

Mostanra minden gyanús...ma amikor hazafele jött kocsival a vizsgájáról hívtam, de nem vette fel-azonnal arra gondoltam hogy tuti valami csaj ül mellette és megy az entyem-pentyem...rá 2percre visszahívott... de addigra full ideg voltam...

A kapcsolatunk megromlott a gyanakvásom miatt, alig szólunk egymáshoz...és tudom hogy ez így rossz...de úgy érzem van valakije...mégsem találok semmit. Sem üzenetekben,hívásban...laptopon, facen...sehol..és nincs is konkrét személy akire gyanakodnék.. csak mivel messzire jár naponta reggel oktatásra így attól félek hogy ott ismert meg valakit...


Bizonyítékom nincsen...de féllek hogy van valakije...

Az elején tudtam vele erről beszélni, elmondta hogy sosem csalt meg és álljak le.

Mára már beszélni sem hajlandó erről csak összeveszünk...


Kezdek bekattanni...gyomoridegem van.

Nem tudom hogyan jöhetek rá ha megcsal.


Nincs bizonyítékom, nem viselkedik furábban, csak annyi hogy a hajtás miatt fáradt, stresszes és ingerültebb...meg ugye hogy balhézok vele-így velem is undokabb.


Komolyan nincsen senkije, vagy azért nem találok egy jelet sem mert ennyire vérprofi???


Ő30F én 23L


2016. jún. 1. 17:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17# nem tudtam de hát, akkor ez tényleg nem normális
2016. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát ott a bizonyíték, a zsepi.

nyalogasd meg, ha takony, akkor ártatlan, ha ondó, akkor igazad volt!

2016. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Azert az erdekes hogy most vasarlaskor direkt ebedelni akartunk. Mobdom egyunk. Neeeeem O kint megvar egyek egyedul. Vettem kajat...mire odamentem a kocsihoz addig ki akarta dobni a zsepiket meg az ures uvegeket... Micsoda veletlen egyveeses... Nem engedtem neki...mondtam h menjunk vettem kahat majd otthon kidobjuk. Mostmar azertis megnezem azokat a zsepikeg... Hogy miert akart megszabadulni toluk
2016. jún. 2. 11:20
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megérdemeli, hogy megcsalják, az te vagy. Remélem megteszi aztán jól elhagy, egy ilyen elmebeteg p-csa inkább legyen macskás néni, ne tegyen ki normális embereket a társaságának. Bár belegondolva.. szegény macskák.


Undorító vagy!

2016. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon nem értelek téged, az összes korábbi kérdésednél mindenki megmondta, mit kéne tenned, de semmi értelme. Szakértőre lenne szükséged.


Te itt felteszel egy kérdést, tanácsot és megnyugtatást vársz, de végül mindenkire rá akarsz cáfolni, hogy a barátod úgyis megcsal. Mintha azt akarnád. Minket felesleges erről győzködnöd, mert minket nem érint, de gondolkozz már el azon, miért is akarod folyton azt bizonyítani, hogy megcsal?


Ahelyett hogy bekameráznád a lakást és a kocsiját, mint ahogy pár kérdéssel arrébb írod, inkább gondolkodj el azon, hogy egy pszichológus számát kéne inkább beszerezni.


Ha nem hagysz fel ezzel, akkor tuti ott fog hagyni idővel, ezt csak a legbirkábbak bírják huzamosabb ideig. Még van lehetőséged rendbe hozni, de ha így folytatod, hamar egyedül találod majd magad.

2016. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap probaltAM beszelni vele ezekrol.

Az elejen higgadt volt de a vegere felhuzta magat es kozolte h fogjam fel h nincsen senkije.de elege van belolem mert ez igy neki nem kell... '


Te szerencsétlen! Magyarul beszél hozzád a párod: nincs senkije, nem csal meg. Érted a magyar nyelvet? Akkor értsd meg végre, hogy nincs senkije.


Kiakadsz, hogy miért húzza fel magát a párod? Pedig egyszerű. El is mondta. Mit értetlenkedsz? Azért, mert elege van abból, hogy alaptalanul vádolod. Megkért, hogy fogd már fel végre!


Nem bírod felfogni? Nem bírsz leállni ezzel a vádaskodással? Neked van gyomorideged? Mit szóljon a párod? Amikor bármit csinál, vagy nem csinál, te rögtön egy szeretőt gondolsz hozzá.


Nincs neki jelenleg senkije. Nem találsz jelet. És nem azért mert vérprofi, hanem mert nincs senki más. De ez bármikor változhat, mert ha már végképp elszakad nála a cérna az örökös vádaskodástól, akkor ne csodálkozz, ha leléptet, mert így csak elmarod őt saját magadtól. Ha ez bekövetkezik, magadra vess. Megölöd az egész kapcsolatodat. Nálad csak normálisabb nőt találhat.


Nőként írom, hogy csak sajnálni tudom a párod. Ha férfi lennék, már ajtón kívülre tessékeltelek volna.

2016. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Jahhjjjjj! Hát ez a "titokban lekamerázom a pasim, nem-e kefél valakit a lakásunkban, amig dolgozok " csaj :DDDDDDDDDDDD

Kérdező hogy lehetsz ekkora gyökér? Minek irogatsz ki ennyi kérdést a témában, ha nagyívben leszarod a válaszokat?

Pszichiátriai eset vagy sajnos, tényleg sajnállak. Meg a párodat is. Készülj fel rá, hogy el fog hagyni hamarosan, csoda, hogy eddig birta!

2016. jún. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát ez..?
2016. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Uiiii hányszor nem vette fel a párom a telefont :D Később visszahívott és mondta hogy épp vezetett. Te az én kapcsolatomban a felénél már kiszedted volna a hajad :,D
2016. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!